Şimdi Ara

Epic Games'in Bugünkü Ücretsiz Oyunu Açıklandı: Control

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
87
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yıl sonuna kadar her gün bir oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunan Epic Games'in bugünkü hediyesi Control oldu. Oyunu yarın saat 19:00'a kadar ücretsiz olarak Epic Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyun şu anda Steam'de 62.70 TL'den satışta (Kış indiriminden sonra 209 TL olacak). Epic'te de ücretsiz sunumdan sonra 159 TL'den satışta olacak.

Geliştirici Remedy Entertainment (Max Payne, Alan Wake) tarafından yapılan Control, sizi derin ve kestirilemez bir dünyada savaşırken doğaüstü güçlerde, özelleştirilebilir ekipmanlarda ve tepkisel ortamlarda ustalaşmanıza zorlayacak üçüncü şahıs bir doğaüstü aksiyon macera oyunudur. 

Epic Games sayfası

• Daha önceden verilmiş malesef arada alanlara kur şoku gibi oldu

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oynayın güzel oyun
  • Daha önce Verdiğin oyunu verme ya verme
  • Daha önce verdiği ama almadığım bir oyun var, onu bekliyorum, Nioh: The Complete Edition. Umarım onu verirler.
  • Sıradaki oyun Mages of Mystralia. Hediye paketindeki simge ile karakterin asası uyuşuyor çünkü.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Epicte yolunu buldu fazladan key mi kaldı ellerinde nedir

Önceden verdiğini yine ver de 1 2 3 4 o kadar da değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen bayağı yazdım indirimle ve 60 tl kuponla ucuza EPİC'TEN neler aldığımı. Üstüne Assassin's Creed Odyssey ve Origin'i Gold Edition'la bütün DLC'ler dahil 21 ve 23 tl'ye, The Outer Worlds'ü de 41 tl'ye aldım. Bu fırsatların farkında olmayanlar KAÇIRMAYIN!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.