Şimdi Ara

Death Stranding Director's Cut PC'ye Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
70
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yayıncı 505 Games ve geliştirici Kojima Productions, Death Stranding Director's Cut'ı PC için Steam ve Epic Games Store üzerinden bu bahar yayınlayacağını duyurdu. Death Stranding Director's Cut ilk olarak 24 Eylül 2021'de PlayStation 5 için çıkış yaptı.

Death Stranding Director's Cut'ın PC versiyonu, Intel'in yeni Xe Super Sampling (Süper Örnekleme) grafik teknolojisine sahip olacak. Xe Super Sampling, oyun ortamını yüksek performansla beraber yüksek grafik detaylarıyla keşfetmenize olanak sağlayacak. Ayrıca PC sürümü yüksek kare hızına, Fotoğraf Moduna ve ultra geniş monitör desteğine sahip olacak.

505 Games başkanı Neil Ralley bir basın açıklamasında şunları söyledi: "Intel ile Death Stranding Director's Cut PC ortaklığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Death Stranding, PC oyuncuları arasında oldukça popüler bir oyun oldu. Intel'in yeni XeSS teknolojisinin Director's Cut'a nasıl etki edeceğini görmek için oyuncular gibi biz de heyecanlıyız."

Steam sayfası

• Eski sürümü alanlara yenisi bedava mı geliyor yoksa tam oyun parası mı istiyorlar bilen biri varsa yazsın.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aksel123

Eski sürümü alanlara yenisi bedava mı geliyor yoksa tam oyun parası mı istiyorlar bilen biri varsa yazsın.

Kanka cidden.. Oyuna ikinci kez mi başlayacaksın?
  • Aksel123 arkadaşıma katılıyorum oyunu olanlara belki bı indirim olur bekleme deyim
  • Sony bedavaya yedirtmez bence, Skyrim Anniversary deki gibi daha düşük bir fiyat ile upgrade olarak satılır.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Aksel123

Eski sürümü alanlara yenisi bedava mı geliyor yoksa tam oyun parası mı istiyorlar bilen biri varsa yazsın.</blockquote>

Kanka cidden.. Oyuna ikinci kez mi başlayacaksın?

Oyunu yeni satın aldım bide 2-3 kere bitiren manyak arkadaşlarım var :D

• çok merak ediyorum 399 normal fiyatı olan oyunun bu sürümü kaç olacak 599 mu yoksa daha fazla mı

• quote:

Orjinalden alıntı: necrospiritus

Sony bedavaya yedirtmez bence, Skyrim Anniversary deki gibi daha düşük bir fiyat ile upgrade olarak satılır.

Bilgisayar sürümünde yayıncı 505 Games bide 100 tl ye dlc olarak gelirse yine iyi en kötü indirimlerde 30-40 tl ye falan alınır tam sürüm fiyatına satarlarsa çok küfür yerler belki bedava gelir ama pek sanmıyorum yayıncısı biraz aç gözlü.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.