Şimdi Ara

Max Payne 1&2 Remake PS5, Xbox Series ve PC için Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Remedy Entertainment, Rockstar Games ile yeni bir anlaşma yaptığını duyurdu. Bu anlaşma kapsamında Max Payne ve May Payne 2 oyunları Max Payne 1&2 adlı tek bir isim altında toplanacak. Bu yapımlar Remake - yeniden yapım olacak ve PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapacak.

Rockstar Games'in kurucusu Sam Houser bir basın açıklamasında Remake hakkında şunları belirtti: "Remedy ile uzun süreli dostluğumuz, orijinal Max Payne oyunlarını tekrardan bir araya getirecek. Remake sürümleri üzerinde yaptığımız bu anlaşma için oldukça heyecanlandık. Remedy ekibinin yıllar içinde oluşturduğu bu projelerin büyük hayranlarıyız ve bu yeni sürümleri oynamak için sabırsızlanıyoruz." 

Remedy Entertainment CEO'su Tero Virtala ise şu açıklamayı yaptı: "Max Payne serisinin, Remedy ekibinde her zaman özel bir yeri var. Dünya çapındaki milyonlarca hayranın da aynı şekilde hissettiğini biliyoruz. Orijinal Max Payne oyunlarının hikayesini, aksiyonunu ve atmosferini oyunculara yeni yollarla geri getirmeyi planlıyoruz. Bu şansı Rockstar Games'teki ortaklarımızla birlikte yakalamaktan büyük heyecan duyuyoruz." 

Resmi duyuruya ulaşmak için buraya tıklayın.

• Çizgi roman sahnelerini ne yapacaklar acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RocK__StaR -- 7 Nisan 2022; 12:14:29 >
  • umarım ikinci bir XIII vakası yaşamayız.
  • gerek yoktu. yeni bir oyun olmalıydı..
  • İyi haber. Max Payne 3 mekaniklerinde olsa bile kafi benim için ama belli ki kat kat daha iyisi olacak. Ben şahsen oldukça umutluyum.

• BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt

İnsanlar yıllardır bekliyordu bu anı nasıl gerek yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RocK__StaR -- 7 Nisan 2022; 12:25:22 >
  • Mafia Remake faciası gibi olmaz umarım.

• Dolby destekli, 4K'lı oynayalım gelsin de...

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt

Hocam, Mafia Remake'nin nesi bir facia idi acaba? Orjinalini bile her yıl oynayan bir oyuncu olarak; Mafia Remake olabilecek en harika remake oyunlardan biridir.

• İlgi görebilir gayet normaldir.

2002 çıkışlı orjinal yapımı, toplamda 6-7 defa bitirmiş biri olarak;

Orjinal oyundaki karakter modellemelerine sadık kalınmaması bile, benim açımdan hayal kırıklığı oldu.

Fizik, grafik vs. bunlar için bir şey demiyorum tabi. Meta ne kadar ölçüt olur bilemem ama

2002 yapımı ve Remake'in aldığı User Score'lar ortada.

Benim dikkat ettiğim detaya dikkat edenler elbet vardır diye düşünüyorum.

Bir kez daha görmüş oldum, beklentiyi Evereste çıkarmamak lazımmış.

Remake demek, sadece grafik, fizik vs. demek değildir. Bazı durumlarda da orjinale sadık kalmayı gerektirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 7 Nisan 2022; 12:59:56 >
  • Yapimci remedy yani, kötü bise olucagini sanman acaba kendi oyun motorlarinimi kullanicaklar yoksa rockstarin oyun motorunumu

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Max Payne 3 bu seriye hakarettir. Max Payne 1 ve 2 oyununu Remedy yaparken, üçüncü oyunu Rockstar yapmıştır. Ve çuvallamıştır.
    Geçenlerde ilk iki oyunu oynadım. Oynarken yine çok eğlendim. Oyunu gerçekten oynuyorsunuz. Sonra sıra Max Payne 3'e geldi. Abooovvv!.. oyun bırakmıyorki bana oyunu oynayayım. Zırt pırt oyunu ara sahnelerle kesip duruyor. Ya bir bırak oynayayım oyunu. Yok arkadaş. İlle de sinematik sahne gösterecem diyor. Hayır bir de sahneyi atlamaya da izin vermiyor. Daha yarım saat dolmadan dayanamadım, bezdim ve sildim oyunu. Bu neymiş ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umit_22 -- 7 Nisan 2022; 13:6:5 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Umit_22 kullanıcısına yanıt

Max Payne ilk oyunlarını defalarca kez bitirdim MP3'ün kendine has bir güzelliği var. Max Payne'in yaşlanması sesi bullet time mekaniği hepsi güzel. Yaşadıklarından sonra bir şeylere tahammülü kalmaması oradan gitmesi gittiği yeri yabancılaması hepsi güzel detaylar. Adamın American Dream'den ne noktaya geldiği hikayesi güzel. Normalde de bu kadar şey yaşayan birisi öyle olur.

Sadece Airport sahnesinde ölen eşi ve kızının ağzından koyulan müzik bile yeter ama bu ne yav boh gibi oyun hehe diyip silen birisi anlamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numenorian Man -- 7 Nisan 2022; 13:17:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt

İllaki eskiye sadık kalmak önemlidir ama Remake'in amacı parasal anlamda düşünürsen bu değil. Yeni bir oyunmuş gibi çıkarıp para kazanacaklar MP1 grafiklerini görüp bu ne ya diyen yeni nesle oyun satacaklar.

Hedef kitle sırf eski kitle değil yani aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Umit_22

Max Payne 3 bu seriye hakarettir. Max Payne 1 ve 2 oyununu Remedy yaparken, üçüncü oyunu Rockstar yapmıştır. Ve çuvallamıştır.
    Geçenlerde ilk iki oyunu oynadım. Oynarken yine çok eğlendim. Oyunu gerçekten oynuyorsunuz. Sonra sıra Max Payne 3'e geldi. Abooovvv!.. oyun bırakmıyorki bana oyunu oynayayım. Zırt pırt oyunu ara sahnelerle kesip duruyor. Ya bir bırak oynayayım oyunu. Yok arkadaş. İlle de sinematik sahne gösterecem diyor. Hayır bir de sahneyi atlamaya da izin vermiyor. Daha yarım saat dolmadan dayanamadım, bezdim ve sildim oyunu. Bu neymiş ya.

e aynısını red dead redemption 2 'de yapıyor. ama herkes klonlanmış gibi tek ağızdan oyunu övüp duruyor. perhiz lahana falan diyesi geliyor insanın
  • Max Payne 3 oyunun hasıdır, oyundan anlamayanların yarım saatte silmeleri normal.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 7ender

Dolby destekli, 4K'lı oynayalım gelsin de...

Sen gamapaspasa gelmeden alıp oynayamazsın endercik. Senin tek şansın gamepaspas.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RocK__StaR

İnsanlar yıllardır bekliyordu bu anı nasıl gerek yoktu

herkesle ile aynı şeyi düşünmek zorunda değilim. bana göre gerek yoktu. her yazacağım şeyin başına bana göre, bence eklemek zorundada değilim, anlayın artık.
  • Numenorian Man kullanıcısına yanıt

Grafik, fizik için zaten bir şey demiyoum.

• BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt

O zaman ilk başta bana göre diyecektin ilk başta genelleme yapıyorsun

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.