Şimdi Ara

Ubisoft, Tepkilere Rağmen Oyunlarına NFT Eklemeyi Planlıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
56
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ubisoft'un NFT'yi oyunculara sunması Aralık 2021'de Quartz ile gerçekleşti. Duyurulan bu platform ile ilk olarak Ghost Recon Breakpoint oyununa benzersiz NFT'ler ekleneceği açıklanmıştı. Duyurunun ardından Quartz platformu olumsuz tepkilerin odağı haline geldi.

Tüm bu süreci izlediklerini belirten Ubisoft blockchain direktörü Didier Genevois, NFT'nin geleceği hakkında şunları söyledi: "NFT ekleme hakkında olumlu ve olumsuz birçok geri bildirim aldık. Ancak biz bu duruma olumlu bakıyoruz. Firma olarak oyunlarımıza NFT eklemeyi ve daha fazlasını keşfetmeyi planlıyoruz."

Yine geçtiğimiz Ocak ayında bir Ubisoft yöneticisi, şirketin NFT planlarına devam edeceğini ve bu sistemi oyuncuların anlamadığını belirtmişti.

Öte yandan Ubisoft yakın zamanda Ghost Recon Breakpoint'e artık güncelleme gelmeyeceğini duyurdu.

• Tepki bu ürünü almamakla olur. Yoksa sirket bir kere kafaya koymus bunu getirmeyi. Geri doneceklerini de sanmiyorum ben acikcasi. Ya bu duzenlemenin dahil oldugu oyunu almayacaksin ya da icindeki bu sistemle birsey almayacaksin. Neticede bundan baska yol goremiyorum ben sahsen. Malesef ubisoftun bu vizyonu beni oyunculuktan sogutuyor. Baska firmalarin da bunun izinden gidecegine eminim

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sizi sallamayanı sizde sallamayın torrent oynayın geçin

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu tarz Micro ödeme, NFT vs ile uğraşırlarsa oyunlarını torrentten korsan indirir geçerim bu kadar basit.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • oyunları korsan oynanmayı sanırım en çok hak eden firma kendileri.
  • Doğru düzgün oyun yaptıkları yok işleri güçleri micro ödemeler, ek paketler, lootboxlar çer çöp. Yeter len.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ubisoft dibi görmeden akıllanmıycak anlaşılan. AC serisi olmasa çoktan kepenkleri kapatmıştıda neyse.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.