Şimdi Ara

Square Enix, İnsani Yardım Kapsamında Ukrayna'ya 500 Bin Dolar Bağışladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
35
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Square Enix, Twitter üzerinden yayınladığı bir gönderide, Ukrayna halkına insani yardım sağlamak için 500.000 dolar bağışladığını duyurdu. Para, Birleşmiş Milletler Mülteciler Ofisine gidiyor.

Square Enix ek olarak şunları bildirdi: "Barışın yeniden sağlanacağını ve krizden etkilenenlerin en kısa sürede normal yaşama yeniden kavuşacağını içtenlikle umuyoruz."

Öte yandan birçok oyun şirketi, Rusya ve Beyaz Rusya'da satılık oyunları kaldırmanın yanı sıra insani yardım kuruluşlarına para bağışlıyor. Bu kapsamda CD Projekt Red, Rusya'nın Ukrayna'yı işgali nedeniyle Rusya ve Beyaz Rusya'daki oyunlarının tüm dijital ve fiziksel satışlarını askıya aldı.

Ukrayna merkezli geliştirici GSC Game World işgal nedeniyle STALKER 2: Heart of Chernobyl'in geliştirmesini durdurdu. Pokémon Company International ise Ukrayna'ya insani yardım sağlamak için GlobalGiving'e 200.000 dolar bağışladı

• Helal olsun final fantasy 7 yi bir daha oynayalım bari

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Stalker 2 yalan olmuş vay be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suriye halkına, ırak halkına, afgan halkınada insani yardım yapılsaydı keşke. gerçi doğru, onlar sarı saçlı mavi gözlü olmadığı için insan sayılmıyor heralde
  • Guardians of the Galaxy bekle beni geliyorum

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • "Onlar, ancak birbirinin dostudur".Maide / 51

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.