Şimdi Ara

Rapidsha.. hakkında????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rapidsha.. linklerinin ne zaman silineceğini öğrenebilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c@Po -- 21 Haziran 2007; 16:07:59 >

• belli dil haber olursa iletiriz SEN RAHAT OL
  • belli bir süresi yok... ama rapid share de dosyalar diğer upload sitelerine nazaran baya uzun duruyor...
  • 1 ay kadar hiç kimse tarafından indirilmezse siliniyor dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: BuRaK456

1 ay kadar hiç kimse tarafından indirilmezse siliniyor dostum

ok teşekkür.
  •  Rapidsha.. hakkında????

daha önce 45günde kimse indirmezse siliniyordu ama geçenlerde rapid bunu 90a çıkardı
  • free ler için max. 90 gün, premiumlar için account süresi bitimine kadar ama şikayet olursa hemen siliyorlar adamlar acımadı 150 gb lık dosyaları aniden siliverdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: hathat06

free ler için max. 90 gün, premiumlar için account süresi bitimine kadar ama şikayet olursa hemen siliyorlar adamlar acımadı 150 gb lık dosyaları aniden siliverdi

gerçekten mi. bunu ilk defa duyuyorum. hesabndaki tüm dosyaları mı sildiler?
  • quote:

Orjinalden alıntı: nacde

quote:

Orjinalden alıntı: hathat06

free ler için max. 90 gün, premiumlar için account süresi bitimine kadar ama şikayet olursa hemen siliyorlar adamlar acımadı 150 gb lık dosyaları aniden siliverdi

gerçekten mi. bunu ilk defa duyuyorum. hesabndaki tüm dosyaları mı sildiler?

evet. 1500 civarında upload yaptığım dosya vardı. hepsi de son çıkan oyunlardı. ben bu oyunları warez sitelerine tek konu altında verdim. şikayet olunca aniden silindiğini farkettim. düşünsene günde 1000 puan alma ihtimalim vardı. gerçi toplayabildiğim kadar puan aldım. yaklaşık 140 bin civarında. şimdi 595 dosyam var rapidde. yavaş yavaş puan geliyor, idare ediyoruz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.