İstanbul-kadıköy'den Şile'ye nasıl gidilir?
8 Cevap12119 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1689 Mesaj
23 Haziran 2007; 0:09:49 

Cumartesi veya pazar için sorum. Şimdiden teşekkürler

Opel Corsa 1.2 Enjoy spor paket

44 Mesaj
23 Haziran 2007; 0:15:17 

üsküdar hareme git orda şile otobüsleri var belli zamanda kalkıyorlar düzenli. özel arabayla olcaksa yine sor ordaki şöforlere tarif ederler.

Hangi Kapıya Çıkar?

608 Mesaj
23 Haziran 2007; 0:23:53 

quote:

Orjinalden alıntı: Dell-e

üsküdar hareme git orda şile otobüsleri var belli zamanda kalkıyorlar düzenli. özel arabayla olcaksa yine sor ordaki şöforlere tarif ederler.

arkadaş haklı kadıkoyden üsküdar a geç üsküdar dan şile otobüslerini sor kadıkoyden giderken sağda evlendirme dairesi var lunapark var onları geçince otobüs durakları var iett onların oralarda gerçi bi ara üsküdar dan şileye direk vapur vereceklerdi aacaba oldumu

bu sıcakta da otobüs çekilmez be kardeşim ada ya gitsene bide dönüşü var onun kendi arabanla gitsen neyse

337. DÖNEM BİLGİ EKRANI
KAYDOLMAYAN TERTİP KALMASIN

1689 Mesaj
23 Haziran 2007; 0:37:41 

Yaşım 19 daha arabam yok maalesef, şile diyorum çünkü sevgilim orda ve benim mutlka gitmem lazım yaa off o kadar salaklık yaptım ki son dakkaya bıraktım işimi. Benim de düşüncem o çok sıcak olur o raya bi gitcem yapış yapış. Peki kaç dk sürüo bu yolculuk

608 Mesaj
23 Haziran 2007; 0:52:30 

dostum bende kadıkoydeyım burdan 120 km falan olması lazım şile yol boş olduğunda 1 dk nı alsa bi km yi geçmen 1,20 dk sürer ki şileye giderken imkansız hem virajlı hem kalabalık olur oralar... yani 2, - 2,5 saat sürebilir yol ben 11 -12 sene evvel gidiyodum şileye otoobüsle 3,5 saat sürüyodu ama yollar düzeltildi yeni yollar yapıldı o kadar sürceğini sanmam uzun zamandır da otobüs le gitmiyorum şileye otobüsde değil esasında otobüs ün yarısı diyelim yeşildir zaten ama önceden otobüs ler vardı bende çok giderdim oralara merkez i çok iyi bilirim benim de kız arkadasım vardı şile de çocukluk arkadasım "aşkım"

337. DÖNEM BİLGİ EKRANI

17684 Mesaj
23 Haziran 2007; 0:54:11 

H.sonu Şile 2 saat çeker. Hem kalabalık hem de tır kamyon kaynıyor.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

1689 Mesaj
23 Haziran 2007; 1:15:00 

Off yalan oldu o zaman ya :S, o kadar sıcakda git sonra geri dön vs.. pehh gene de teşekkür ederim herkese

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Haziran 2007; 1:20:08 

Ben 5-6 sene önce gitmiştim... Şile otobüslerinde klima da yoktu... Sabah giderken neyse de, akşam dönerken 1.5-2 saat sıra beklemiştim, otobüste kavrulmak da cabası...

Tekirdağ tarafları daha iyi oluyor ulaşım bakımından... En azından otobüsler iyi...

608 Mesaj
23 Haziran 2007; 1:23:24 

örneğin ben cumartesi gecesi ağvaya gideceğim kısmetse trafik olmasın diye kısmetse pazar sabah ı da namaz ı kıldıktan sonra dalarım deniz e

337. DÖNEM BİLGİ EKRANI
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » İstanbul-kadıköy'den Şile'ye nasıl gidilir?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.235