Şimdi Ara

CD Projekt, Cyberpunk 2077 ve The Witcher'ın Rusya'daki Satışlarını Durdurdu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

CD Projekt, Cyberpunk 2077 ve The Witcher serisi de dahil olmak üzere Rusya'nın Ukrayna'yı işgal etmesinin ardından Rusya'daki tüm oyunlarının satışını durdurdu. 

Satışlar "bir sonraki duyuruya kadar" durdurulacak.

Ek olarak CD Projekt, konuya ilişkin açıklamalarda bulundu:

''Tüm CD Projekt Grubu, Ukrayna halkının yanındadır. Ukrayna'nın işgali ile hiçbir ilgisi olmayan Rusya'daki oyuncuların bu karardan etkileneceğini biliyoruz. Ancak bu duruma kayıtsız kalmak istemiyoruz."

• Son zamanlarda çoğunluk tarafından başyapıt olarak kabul edilmiş oyunların çöp veya balon gibi kelimeler kullanılmaya başlandı bunu pek çok yerde gördüm oyunu beğenirsin beğenmezsin o sana kalmış bir şey ama bir oyunun çöp veya balon olabilmesi için gerçekten çok kötü olması lazım çöp oyun çok nadirdir pek fazla yoktur araştırsan bulursun artık 7 lik oyunlara bile çöp denmeye başlandı oyun sektörü ne hale geldi 5 bile bir oyun için fena değildir artık insanların beklentisi 9 dan aşağı olmayacak maalesef öyle kötü bir dönemdeyiz

• rusya halkı için kayıp değil. ikiside balon ve abartılmış oyunlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

rusya halkı için kayıp değil. ikiside balon ve abartılmış oyunlar

Bence Witcher 3 ve 2 fiyat, kalite ve Türkçe altyazısı göze alındığında verilen paranın her kuruşuna değdiğini ve özellikle 3. oyunun piyasadaki en iyi oyunlardan biri olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Son zamanlarda çoğunluk tarafından başyapıt olarak kabul edilmiş oyunların çöp veya balon gibi kelimeler kullanılmaya başlandı bunu pek çok yerde gördüm oyunu beğenirsin beğenmezsin o sana kalmış bir şey ama bir oyunun çöp veya balon olabilmesi için gerçekten çok kötü olması lazım çöp oyun çok nadirdir pek fazla yoktur araştırsan bulursun artık 7 lik oyunlara bile çöp denmeye başlandı oyun sektörü ne hale geldi 5 bile bir oyun için fena değildir artık insanların beklentisi 9 dan aşağı olmayacak maalesef öyle kötü bir dönemdeyiz

• Ne witchermis be
  • Yeni yetme çocukların "çoğunun" oyun kültürü eksilerde resmen. Çöp diyor paşam ve saygı gösterilmesini bekliyor. Oyna ve artı eksi yönlerini gör. Anlat ve yapıcı bir şekilde eksi yönlerini söyle. Neden çöpmüş görelim bizde.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: RocK__StaR

Son zamanlarda çoğunluk tarafından başyapıt olarak kabul edilmiş oyunların çöp veya balon gibi kelimeler kullanılmaya başlandı bunu pek çok yerde gördüm oyunu beğenirsin beğenmezsin o sana kalmış bir şey ama bir oyunun çöp veya balon olabilmesi için gerçekten çok kötü olması lazım çöp oyun çok nadirdir pek fazla yoktur araştırsan bulursun artık 7 lik oyunlara bile çöp denmeye başlandı oyun sektörü ne hale geldi 5 bile bir oyun için fena değildir artık insanların beklentisi 9 dan aşağı olmayacak maalesef öyle kötü bir dönemdeyiz

hiçbir oyuna çöp demem, hassas değerlerime hakaret görmediğim müddetçe. ama balon ifadesini kullanırım çünkü maalesef piyasada tonlarca örneği var. bazı oyunlar hiç haketmedikleri kadar abartılıyorlar

• quote:

Orjinalden alıntı: altunuz

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

rusya halkı için kayıp değil. ikiside balon ve abartılmış oyunlar</blockquote>
    Bence Witcher 3 ve 2 fiyat, kalite ve Türkçe altyazısı göze alındığında verilen paranın her kuruşuna değdiğini ve özellikle 3. oyunun piyasadaki en iyi oyunlardan biri olduğunu düşünüyorum.

olabilir sizin görüşünüz. bana göre böyle değil
  • Witchermış, facebookmuş hikaye. Kapatin rusyaya csgoyu, pubgyi o zaman halk sokaklara dökülür

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Witcher 3'e çöp ve balon diyenlere koca bir nah çekiyorum,hakettiniz.
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: altunuz

Bence Witcher 3 ve 2 fiyat, kalite ve Türkçe altyazısı göze alındığında verilen paranın her kuruşuna değdiğini ve özellikle 3. oyunun piyasadaki en iyi oyunlardan biri olduğunu düşünüyorum.</blockquote>
    olabilir sizin görüşünüz. bana göre böyle değil

sen csgonu oyna uzak dur buralardan
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: altunuz

Bence Witcher 3 ve 2 fiyat, kalite ve Türkçe altyazısı göze alındığında verilen paranın her kuruşuna değdiğini ve özellikle 3. oyunun piyasadaki en iyi oyunlardan biri olduğunu düşünüyorum.</blockquote>
    olabilir sizin görüşünüz. bana göre böyle değil</blockquote>

sen csgonu oyna uzak dur buralardan

boş yapma saygılı ol

• Witcher 3 abartı bir balondur en büyük abartanda Enis kirazoğlu adli kişidir.ayni kişi cyberpunk adlı oyunu çıkmadan öve öve bitiremedi .sonundada witcher 3den daha kötü balon dahi olamayacak bir çöp çıktı ama gel gör ki hayatlarında klişe filmlere oyunlara saydiran adamlar klişe bir hikayeyi öve öve bitiremiyor çöp bie combati öve öve bitiremiyor ubisoft oyunlardan buglarindan şikayet eden oynamadan gömen tayfa cyberpunk çöpündeki buglari yok sayıyor bende yok diyor 3000 serisi ekran kartıyla optimizasyonu süper diyor
  • RocK__StaR kullanıcısına yanıt

Trolleri beslemeyin lütfen hocam. Gülün geçin. CD Projekt, Cyberpunk 2077 ve The Witcher'ın Rusya'daki Satışlarını Durdurdu Maksatları insanları sinirlendirmek. Bu tarz yazılar yazarak bu garip çocukların ekmeklerine yağ sürüyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vidcır üğç çöğp ağbi ühühühü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Witcher 3 abartı bir balondur en büyük abartanda Enis kirazoğlu adli kişidir.ayni kişi cyberpunk adlı oyunu çıkmadan öve öve bitiremedi .sonundada witcher 3den daha kötü balon dahi olamayacak bir çöp çıktı ama gel gör ki hayatlarında klişe filmlere oyunlara saydiran adamlar klişe bir hikayeyi öve öve bitiremiyor çöp bie combati öve öve bitiremiyor ubisoft oyunlardan buglarindan şikayet eden oynamadan gömen tayfa cyberpunk çöpündeki buglari yok sayıyor bende yok diyor 3000 serisi ekran kartıyla optimizasyonu süper diyor

Mesajının ilk satırından sonrasını okumadım bile boş olduğu zaten belli çünkü emin ol kimse o mesajı sonuna kadar okumamıştır bu konuda yalnız değilim :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.