Şimdi Ara

Anahtar yaptırmak kaça mal olur? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
160.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freestylee

arkadaşlar kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum ancak benim kumandalı anahtarım aracı alırken yoktu anahtarcıya sorduğumda 250 tl gibi bi fiyat istedi aracım 2005 model palio bana çok geldi biraz araştırma yapıyım dedim ve şöyle bişey buldum
    ModaCar M-Cover Uzaktan kumanda şimdi arkadaşlar bunu aracıma bağlattırsam ve yanında gelen iki tane anahtarı da kendi anahtarı gibi yaptırsam immobiliser sorununu da benim anahtardan alıp içine mi takacaklar acaba ? sizce böyle bi yolla hiç uğraşmayıp fiat servise mi gitsem ?

servislik bir durum yok.
    aynen anlattığınız gibi olacak.
    immobiliseri yeni anahtar kasasına takacak.
    mevcut anahtarı da yeni anahtar kasasına takacak. oto alarmcının işi bu zaten.
    kendim de aynı şekilde yaptırdım.

• Bence servisten fiyat alın uygun bir fiyat olursa butceniz için yaptırın ama ben İzmirli de yedek anahtar susalım olacak sekilde 60 tl fiyat aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strong.

Bence servisten fiyat alın uygun bir fiyat olursa butceniz için yaptırın ama ben İzmirli de yedek anahtar susalım olacak sekilde 60 tl fiyat aldım

dostum belki haklısın ama bunun anahtar kodu bende yok ayrıca 50 tl ye aldım bunu ben komple sistemi deiştirmek daha az maliyetli bence hem 2 tane sustalı anahtarım olacak böylece, ayrıca senin anahtarın zaten otomatik miş zannedersem ondan ucuz olabilir mi ?
  • quote:

quote:

Bence servisten fiyat alın uygun bir fiyat olursa butceniz için yaptırın ama ben İzmirli de yedek anahtar susalım olacak sekilde 60 tl fiyat aldım

dostum belki haklısın ama bunun anahtar kodu bende yok ayrıca 50 tl ye aldım bunu ben komple sistemi deiştirmek daha az maliyetli bence hem 2 tane sustalı anahtarım olacak böylece, ayrıca senin anahtarın zaten otomatik miş zannedersem ondan ucuz olabilir mi ?

Yok bendeki yedek anahtar düz merkezi kilit olmayan anahtar ama eğer dediğin gibi ise öyle de yaptırabilirsin 2 sustali anahtar olması çok iyi ancak bu sana verilen sustali anahtarlara çipi kim yukleyecek

• quote:

quote:

quote:

Yok bendeki yedek anahtar düz merkezi kilit olmayan anahtar ama eğer dediğin gibi ise öyle de yaptırabilirsin 2 sustali anahtar olması çok iyi ancak bu sana verilen sustali anahtarlara çipi kim yukleyecek

yine bu işi anahtarcı yapıyor bendeki anahtarın çipini ona monta edecek galiba

• quote:

quote:

quote:

quote:

yine bu işi anahtarcı yapıyor bendeki anahtarın çipini ona monta edecek galiba

Çipi edecek ama anahtarı tırtıklı kısmını nasıl yapacak acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: emokar

Arkadaşlar, ben arabamı 2. el aldım ve yedek anahtarı yok. Herhangi bir şekilde ahantarımı kaybedersem sıkıntıya düşmemek için yedek anahtar yaptırmak istiyorum.
    Bugün bir yere sordum. Normal bildiğiniz çilingir dükkanı. birisi söylemese kırk yıl düşünsem aklıma gelmez araba anahtarı yapabileceği... herneyse gittim sordum Ford Fiesta için uzaktan kumandasız olursa 120 YTL , kumandalı olursa 200 YTL diyor. Bu fiyatlar nasıl??

Bu arada sorduğum yer Bursa- Beşevler'de.. Bursa içinde bu işi yapan başka bir yer bilen var mı?
    Servise mi gitmem gerekir yoksa??

Ankaradaysan adres vereyim, kumandalı immolu renault anahtarı 130 TL ye yaptırdım.
  • quote:

arkadaşlar kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum ancak benim kumandalı anahtarım aracı alırken yoktu anahtarcıya sorduğumda 250 tl gibi bi fiyat istedi aracım 2005 model palio bana çok geldi biraz araştırma yapıyım dedim ve şöyle bişey buldum
    ModaCar M-Cover Uzaktan kumanda şimdi arkadaşlar bunu aracıma bağlattırsam ve yanında gelen iki tane anahtarı da kendi anahtarı gibi yaptırsam immobiliser sorununu da benim anahtardan alıp içine mi takacaklar acaba ? sizce böyle bi yolla hiç uğraşmayıp fiat servise mi gitsem ?

Ankarada olanlara immolu anahtar yaptırabileceği yer tavsiye edebilirim, en düşük 160 varken 130 a immolu kumandalı renalt kangoo 3 anahtarı yaptırdım.

• 5 yer aradım internetten bulduklarım arasında, 250 ye kadar çıktı rakamlar, gençlik caddesinde bir yer var karakoyun anahtar mı ne, anıttepeçilingir diye geçiyor. Reno kangoo 3 e anahtar yaptırmaya gelen biri vardı o yönlendirdi onunkini 130 a yapmışınız diyin, farklı marka ve modeller için fiyat değişebilir yalnız onu bilemem. Ben 5 yer aradım ankarada hepsi farklı fiyat çekti. Bu rakama en yakını 160 dı.
  • Arkadaşlar merhaba,

Geçen hafta sonu Fiat Stilo marka aracımın anahtarını kaybettim ve yedeği de yok maalesef. Servise sordum, kod kartı var ise orijinal anahtar getirtilebileceğini ve araca göre kodlama yapılabileceğini öğrendim. Kod kartım var, lakin bana verdikleri fiyat 1 adet anahtar için kodlama işlemi dahil tam 830 TL. Burada bahsi geçen anahtarcılarda bu işlemin aynısını yaptırabilir miyim ve en önemlisi güvenli olur mu?

Not: İstanbul'da oturuyorum.
  • 2012 model toyota auris aldı babam geçen sene. bu anahtarsız giriş olanlardan. elini kapıya atınca kapılar açılıyor falan. anahtarının biri kayıptı. kaskodan servise yaptırdı 850 liraya. komple anahtar sistemini değiştirmişler. 2 tane başka anahtar verdiler eskisini alıp.
  • istanbul da uygun sustalı anahtar yaptırabilecek yer bilen var mıdır ford için?
  • benimde 2008 kangoo için yaptırmam lazım. İstanbul'da önerebileceğiniz yer var mı?
  • Bir arkadaş Ümraniye sanayi de yaptırdı yakın zamanda.Anahtarını kaybetmişti birebir orjinalini yapıyorlar servis sanırım 600-700 arasında birşey söylemiş ford focus araca.Sanayide 120 ye halletmişti sanırım
  • Ümraniye Can Park AVM de 75 TL ye yaptırdık.
  • UsainBolt kullanıcısına yanıt
    Kapının önünden araç giderse kaskosu da yoksa o zaman düşünür artık ben nasıl çaldırdım bu aracı diye.

Bu tarz şeyleri sanayide vs. de yaptırmak cesaret ister adam kopyalasa gece gelse kapından götürüp sabah parçalasa ruhun duymaz.

Mesela sanayi ustasına güvenip nasıl aracın anahtarını veriyorsunuz?

Adam arabayı çalsa ne diyeceksiniz?

Kasko olsa bile anahtarla çalınınca karşılamaz poliçede yoksa.

Ben olsam sanayi ustasına güvenip anahtar vermem adam kopyalasa akşam evin önünden götürse ya da hiç kopyalamadan direk aracı çalsa parçalasa ne yapacaksınız?
  • Onu bana değil yaptırana soracaksın

• quote:

Orijinalden alıntı: cgunalp

Arkadaşlar merhaba,

Geçen hafta sonu Fiat Stilo marka aracımın anahtarını kaybettim ve yedeği de yok maalesef. Servise sordum, kod kartı var ise orijinal anahtar getirtilebileceğini ve araca göre kodlama yapılabileceğini öğrendim. Kod kartım var, lakin bana verdikleri fiyat 1 adet anahtar için kodlama işlemi dahil tam 830 TL. Burada bahsi geçen anahtarcılarda bu işlemin aynısını yaptırabilir miyim ve en önemlisi güvenli olur mu?

Not: İstanbul'da oturuyorum.

Kod kartına ,günlerce beklemeye ve iki kat para ödemeye gerek yok İstanbul'da güvenilir Oto Anahtarcıwww.arkadasanahtar.com

• Automobilista kullanıcısına yanıt
    Servistekiler kadir gecesinde mi doğmuş onların çalmayacak ları ne malum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.