Şimdi Ara

Gran Turismo 7 için Deep Forest Raceway Adlı Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Polyphony Digital, Gran Turismo 7 için "Deep Forest Raceway" pistini gösteren yeni bir oynanış videosu yayınladı. Deep Forest Raceway, orijinal Gran Turismo'da bulunan ve o zamandan beri Gran Turismo Sport hariç tüm ana Gran Turismo oyunlarında yer alan bir pisttir.

Gran Turismo 7, ilk andan itibaren erişime açık olan Brand Central ve İkinci El Otomobil Satıcısı’ndaki 420’den fazla otomobille hem şık klasikleri ve hem de son model süper otomobilleri eşsiz detaylarla siz oyunculara sunuyor. Dinamik hava koşullarına sahip, aralarında GT tarihinin klasik parkurlarının da bulunduğu 90’ın üstünde pistte her otomobil farklı bir sürüş tecrübesi ve hissi sunuyor.  

Gran Turismo 7, 4 Mart 2022'de PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıkış yapacak.

Fragman videosu

• Playstation 3 için hala oyun çıkıyor muydu ya

• oyun çok kötü görünmüyormu
  • Bu grafikler ne la base ps4 den hallice

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerenizle izliyorsunuz acaba, oyun gayet güzel gözüküyor.
  • Çevre grafikleri GT 5'ten farksız. Ondan da araçlar pistte değil havada gidiyormuş gibiydi, bunda da aynı. Acaba PS2'den port araçlar da olacak mı aynı şekilde.

• Tırt ki ne tırt. Forza ile rekabet edebilecek seviyeye gelse de görsek.

• Playstation sahibi olarak ben beğenmedim. Çok fazla hata dikkatimi çekti.

• Xbox 360'a çıkan Halo İnfinite ye bakmazlar GT7'nin grafiklerine laf derler çok komik   Halo İnfinite'nin grafikleri Orijinal Xbox'da bile çalışabilir biraz daha kısılırsa  

• Bu arada objektif yorum yok ha :) Avatar ya da yorumları net sonyci olanlar kusursuz boyutta övüyor, geri kalanı da gömme derdinde. Baboş doğru söyleyin %10 dan büyük hissenizmi var bu şirketlerde bu nedir ya :D
  • Bence hoş duruyor ama sadece yeni nesil olsa feci akar giderdi grafik anlamında ya.. Artık kısmet 8. oyuna.
  • Şükürler olsun boş yapan japon dayı yok
  • En az son 3 GT aynı buna benziyo zaten  

• 2017 yılında PS4'e çıkan oyun ile 2022 yılında PS5'e çıkan oyun arasında neredeyse fark yok. GT7 eski nesile çıkmamalıydı.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koskoca bir yil geçmiş, tek nextgen bir oyun bile yok xbox'ta. Onu görmezler tabi. Yalnız, gts'den çok farksiz değil grafikler. Zaten oyun Crossgen olduğu için, normal karşılıyorum ama, en azından fh5 series ile one arasındaki grafik farkını beklerdim. Kazunori zaten tembeldi, pandemi ile beraber iyice koyverdi.

• Harika görünüyor, Simülasyon olarak her zaman en iyiydi yine en iyi olacak gibi

• Bu yeni nesilse ben oyun oynamayı bırakıyorum bildiğin ps3 grafikleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: GT_55

Koskoca bir yil geçmiş, tek nextgen bir oyun bile yok xbox'ta. Onu görmezler tabi. Yalnız, gts'den çok farksiz değil grafikler. Zaten oyun Crossgen olduğu için, normal karşılıyorum ama, en azından fh5 series ile one arasındaki grafik farkını beklerdim. Kazunori zaten tembeldi, pandemi ile beraber iyice koyverdi.

forza horizon 5 ve yakındada halo infinite. peki ps5 te ne var? demon souls mu? returnal mı yeni nesil oyun ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.