Şimdi Ara

EA, Battlefield 2042'nin Zorlu Çıkışı için Halo Infinite'i Suçluyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici DICE, 19 Kasım'da birinci şahıs nişancı Battlefield 2042'yi piyasaya sürdü. Halo Infinite'in hikaye modu ise Aralık ayında yayınlandı. Hikaye modunun yayınlanmasının ardından geliştirici 343 Industries sürpriz bir şekilde Halo Infinite'in oynaması ücretsiz çok oyunculu modunu, Xbox'ın 20. yıl dönümünü kutlamak adına 15 Kasım'da oyunculara sundu.

EA'nın baş işletme görevlisi Laura Miele bir toplantıda (Tom Henderson tarafından Xfire'da aracılığıyla bildirildi),  Battlefield 2042'nin kötü çıkışının nedenlerinden birinin sürpriz şekilde yayınlanan Halo Infinite'in çok oyunculu modu olduğunu söyledi. 

Bu konuda Miele şöyle devam etti: "Battlefield 2042'nin çıkışında ve ilk gün yamalarında herhangi bir sorun yoktu. Erken süreçte gelen kritik eleştiriler de oldukça iyiydi."

Miele'ye göre iki oyunun yakın zamanlarda çıkış yapması, karşılaştırmaya neden oldu. Bu süreçte yapılan karşılaştırmalar Battlefield 2042 için pek de olumlu değildi. Çünkü Battlefield 2042 içerisinde birçok hatayı barındırıyordu. Halo Infinite ise 2042'ye oranla daha iyi bir çıkış gerçekleştirdi.

• Titanfall 2 gibi iyi oyun olupta hakkı yense anlarım ama bence bf2042 hiç zevkli değil, olmadı işte kabul etsinler.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bi dış güçler demedikleri kalmamış.
  • He yavrum he, demiyor ki biz salağız cod'a benzemeye calisip böyle bir oyun çıkardık. Gören diyecek halo infinite de mükemmel bir oyun

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Güzel bahane :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • lan bu ne kadar saçma bir savunmadır :D o zaman siz de oyunu iyi yapsaydınız, evet Halo gayet keyifli ve iyi bir çıkış yaptı ama ara sıra online'ına giren birisi olarak, çok devasa çıkış da yapmadı hatta, şu an birçok hatayı fixleseler de pek çok eksik ve hatası da vardı. Hani sıvamak böyle bir şey ea kardeş.
  • Bıraksınlar bu işleri. Battlefield güzel ve sorunsuz bir oyun olsaydı belli bir kitlesi var zaten yine gayet oynanırdı Halo ile ne alakası var. Tek benzerlikleri ikisininde FPS olması. Battlefield seriside Cod seriside son oyunlarda çuvalladı kabul etsinler.
  • Buna ancak kadir inanır

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Halo oyunun multisi zevkli klasik ea işte şaşırtmadı

• Halo sizden sonra çıksa yine kimse BF oynamazdı. Oyun her açıdan kötü anlayın artık şunu. Kaç yıllık BF3 bile fersah fersah öndedir bundan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Krone K kullanıcısına yanıt
    Bunu yazmaya gelmiştim. Bir iki ay önce oynadım bf3'ü, şuan bile bf2042den daha iyi. Bf4, bf1, bf5 den bahsetmiyorum bile.

Kimsenin bf vs halo yaptığını da görmedim, duymadım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Berbat bir oyun yaptık ve tam hazır olmadan piyasaya sürdük diyemiyor tabi o yüzden başka şeylerde arıyorlar suçu..Ya oyunda skorbord yok ya onu da güncellemeyle getirecez diye paylaşmışlardı geçenlerde müjdeye bakar mısın şaka gibi.. BF1'den sonra nasıl bu kadar kötüye doğru gider bu seri anlamak çok zor.. Bundan sonra da eskisi gibi olacağını hiç zannetmiyorum.

• ücretsiz yapsınlar beklemedeyiz, 2-3 haftaya ücretsiz yaparlar indirir oynarız

• Bf2042 nin cikisinda problem yokmus.Be utanmaz,oyunu bastan asagi bozuk cikarttiniz,insanda az utanma olur sunu demek icin.Betasinda sagduyu sahibi ve seriyi yurekten seven herkes bu oyunun en az bir yil ertelenmesi lazim dedi dinlemediniz.Bu buyuk fiyaskoyu ne yapsaniz ortbas edmezsiniz.Ms Halo Inf i rezalet otesi videosundan sonra fanlarini dinleyerek cok onemli konsol cikis gununu gormeme riskini de goze alarak 1 sene erteledi ve oyunu duzeltip gelistirdi.Siz ne yaptiniz?Bozuk oyunu utanmadan surdunuz piyasaya.Koca seriyi en kaz ettiniz.

• Ben betadan beri ps5 se oynuyorum klasik bf işte neyi farklı ki? Benim için tek eksiği hikaye olmaması

• Hikaye modu Aralık'ta yayınlanan Halo'nun mp modu Kasım'da çıktıysa nasıl hikaye modunun ardından yayınlanmış oluyor?

• EA bu olayı inkar etmiş yalnız.https://www.pcgamer.com/ea-says-it-didnt-blame-halo-infinite-for-battlefield-2042s-problems/ linki burada !!!

• quote:

Orjinalden alıntı: yerdavader

Ben betadan beri ps5 se oynuyorum klasik bf işte neyi farklı ki? Benim için tek eksiği hikaye olmaması

BF serisiyle yeni tanıştığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

• Böyle gerzekçe bir açıklama olamaz ya. Sen yılların BF oyunusun, isterse kralı çıksın karşına yıkıp geçmen lazım. Böyle çocukça bahane mi olur.

• nerden nereye

EA, Battlefield 2042'nin Zorlu Çıkışı için Halo Infinite'i Suçluyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.