- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Mikrodalga Fırın almayı düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir?
234 Cevap86096 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

10074 Mesaj
21 Haziran 2007; 15:25:06 

Ön bilgim olmadığı için özellikleri açısından sağlıklı bir karşılaştırma yapamıyorum.
Fiyat yelpazesi ise çok geniş. 90 lira ile 1.500 lira arasında değişiyor.

Önerileriniz nelerdir?

Bize yalnız dans etmesini, iyi giyinmesini, kur yapmasını ve âşık olmasını bilen gencin lüzumu yoktur.
Bize bugün mesleğinde usanmadan çalışacak, yarın hudutta göz kırpmadan ölebilecek genç lâzımdır.
Bize bir gençlik lâzımdır. Temelinde cehalet, duvarlarında riya, tavanlarında dalkavukluk bulunmasın.
H. Nihal ATSIZ, Atsız Mecmua, 15 Nisan 1932, Sayı: 12

O sebeple Ata'na saygıda kusur etme sakın!
Atatürk'e göre Atatürk - Rahatsız olma!

|| Forum Anlaşması || Genel Forum Kullanımı || İmza Kuralları || Şikâyet Sistemi || Kullanıcı Adı Değişimi || SMS Onay Sistemi || Önerileriniz, Sorunlarınız ||

12221 Mesaj
21 Haziran 2007; 16:41:28 

Arayışınıza bağlı.Evinizde normal fırın var mı?Tavsiyelerimi olup olmamasına göre yazayım.

10074 Mesaj
21 Haziran 2007; 17:05:45 

Evet, evimizde normal fırın bulunuyor.

Biraz inceledim; Beko, Vestel, Bosch vs. ürünlere baktım ama...

Bize yalnız dans etmesini, iyi giyinmesini, kur yapmasını ve âşık olmasını bilen gencin lüzumu yoktur.
Bize bugün mesleğinde usanmadan çalışacak, yarın hudutta göz kırpmadan ölebilecek genç lâzımdır.
Bize bir gençlik lâzımdır. Temelinde cehalet, duvarlarında riya, tavanlarında dalkavukluk bulunmasın.

|| Forum Anlaşması || Genel Forum Kullanımı || İmza Kuralları || Şikâyet Sistemi || Kullanıcı Adı Değişimi || SMS Onay Sistemi || Önerileriniz, Sorunlarınız ||

173 Mesaj
21 Haziran 2007; 17:28:30 

hmm peki fırın midi fırın mı yoksa normal fırın mı olacak ?

10074 Mesaj
21 Haziran 2007; 17:50:12 

Midi ve normal arasındaki fark nedir acaba?

Birkaç markada bu ayrımı gördüm ama farkı bilemiyorum.
Ölçütleri yakındı.

12221 Mesaj
21 Haziran 2007; 18:33:11 

quote:

Orjinalden alıntı: Ömer

Evet, evimizde normal fırın bulunuyor.

Biraz inceledim; Beko, Vestel, Bosch vs. ürünlere baktım ama...

Saydığınız markaları direkt eleyin.
Evinizde normal fırın olduğuna göre mikrodalgayı ısıtma amaçlı kullanacaksınız.
Uygun fiyat isityorsanız Sinbo olabilir.Ucuz markalar arasında en iyisi Sinbo'dur.
O olmaz derseniz Kenwood,Moulinex veya Samsung derim.
Arçelik,Bosch,Siemens,Vestel,Beko,Electrolux gibi markaların mikrodalgaları alınmaz,çünkü fason üretim.Ankastre olsa Siemens alın derdim ama sololarda Siemens'e boşu boşuna para vermeye gerek yok.

10074 Mesaj
22 Haziran 2007; 0:00:24 

Sinbo aslında uygun.
Ancak iki gün sonra sıkıntı çıkartmasını da istemiyorum.

1417 Mesaj
22 Haziran 2007; 0:35:49 

geçenlerde gördüm, kenwood da bile made in china yazıyordu..o nedenle sinbo felan alın o kadar çok para vermeye gerek yok bence..

10074 Mesaj
22 Haziran 2007; 0:51:39 

King ya da Sinbo alacağım sanırım.
Yine de ilerleyen günlerde sıkıntı yaratmasını istemiyorum.

2170 Mesaj
22 Haziran 2007; 1:07:30 

biz 96da vestel-goldstar(LG) mikrodalga fırın almıştık. o zamanın en iyi mikrodalga fırınıydı. dokunmatik ekranlıydı. bu çözdürme, güç ayarlama vardı. ve sınıfının en büyük iç hacmine sahipti. şu an yazlıkta ve hala hiç servise gitmeden sorunsuz çalışıyor. eğer bulabilirsen ikinci elini bile almanı öneririm.

şu anda ise frigidaire MF63 model mikrodalga kullanıyorum. içi biraz alçak, 125-750 kw arası güç ayarlaması yapılabiliyor. süre kolayca belirlenebiliyor. süre bitince çalan zil de güçlü. yani normal kullanım için ideal. sorun da çıkarmadı. 4 yıldır kullanıyoruz. ama piyasanın en iyisi de diyemeyeceğim. eğer normal ev kullanımı için düşünüyorsan frigidaire yi öneririm. diğer markalar hakkında maalesef pek bir bilgim yok

10074 Mesaj
22 Haziran 2007; 1:12:34 

İkinci el düşünmüyorum.
Güvendiğim markaların fason üretim olduğunu duymam şaşırttı.

12221 Mesaj
23 Haziran 2007; 0:23:44 

quote:

King ya da Sinbo alacağım sanırım.
Yine de ilerleyen günlerde sıkıntı yaratmasını istemiyorum.

King çok kötüdür.Premier veya King almayın,ucuz istiyorsanız Sinbo olabilir.
Eğer şüpheniz varsa Kenwood tavsiye ederim.Kesinlikle daha kaliteli.Fiyatının da piyasada 140YTL civarı olması lazım
http://www.hepsiburada....t.aspx?Categoryid=22132

628 Mesaj
23 Haziran 2007; 2:26:13 

mikrodalga fırınların kanserojen etkisi konusunda ciddi araştırmalar var.
eğer iş için almıyorsan bence vazgeç mini fırın al.

10074 Mesaj
23 Haziran 2007; 3:31:38 

@candogan62,
Teşekkür ederim.

@demirkanat,
Aralarındaki fark nedir?

2170 Mesaj
23 Haziran 2007; 14:17:41 

quote:

Orjinalden alıntı: demirkanat
mikrodalga fırınların kanserojen etkisi konusunda ciddi araştırmalar var.
eğer iş için almıyorsan bence vazgeç mini fırın al.

eğer aldığınız mikrodalga fırın mokrodalga ışınları fırın dışına sızdırmıyorsa, hiç bir tehlikesi yoktur. yiyecekler üzerinde de herhangi bir kanserojen etki yaratmaz. çok ucuz mikrodalga fırınlarda sızdırma olabiliyordu. ama TSE damgalı hiç bir fırında sızdırma olmaz. ancak kapak sistemi arızalıysa sızdırma gerçekleşebilir.

ayrıca mini fırın ve mikrodalga çok ayrı iki alettir. fırında yapabildiklerinizi mikrodalgada da yapabilirsiniz. ama mikrodalgada yapabildiklerinizi fırında yapamazsınız

10074 Mesaj
23 Haziran 2007; 22:49:28 

quote:

Orjinalden alıntı: kahve
ayrıca mini fırın ve mikrodalga çok ayrı iki alettir. fırında yapabildiklerinizi mikrodalgada da yapabilirsiniz. ama mikrodalgada yapabildiklerinizi fırında yapamazsınız

Nelerdir bunlar?

12221 Mesaj
23 Haziran 2007; 22:58:46 

Midi/mini fırın klasik ısıtma türüyle ısıtma yapar.Yani fırının içinde iki tane rezistans bulunur.Bunlar ısıtarak normal pişirir.Pişirme esnasında fırının içi de ısınır.

Mikrodalga çok farklıdır.Mikrodalgada besinlere radyo dalgaları verilir,dalgalarla su molekülleri titreyerek yiyeceği ısıtır.Pişirme esnasında yiyeceğin bulunduğu kap ve fırının içi ısınmaz,sadece yiyecek ısınır.

10074 Mesaj
23 Haziran 2007; 23:32:02 

Anlıyorum.
İşlevsel farklılıkları nelerdir?

12221 Mesaj
23 Haziran 2007; 23:37:05 

Mikrodalga çok dahah hızlı ısıtır.Genelde buz çözme,yiyecek ısıtmada kullanılır,bu alanlarda pratik ve başarılıdır.Ancak kek vs yapmada başarılı olmadığını biliyorum.Ayrıca eti kızartmaz,kızarması için ızgara fonksiyonu olan model almanız gerekir.Kısaca mikrodalga ısıtma yapmak için dahah uygundur.Klasik fırın ise pişirma yapmak için.

10074 Mesaj
23 Haziran 2007; 23:38:50 

Izgaralı model olarak ne önerebilirsiniz?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Haziran 2007; 0:18:41 

Siemens HF12G240
ızgara özelliği de var ve çok ekonomik fiyatlı tek dezavantajı dijital değil manuel kumandalı. ama marka olarak iyi

http://www.weblebi.com/...=q52EC_rU7Sky7fcE0Fyhcg

2170 Mesaj
24 Haziran 2007; 0:48:48 

quote:

Nelerdir bunlar?

12 yıldır mirodalga fırın kullanıyoruz. genelde şu amaçlarla kullanırız(ayıptır söylemesi...);

• sabahları süt ısıtma, yumurta pişirme
  • bir tabak yemek için, koca tencereyi ısıtmadan yiyeceğiniz kadar yemeği ısıtma
  • buzlu gıdayı pişirmeden önce hızlıca eritme
  • bazen sandviç, hamurişi ısıtma

aslında mikrodalga fırın kullanıcılarının çoğu cihazları çalıştırdığında %90-95 bunları yapıyordur. bunları fırınlarda yapamazsınız. ha nasıl yaparsınız, fırını çalıştırır, ısınmasını bekler sonra içine sütü koyarsınız 8-10 dakika beklersiniz sonra fırını kapatırsınız. veya 1 tabak yemeği ısıtınca tabağını da ısıtmış olursunuz. sonra fırından bezle tutarak almanız gerekir. biraz ayrıntı gibi yazdım, ama aslında demek istediğim mikrodalga fırınlar özellikle bekarlar, öğrenciler , düzensiz öğün yiyenler ve yarı-düzensiz öğün yiyenler için çok gerekli bir alet.

onun için mini fırınlarla kıyaslamak sanırım pek doğru olmayacaktır.

12221 Mesaj
24 Haziran 2007; 1:02:12 

quote:

Izgaralı model olarak ne önerebilirsiniz?

http://www.hepsiburada....886&productid=mtlux9470

http://www.hepsiburada....ductid=mtboschhmt72g420

Ayrıca Taner beyin önerdiği model de olabilir.Daha önceden fiyat yüksekti ondan önermemiştim ama Bosch-Siemens fiyatları düşmüş.Ama önceden dediğim gibi fason Çin malı.Sinbo modeli de stoklarda yok.En uygunu Bosch-Siemens görünüyor ızgaralı modeller arasında.

10074 Mesaj
24 Haziran 2007; 1:07:00 

Peki.
Teşekkür ederim.

419 Mesaj
1 Eylül 2007; 15:51:45 

nerde eski vestel mikro dalga fırınlar
günümüz vestel mikro dalga sakın düşünmeyin tecrübe ile sabittir:)
günümüz vestel ürünlerini hiç düşünmeyin.
quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

Siemens HF12G240
ızgara özelliği de var ve çok ekonomik fiyatlı tek dezavantajı dijital değil manuel kumandalı. ama marka olarak iyi

http://www.weblebi.com/...=q52EC_rU7Sky7fcE0Fyhcg

GALAKSİ ES ÜÇ

495 Mesaj
1 Eylül 2007; 16:17:42 

quote:

Orjinalden alıntı: Collezione

geçenlerde gördüm, kenwood da bile made in china yazıyordu..o nedenle sinbo felan alın o kadar çok para vermeye gerek yok bence..

günümüzde dünyaca ünlü markalı bir çok elektirik ürünlerinde tekstil ürünlerinde v.b ürünlerin hep çin ve tayvanda yada benzeri ülkelerde yapıldıgını görürsünüz bu çok normal orada iş gücü çok çok ucuz oldugu için birçok marka üretimlerini bu ülkelerde gerçekleştiriyor,bir kenwood ile sinbonun kalitesini karsılastırmak yanlıs olur

6718 Mesaj
2 Eylül 2007; 9:49:25 

Benim tercihim e şıkkı. Üniversite sınavlarına girenler çok iyi bilir...HİÇBİRİ... Demek....Evinizden kapınızdan uzak tutun....Saygılarımla.

HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR,

NAMUSA HÜRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR....

791 Mesaj
24 Kasım 2007; 9:48:37 

Arkadaşlar fiyat/performans itibari ile aşağıdaki mikrodalga ilgimi çekti

MEDION 10838 mikrodalga fırın ızgaralı çelik gövde Tıkla

179 ytl imiş. siz ne dersiniz ? MEDION markasını bilen varmı?

Waterman derki : " Rast gitmeye görsün bir kişinin işi, mermeri keser dişi. Ters gitmeye görsün bir kişinin işi, muhallebi yerken kırılır dişi...... "

2489 Mesaj
27 Kasım 2007; 8:36:20 

KENWOOD MW496 aldım çok memnunum.245 liraya buldum.MEDION 10838 mikrodalga fırın da güzele benziyor.kangurum satıyorsa teknik servis işi sıkıntı olmaz.mesela kenwoodun teknik servis kapınızda hizmeti var.herhangi bir sorun olduğunda kargo ücretsiz kapınızdan alıyor.ve geri getiriyor.

Intel I7 920-Gigabyte X58-UDR3-Zotac GTX 260^2-OCZ 2x2gb 1333 Platinium-2xSeagete 500 gb+1TB W.D Caviar Black-Samsung 2233 Monitor-Thermaltake M9D 4000bws-Ocz 600watt psu-Lg DVD Rewriter-Audigy2 ZS-MegaworksTHX 550-NAD 320BEE-Yamaha BWS100

Uzaklaştırılmış
27 Kasım 2007; 9:19:40 

yemek yapmak için alacaksınız bence fırın tercih edilmeli, yemek ısıtma vb. amaçlar için düşünüyorsanız o zaman mikrodalga fırın pratik bir çözüm

66 Mesaj
6 Aralık 2007; 14:09:44 

medion marka mikrodalga kullanan varmı acaba? sadece kangurum.com.tr de satılıyor. başka satan bir yer bulamadım.. fiyatı uygun ama bu markaya güvenilirmi? yoksa kenwood un mw 596 sınımı alalım..

1694 Mesaj
6 Aralık 2007; 20:55:20 

quote:

Orjinalden alıntı: zaferturan74

medion marka mikrodalga kullanan varmı acaba? sadece kangurum.com.tr de satılıyor. başka satan bir yer bulamadım.. fiyatı uygun ama bu markaya güvenilirmi? yoksa kenwood un mw 596 sınımı alalım..

Kesinlikle Kenwood'u tercih etmelisiniz. Ona alternatif olarak Samsung da düşünebilirsiniz.

Uzaklaştırılmış
6 Aralık 2007; 22:09:58 

gıt arcelık al servıs agı buyuk fırın cın malı ama 3 yıl yerınde garantın ve parca garantın 10 yıl spotta 100 ytl ye alırsın sakın ızgaralı fırın konumlu alıp bosuna para verme bızım turk yemeklerı md uygun degıl en ust modelınden en alt modelını hepsını kullandım su an vestelın goldstar md kullanıyorum sadece yıyecek ısıtmak ıcın ıdeal gıdıpte bosuna para vermenın anlamı yok 1 mılyarlıkta alsan 100 ytl lıkte alsan yıne yapacagın ıs aynı yemek ısıtmak

12221 Mesaj
7 Aralık 2007; 21:00:23 

Arkadaşlar Kenwood'un bu modelinin fiyatı inmiş.Carrefour'da da fiyatr aynısı.Kesinlikle tavsiye ederim.Hatta ben de düşünüyorum.

http://www.hepsiburada....uctid=mtkenmw570#tablnk

1273 Mesaj
8 Aralık 2007; 13:23:30 

kenwood al
modelini bütcene göre secersınız

karadeniz bölgesi renault ve diğer marka araclarınızın hasarları ve kasko çözümlerinizde yanınızdayım
hasan yavuzyılmaz _ hasanyy@mynet.com

852 Mesaj
10 Aralık 2007; 17:05:42 

93 yılında aldıgım Vestel,yogun kullanmama ragmen en ufak sorun cıkarmadı.bu şaşırtıcı bilgiyi degerlendirmenizi öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incele -- 10 Aralık 2007; 17:06:04 >

12221 Mesaj
10 Aralık 2007; 19:27:47 

quote:

Orjinalden alıntı: incele

93 yılında aldıgım Vestel,yogun kullanmama ragmen en ufak sorun cıkarmadı.bu şaşırtıcı bilgiyi degerlendirmenizi öneririm.

Vestel hiçbir zaman mikrodalga fırın üretmedi halen de üretmiyor.Sizdeki ürün muhtemelen ünlü bir markaya ait fason üretimdir.Şu an Vestel'in inox modeli halen güzel ve düşünülebilir.Vestel'in ithal ettirdiği ürünler genelde kalitelidir zaten.Mesela Daewood buzdolapları,Samsung çamaşır makineleri,Gorenje çamaşır makineleri,Philco çamaşır makineleri(18 yıldır sorunsuz kullananlar var),Electrolux bulaşık makineleri,Haier klimalar vs vs.Tüm bunlar zamanında Vestel markası altında satılmıştır ve kaliteli modellerdir.Üretimde ise Vestel ile bir ilgileri yoktur,üzerine Vestel ismi yazılarak ithal edilmiştir.

66 Mesaj
16 Aralık 2007; 18:14:50 

yorumlarınız için teşekkürler. Kenwood MW_596 aldım. 3 gündür kullanıyorum ve çok memnunum.. görüntüsüde çok şık..

5899 Mesaj
19 Aralık 2007; 16:31:03 

peki bir sorum olacak mikrodalga fırında kek yapılabilirmi
hazır malzemelerden olan kutu içinde satılan tipteki keklerden
cvplar için şimdiden teşekkürler ...

GaLaTaSaRaY 1905

Diablo III En Kral Klan ... DoBaLaK

Uzaklaştırılmış
19 Aralık 2007; 21:00:48 

denedim ama olmamıştı kek tasmıstı ancak mıkrodalganızda fırın ozellıgı varsa yapabılırsınız

5899 Mesaj
19 Aralık 2007; 22:21:09 

hımm oldukça eski bir model vestel goldstar kullanma talimatnamesi gibi bişide bulamadım
ER5053 T diye bir model

GaLaTaSaRaY 1905

66 Mesaj
23 Aralık 2007; 20:36:28 

hazır keklere gerek yok.. aldığımız mikrodalgada %80 güç ayarında 7 dakikada harika browni kek yapıyoruz.. muhteşem oluyor. diğer keklerde gayet güzel oluyor fakat kızartma olmadığı için rengi beyaz oluyor ama tadı aynı ve 6-7 dakikada hazır.. çay demlenmeden kek pişiyor.. .. renklendirme için kakao, neskafe, portakal kabuğu rendesi kullanabilirsin.. internette miktodalgada kek diye arattırırsan birçok tarife ulaşabilirsin.. kendi ağız tadına göre miktarlarında değişiklik yapabilirsin...

6851 Mesaj
23 Aralık 2007; 22:00:10 

Bu da benden size bir kıyak olsun. Ben yapmadım tabi, alıntdır. Daha o kadar hamarat olamadim

quote:

Mikrodalgada Brownie

Sevgili Figen’in 5, benim 7 dakikada mikrodalgada yaptığım brownie.
Malzemeler
1 su bardağı süt
1,5 su bardağı şeker
1 su bardağı sıvıyağ
4 yemek kaşığı kakao
3 adet yumurta
1,5 su bardağı un
1 paket kabartmatozu
1 paket vanilya

Hazırlanışı
Yumurta ve şeker iyice çırpılır.
Yağ ilave edilir.
Süt eklenir.
Kakao ve vanilya katılıp, çırpılır.
Kakaolu karışımdan 2 su bardağı bir kenara ayrılır.
Kalan karışıma un ve kabartma tozu karıştırılır.
Yağlanan kalıba hamur konulur.
Mikrodalga fırında 650 watt’ta 7 dakikada brownie pişirilir.
Kek sıcakken kesilip ayrılan kakaolu karışım üzerine dökülür.

Not: Denemek için epey bekledim. Ama piştiğinde gözlerime inanamadım. Bundan sonra galiba bütün kekleri mikrodalga fırında yapacağım. 40 - 45 dakika fırının çalışmasına göre daha ekonomik. Ve daha az sıcak.

5899 Mesaj
23 Aralık 2007; 22:46:21 

arkadaşlar tarifler için teşekkürler ama bunu her mikrodalga yapar mı bende ki oldukça eski bir model :(

GaLaTaSaRaY 1905

246 Mesaj
23 Aralık 2007; 23:09:06 

merhaba bayramın son günü ama yinede kutlu olsun

sana http://www.hepsiburada....roductID=mtakaimwjb0820

bu aleti tavsiye ederim tarafımdan test edildi geçenlerde arkadaşım için getirttik bu hafta içinde bir tane de kendimize alacağız makine fiatından kat kat değerli görünüyor bu bir ikincisi ısıtma ve pişirme performansı gayet uygun dedim ya test edildi ayrıca fiatı linke girersen göreceksin gayet makul seçiminde kolay gelsin bizden tavsiye etmesi gerisi sana kalmış

297 Mesaj
25 Aralık 2007; 18:15:24 

arkadaşlar bende mikrodalga almaya karar verdim.

fiyatları çok yakın olduğundan iki ürün arasında kaldım.

biri medion md 10838 diğeri kenwood mw570

medion'un kenwood'dan üstünlükleri, çift ızgara var be ızgara ile mikrodalga fonksiyonlarını birarada kullandırabiliyor; + olarak gövdesi kenwood plastik bunun paslanmaz çelik.

ikisinide yerinde inceledim
malzeme kalitesi olarak medionda kenwood'u aratmayacak kadar iyiydi. hatta görünüşü medion'un çok çok daha iyi.

tek düşüncem, medion güçlü bir alman markası olmasınra rağmen türkiye'de daha pazar payına sahip değil. acaba teknik servis sıkıntı yaratırmı?

2329 Mesaj
27 Aralık 2007; 15:22:31 

http://www.hepsiburada....32&productid=mtkenmw596

Bir yıldır kullanıyorum en ufak bir sorun çıkartmadı.Kenwood süper diyorum

2489 Mesaj
29 Aralık 2007; 0:47:40 

quote:

Orjinalden alıntı: TwiNChiL

http://www.hepsiburada....32&productid=mtkenmw596

Bir yıldır kullanıyorum en ufak bir sorun çıkartmadı.Kenwood süper diyorum

+1

Intel I7 920-Gigabyte X58-UDR3-Zotac GTX 260^2-OCZ 2x2gb 1333 Platinium-2xSeagete 500 gb+1TB W.D Caviar Black-Samsung 2233 Monitor-Thermaltake M9D 4000bws-Ocz 600watt psu-Lg DVD Rewriter-Audigy2 ZS-MegaworksTHX 550-NAD 320BEE-Yamaha BWS100

12221 Mesaj
17 Şubat 2008; 18:52:51 

Arkadaşlar ben de piyasada araştırma yaptım ve aşağıdaki ürünü aldım.
Isıtma amaçlı aldım.Ondan ızgaralı model düşünmedim.Aradığım kaliteli,olabildiğince ucuz ve mekanik bir modeldi.
En son Samsung'a karar verdim.139YTL/6 taksit Malezya malı.20lt hacmi var.Kenwood ile bunun arasında kalmıştım ama Samsung'un hacmi daha geniş ve dış görünümü daha hoş.
2 gündür baya bi kullandım.Gerçekten çok kullanışlı.Ucuz model isteyenlere tavsiyemdir.
http://www.teknosa.com/..._VE_MIKRODALGA_FIRIN903
Yalnız resimde hata var,Samsung yazısı camında yazıyor.Daha şık görünüyor.

287 Mesaj
25 Şubat 2008; 14:19:33 

Arkadaşlar bende aşağıda resmimni koyduğum ürünü 140 YTL / 6 taksit olarak aldım..
Yorumlarınızı bekliyorum.. Kullanan veya Fikri olan varsa düşüncelerini bekliyorum..
SAygılarımla..

0

Ekteki dosya (1)

12221 Mesaj
4 Mart 2008; 22:29:13 

quote:

Orjinalden alıntı: unpop

Bu da benden size bir kıyak olsun. Ben yapmadım tabi, alıntdır. Daha o kadar hamarat olamadim

Canım kek çekti ve biraz önce bu tarifi yaptım.Şahane oldu valla hehehehe:) Gerçekten doğru bir tarif yani.Şimdi çay koydum babamla yiyeceğiz:):)

Bu arada rfuysen cihazı çok iyi bir fiyata almışsınız.Kıskandım valla:) Ama annem dijital md kullanamazdı ve bu ürün çelik olduğundan bizim mutfağa sırıtırdı.Ama çok güzel cihaz,güle güle kullanın.Ben Carrefour'da birebir incelemiştim bu ürünü.Orada da yanılmıyorsam 180YTL idi.Ama bendeki Samsung'u da mekanik model isteyenlere tavsiye ederim.Sürekli kullanıyoruz ve çok memnun kaldım.

287 Mesaj
4 Mart 2008; 22:50:29 

quote:

Orjinalden alıntı: candogan62
Bu arada rfuysen cihazı çok iyi bir fiyata almışsınız.Kıskandım valla:) Ama annem dijital md kullanamazdı ve bu ürün çelik olduğundan bizim mutfağa sırıtırdı.Ama çok güzel cihaz,güle güle kullanın.Ben Carrefour'da birebir incelemiştim bu ürünü.Orada da yanılmıyorsam 180YTL idi.Ama bendeki Samsung'u da mekanik model isteyenlere tavsiye ederim.Sürekli kullanıyoruz ve çok memnun kaldım.

Sayın candogan62,
Valla bizede fiyatı çok uygun geldi.. Tamda burada mikrodalga topiğine bakmıştım ertesi gün gittim praktikere aldık..
Ürün gerçekten güzel.. İyiki almışım.. Ayrıca Çamaşır makinesi konusunda da Kore malı teyidini aldım.. Eğer Çin malı olsaydı Kore malı aynı ürünle değişim isteyecektim..
Kutuda Kore malı yazıyordu ama içime kurt düştü bir kere.. Onuda hallettik..
Beyaz eşya olayı şu an için bitirdim.. Hayırlı bir şekilde kullanmak nasip olsun..
Artık mobilya topiğinde araştırmalarıma devam edeceğim.. Ayrıca ürünleri kullandıkça deneyimlerimi size aktaracağım..
Saygılarımla..

12221 Mesaj
5 Mart 2008; 0:05:48 

Halletmenize sevindim.Şimdiden güle güle kullanın.Kullandığınız zaman yorumları bekliyoruz dediğiniz gibi.
İyi günler.

6549 Mesaj
9 Mart 2008; 12:16:26 

candogan62 hocam; ben normal mini fırın bakıyordum kenwood veya muadilleri 100-150 Ytl civarı. Modellere bakınca biraz daha fiyat olarak yukarı çıkınca mikro dalga alabilirim. Evlendiğim zaman pratik ve kolay olur aslında mikro dalga.
http://www.teknosa.com/..._VE_MIKRODALGA_FIRIN903 bu modele karar verdim.

Ancak Kek, balık buğulama, fırında tavuk gibi kullanımlar için işimi görürmü ne dersiniz?

STANCEWORKS GOLF MK7 - BEYAZ - CAM TAVAN - 18'' DURBAN - KUM BEJİ İÇ MEKAN - KARARTILMIŞ CAMLAR - BEŞİKTAŞ PLAKA
R-LINE ÖN TAMPON