Şimdi Ara

Epic Games Onayladı: Yıl Sonuna Kadar Her Gün Ücretsiz Oyun Sunacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçtiğimiz günlerde söylenti olarak ortaya çıkan Epic Games'in yıl sonuna kadar her gün bir oyunu ücretsiz olarak dağıtması olayı, onay aldı. İlk ücretsiz oyun da daha önceden bildirildiği gibi Shenmue 3 oldu. Oyunu bugün saat 19:00'a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Her gün saat 19:00'da yeni bir oyun sunacak olan Epic Games'in bir sonraki oyunu hangisi olacak bilinmiyor. Bu oyuncular için sürpriz niteliğinde olacak. 

Öte yandan Epic Games'in 60 TL'lik kuponları geri döndü. İndirim süreci boyunca bu kuponu kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. 

Epic Games sayfası

• Arkadaşlar, 60 tl kupon ile Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu 43 tl'ye aldım, KAÇIRMAYIN!!!
  • sanırım her alınan oyunla bir kupon daha veriliyor

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Arkadaşlar, 60 tl kupon ile Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu 43 tl'ye aldım, KAÇIRMAYIN!!!

O kadar etmez kanka, git aylık ea üyeliği al oyna 1 ay ne varsa daha iyi.
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Arkadaşlar, 60 tl kupon ile Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu 43 tl'ye aldım, KAÇIRMAYIN!!!</blockquote>

Böyle saçmalamaca görmedim, 1 aylık EA üyeliği zaten 30 TL. 43 TL'ye oyunun kendisine temelli sahip olmak daha mantıklı iken neyin saçmalamasıdır bu Allah aşkına bay misafir...

• quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Arkadaşlar, 60 tl kupon ile Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu 43 tl'ye aldım, KAÇIRMAYIN!!!</blockquote>

Ne kadar edeceğine sen mi karar veriyorsun bilmiş misafir ?

• Konudan alakasız ama tanımadığı herkese kanka diyen veletlere irrite olan bir tek ben miyim acaba
  • Neon Abyss nedir ya

• Billbill reisin listeyi gorebilen varmi ondan liste varda sızdırmadı galiba meraklar icersindeyim

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun..
    RIP Steam
  • Kusura bakmayın ama epic mağazasına baktım harbiden çöp, yok abi yok
    steam'ın yakınından bile geçemez
    şu bedava oyunları olmasa kimsenin epici pc'de bile tutacağını zannetmiyorum
  • Arkadaşlar, 60 tl kupon ile Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu 43 tl'ye aldım, KAÇIRMAYIN!!! Diye yazmıştım, iki defa daha alışveriş yaptım, yine 60 tl kupon vermişler, Ancestors: The Humankind Odyssey ve Desperados 3, biri 31 tl, biri 27 tl'ye. Yine bir kupon daha verdiler.
  • Epic'i çoğu zaman tercih etmem pekte sevmem ama indirimleri şu zamanda bizim ülkedeki oyuncular için büyük nimet, aaa oyunların bir çoğu 50 liradan ucuza geliyor. Metro 28, watch dogs 28, division2 ny edition 20 vs vs.

• Epic'in Launcher'ı ve DRM programı ile ilgili sıkıntılar vardı sanırım. Ne olursa olsun diğer tüm dijital oyun mağazalarına resmen ders veriyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Osuruk osuruk konusan platform savunan net haindir .Oyuncu dostu ve ucuz olan hersey iyidir 15 gunde 1 tane AAA oyun versin o bile yeterli benim icin

• DreH D kullanıcısına yanıt

Şu forum gerçekten günden güne daha da ilginç bir hale geliyor. Adamlar mis gibi retro rogue-like platform oyunu veriyor, millet beğenmiyor. Steam fiyatı 60TL olan oyunu sana bedava vermiş adam napsın hava da bir de taklamı atsın ?

Sizinde dediğiniz gibi EPIC kimsenin yapmadığını yapıyor, kaldı ki bu adamlar kaç tane AAA oyun verdiler zaman içerisinde sayısını unuttum...

Batman serisi, Borderlands serisi, Starwars: Battlefront II, Watch Dogs serisi, FM Manager...

Gidip araştırsan 750ti gibi kartlarla acı çeke çeke oyun oynuyordur ama şikayeti de eksik değil, her daim tatminsiz bunlar...

• Arkadaşlar Read Dead Redemption 2, Cyberpunk 2077, Death Stranding gibi indirime girmiş oyunları belki ücretsiz verirler de satın almama gerek kalmaz diye düşünmeyin, Epic indirime soktuğu oyunları bedava vermiyor, aklınızda olsun.
  • Bunlar böyle hocam rdr 2 falan bekliyorlar bizim millet zor beğenen bir millet

• Arkadaşlar, 60 tl kupon ile Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu 43 tl'ye aldım, KAÇIRMAYIN!!! Diye yazmıştım, iki defa daha alışveriş yaptım, yine 60 tl kupon vermişler, Ancestors: The Humankind Odyssey ve Desperados 3, biri 31 tl, biri 27 tl'ye. Yine bir kupon daha verdiler. Watch Dogs Legion oyunun da aldım, 28 tl'ye. Nerdeyse 130 liraya 4 tane canavar gibi oyun almış oldum. Teşekkürler EPİC!1!!!
  • bu arada steam ea play yıllık üyelik 84,5 lira onu alabilirsiniz.
    hiç ea play almamışlara.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.