Şimdi Ara

Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory, Ubisoft Store'da Ücretsiz Oldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
52
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ubisoft, şu anda Splinter Cell oyunu Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory'i ücretsiz olarak oyunculara sunuyor. Bugünden 25 Kasım'a kadar, PC oyuncuları ücretsiz kopyalarını Ubisoft Store'dan alabilir ve kalıcı olarak kütüphanelerine ekleyebilir. 

Yıl 2008. Şehir genelinde kesintiler, sabotajlar ve ulusal savunma sistemlerinin elektronik ortamda ele geçirilmesi gibi olaylar meydana geliyor. Bu saldırıları önlemek için düşman topraklarına sızmalı ve kritik istihbaratları ele geçirmeli.

Oyuna, ister Ubisoft Connect uygulamasından isterseniz tarayıcınız üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Ubisoft Store sayfası

• Double Agent'da ücretsiz dağıtılıyor almak için VPN kullanıp Japonya hizmetine bağlanmalısınız.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bilmem kaç yıl önce (En az 6-7 yıl) çerez fiyatına Steam'den almıştık çok erken olmuş be ubi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Microphone Not Found

Double Agent'da ücretsiz dağıtılıyor almak için VPN kullanıp Japonya hizmetine bağlanmalısınız.

japonyaya ücretsiz olarak bağlanabileceğim bir vpn var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Microphone Not Found

Double Agent'da ücretsiz dağıtılıyor almak için VPN kullanıp Japonya hizmetine bağlanmalısınız.</blockquote>

japonyaya ücretsiz olarak bağlanabileceğim bir vpn var mı?

Ben Urban VPN kullandım Chrome eklentisi olarak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Microphone Not Found

Double Agent'da ücretsiz dağıtılıyor almak için VPN kullanıp Japonya hizmetine bağlanmalısınız.</blockquote>

japonyaya ücretsiz olarak bağlanabileceğim bir vpn var mı?</blockquote>

Ben Urban VPN kullandım Chrome eklentisi olarak.

bende az önce urban ile almayı başardım. teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.