Şimdi Ara

Kablosuz Modem Yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bizim binanın 3. katındayım 1. kattaki komşumuzda internete bağlanmak istiyormuş. Bunu için ebnde Wireless modem almaya karar verdim ve onunla bağlantımı paylaşacağım. Ancak burada sormak istediğim 3. kattan 1. kata sağlıklı bir paylaşım mümkün mü? Mümkünsa nasıl , hangi modemle sağlarız bu bağlantıyı anlayan arkadaşlar fikir verirlerse sevinirim. Birkaç hafta içinde halletmem lazım bu konuyu bu süreçte sizlerin görüşlerinizi , önerilerinizi bekliyorum.

• arkadaşım airties RT-211 al senin işini görecektir.

binanın durumuna göre sinyal değişir.ben binamın 4. katından kullanıyorum ama çok kopup geliyor.
  • Öncelikle Yorum için teşekkürler. Bu modemler için 5DB anten falan satılıyor bunlardan alsam birde faydası olur mu? Şimdi kopma vs. olacaksa sık sık bir anlamı kalmaz.
  • binanin yapisina gore cok fark eder. ayni modemle 3 kat asagidan sorunsuz kullandigim da oldu ama baska bi evde on odalardan arka odalara sinyal alamadimda. normalde 2 kati gecmesi lazim. ama sorun cikmasin diyorsan ucuz bi access point alip modeme kablo ile bagliyip ortada uygun bir yere yerlestirebilirsin. d-link ap2100 hem uygun fiyatli hemde sinyal gucu oldukca iyi.
  • Teşekkürler. Bu access point ile 5DB lik antenler arasında ne fark var bu anten iş görmez mi?

birde diğer bilgisayara nasıl bir alıcı almak lazım.
  • Yok mu bilgisi olan ???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.