Şimdi Ara

## OCZ Yeni DDR-3 Belleklerini Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## OCZ Yeni DDR-3 Belleklerini Duyurdu ##

Intel tarafınan DDR-3 desteğine sahip yonga setlerinin pazara sunulmasının ardından üreticiler arka arkaya yeni DDR-3 belleklerini duyurmaya devam ediyorlar. Yüksek performanslı ve kabul edilebilir fiyatlı bellekleri ile ülkemizde de kısa süre içerisinde hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesi edinmeyi başaran OCZ yeni DDR-3 belleklerini duyurdu.

OCZ'nin yeni DDR-3 belleklerini Intel'in P35 ve X38 yonga setini esas alan platformlar için hazırlandı. Belleklerin saat hızı 1333MHz. Tam adı OCZ PC3-10666 Platinum edition olan bellekler 1333MHz'lik saat hızlarının yanı sıra CL7-7-7 gibi zamanlamalara da sahipler. Firmanın iddiası da zaten bu noktada başlıyor. Zira OCZ yüksek saat hızı ve ideal zamanlamalar arasında denge kurarak en iyisini isteyenler için güçlü bir çözüm hazırladığını iddia ediyor.

OCZ'nin 1333MHz ve CL7 zamanlamalarına sahip yeni DDR-3 belleklerinin 2x512 ve 2x1024MB'lık kitler halinde pazara sunulacağı ifade edilirken belleklerin fiyatları hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

• fiyatı baya kabarık olur tahminimce bişey dikkatimi çekti bu arada sanki dd3 bellekler daha hızlı yerli yerine oturcak gibi ddr2 lere göre.
  • Görünümleride çok süpermişAcaba fiyatlar nolucak?
  • OCZ 4GB'lık Vista Performans Kitine ne kadar cok benziyor görüntüsü

sanırım bütün ddr 3 lerde bu sogutmayı kullanacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general_457 -- 21 Haziran 2007; 14:25:33 >
  • hımm fiyatları nasıl olacak acaba? Zamanlamalar şu anki DDR3 ler arasında gördüklermin EN İYİSİ Bence ilk alınabilecek DDR3 lerden tabi fiyatıda uygunsa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DraGonS -- 21 Haziran 2007; 14:59:02 >
  • gel ddr3 gel inşallah yaşlandığımda benimde olur
  • hade bakalım ddr4 ude beklıyoruz..yaw daha ddr2 oturmadı tam olarak..
  • Sürekli yeni ürün çıkıyor.Bunlara ayak uydurmak çok zor.DDR4 ü bekleyip DDR2 den DDR4 e geçmek en hayırlısı.8D]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkacmaz -- 21 Haziran 2007; 18:07:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hkacmaz

Sürekli yeni ürün çıkıyor.Bunlara ayak uydurmak çok zor.DDR4 ü bekleyip DDR2 den DDR4 e geçmek en hayırlısı.8D]

Arada bir nesil olunca daha iyi çünkü DDR3 ün neleri getireceği akıllarda soru işareti halen
  • İnşallah ilerleyen zamanlar da test etme fırsatı bulacağım, ciddi merak uyandırıyor ben de bakalım neler olacak.
  • ben daha ddr400 kullnıyorum ben çıksın direk ddr4e geçicem bakalım bi performans artışı olucak mı
  • ramler hoş duruyor...bunların OC potansiyelinimerak ettim bak şimdi...
  • ben hala ddr400 kullanıyorum sanırım ben ddr4 cıkana kadar böyle kalıcam
    ramlerde yakıo he
  • quote:

Orjinalden alıntı: citafettin

ben hala ddr400 kullanıyorum sanırım ben ddr4 cıkana kadar böyle kalıcam
    ramlerde yakıo he

Aynen daha DDR2 yi görmeden DDR3 çıktı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.