Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition Çıkış Yaptı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

11 Kasım, The Elder Scrolls V: Skyrim'in çıkışının onuncu yılı. Bugün dünyanın dört bir yanındaki topluluğumuzla on yıldır biriken anılarımızı, şakaları ve destansı maceraları anarak kutlama yapacağız. Bu yıldönümünde aynı zamanda, Skyrim dünyasına dönen oyuncuları bekleyen yeni yolculukları ve deneyimleri sabırsızlıkla bekleyeceğiz.

Bugünkü kutlamada her Dragonborn için bir şey var. İlk olarak tüm dünyadan hayranları, Londra Senfoni Orkestrası ve London Voices'ın eşi benzeri olmayan performansında Skyrim'in müziklerini kutlamaya davet edeceğiz. Bu kaçırılmayacak etkinlik için bugün TSİ 22.00'de resmi Bethesda Youtube ve Twitch kanallarına katılın.

Kutlama, Skyrim Special Edition'a sahip veya alacak olanlar için devam edecek çünkü yeni görevler, eşyalar, Survival Mode (Hayatta Kalma Modu) ve balıkçılığın içinde bulunduğu, bugün erişebileceğiniz dört yeni eser vereceğiz! Son olarak, tüm yeni ve eski Creation Club içeriklerini içeren ve bugüne kadarki en geniş kapsamlı Skyrim sürümü olan The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition şimdi oynanabilir.

Canlı Skyrim Konseri

Londra Senfoni Orkestrası ve London Voices Korosu'nuntarihi Alexandra Palace Theatre'da Skyrim müziklerini icra edeceği, eşi benzeri olmayan bir müzik etkinliğini deneyimleyin. Bugün TSİ 22.00'de resmi Bethesda YouTube ya da Twitch kanalına uğrayın ve oyunu bugünkü haline getiren kişileri, yani oyuncuları kutlarken; Skyrim'in marşları, çevresel sesleri ve hatırlamaya değer melodilerini dinleyin.

Skyrim SE'ye Sahip Olan Herkes İçin Ücretsiz İçerikler

Oyuna Xbox Game Pass üzerinden erişim sağlayanlar da dahil, herhangi bir platformda halihazırda The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition sahibi olan ve ileride sahip olacak kullanıcılar şu dört Creation Club içeriğine ücretsiz erişim sağlayabilecek: Fishing (Balıkçılık), Rare Curios, Survival Mode (Hayatta Kalma Modu) ve Saints and Seducers ile yepyeni görevler.

Saints & Seducers

İlk olarak 2019'da yayınlanan bu eser, oyunculara (yan görevlerle tamamlanan) iki görevi birleştiren ilave bir hikâye sunuyor. Şu ana kadar tek bir eserde topladığımız en fazla içeriğe sahip olan Saints & Seducers ile yeni zırh setleri, silahlar, düşmanlar ve çok daha fazlası keşfetmeniz için sizleri bekliyor.

Rare Curios

Saints & Seducers'ın bir parçası olarak eklenen Rare Curios eseri, Tamriel'in her yerinden ithal edilmiş ilave ürünleri Skyrim'in Khajiit karavanlarına getiriyor. Paranız olduğu sürece bu tüccarlar size özel iksirler, oklar ve zehirler yapmak için gerekli malzemeler de dahil olmak üzere her türden faydalı ürünü sağlayabilir.

Survival Mode (Hayatta Kalma Modu)

Daha önce 2017'de yayınlanan Survival (Hayatta Kalma) Modu'nda Dragonborn'unuz hayatta kalmak için Skyrim'in kendi doğasına karşı savaş veriyor! Belalı haydutlar ve pusuya düşüren ejderhalara ek olarak oyuncular, açlık ve yorgunluk seviyelerine de dikkat etmek, soğuk iklimlerde de soğuktan donmamak için sıcak tutacak ekipmanlar giymek ve sığınak bulmak zorunda kalacaklar. Survival Mode, hem oyuna dönen hem de yeni oyuncular için yeni bir mücadele ve yeni bir deneyim sunuyor.

Fishing (Balıkçılık)

Skyrim'in yeni Fishing (Balıkçılık) modu eseri, bölgedeki pek çok su kaynağından 20'yi aşkın özgün su canlısını olta ile avlamanıza imkân tanıyor. Yakaladığınız avları ister pişirip yiyin ister ganimet olarak evinize asın ya da akvaryumunuzda besleyin. Balık tutma mekânlarının çoğu, bölgenin en nefes kesici ve en huzurlu yerlerindedir.

Anniversary Edition 

kyrim Anniversary Edition, Skyrim Special Edition'ın tamamı ve dört ücretsiz eser de dahil olmak üzere, yayınlanmış olan tüm Creation Club eserlerini içerir.

Oyuncular, yeni oynanış şekilleri ve Tamriel'in tarihini keşfedebilecekleri yeni görevler de dahil olmak üzere yepyeni bir dizi esere kavuşuyor. “Ghosts of the Tribunal” ile oyuncular The Elder Scrolls III: Morrowind'de öne çıkmış bir düzineden fazla yeni silah ve zırha sahip oluyor. “The Cause” ile yeni bir Oblivion Gate yaratmaya çalışan Mythic Dawn ile karşılaşma şansı ile yeni düşmanlar, mekânlar, silahlar ve hepsinden önemlisi çağrılabilen bir Daedric at oyuna geliyor! Bunlar, 10. Yıl şerefine kasım ayında oyuna eklenecek muhteşem yeni içeriklerden sadece bazıları. 

Skyrim'in onuncu yılıyla ve Anniversary Edition'la ilgili tüm bilgiler için lütfen bu sayfayı ziyaret edin: http://www.skyrim10.com/

basın bülteni 

• Yani, tamamdır artık değil mi? Bu ile skyrim jübile yapsın anılarımızda kalsın değil mi artık yani oy oy ya..
  • Steam de Special Edition sahiplerine Anniversary Edition yükseltmesi 100 TL  

• seneye yaz indirimlerinde elli liraya alırız. Her ne kadar Bethesda SE'yi bedava vermiş olsa da şu oyunu 3. kez satın alacağız gibi.

• şaka gibi ama birdaha oynamak istiyorum.. tek bir sorum var bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. normal oyunda olan birçok diyalog ve questline special edition da yoktu. bu sürümde bunlar var mı?
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt

Nasıl normaldeki diyaloglar SE'de yoktu? Specialın normalden içerik olarak tüm dlcleri içermesi dışında bir farkı yoktu ki.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

şaka gibi ama birdaha oynamak istiyorum.. tek bir sorum var bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. normal oyunda olan birçok diyalog ve questline special edition da yoktu. bu sürümde bunlar var mı?

Bu dediğin şeye nedense ben hiç denk gelmedim? Skyrim Legendary Edition ve SE sürüm sahibiyim PC'de. Nasıl bir fark gördün hangi main ya da side için geçerli? Ya ben çok dikkatsizim ya da grafik harici en ufak bir fark görmedim.. (Mod kullanmadan)
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

şaka gibi ama birdaha oynamak istiyorum.. tek bir sorum var bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. normal oyunda olan birçok diyalog ve questline special edition da yoktu. bu sürümde bunlar var mı?</blockquote>

Bu dediğin şeye nedense ben hiç denk gelmedim? Skyrim Legendary Edition ve SE sürüm sahibiyim PC'de. Nasıl bir fark gördün hangi main ya da side için geçerli? Ya ben çok dikkatsizim ya da grafik harici en ufak bir fark görmedim.. (Mod kullanmadan)

@Adol125

çok uzun süre oldu ama mesela aklıma gelen, suikast görevlerine bulaşmadan yolda karşılaştığımız soytarı kılıklı bir eleman vardı. "annesini" taşıyordu lastiği çıkmıştı bizden yardım istemişti. bu olay special edition da atlanmıştı. ancak modlarla falan eklenebiliniyordu tekrardan. bu tarzda baya detay çıkarılmıştı, bu sadece ilk aklıma gelen
  • quote:

şaka gibi ama birdaha oynamak istiyorum.. tek bir sorum var bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. normal oyunda olan birçok diyalog ve questline special edition da yoktu. bu sürümde bunlar var mı?</blockquote>

Bu dediğin şeye nedense ben hiç denk gelmedim? Skyrim Legendary Edition ve SE sürüm sahibiyim PC'de. Nasıl bir fark gördün hangi main ya da side için geçerli? Ya ben çok dikkatsizim ya da grafik harici en ufak bir fark görmedim.. (Mod kullanmadan)</blockquote>

@Adol125

çok uzun süre oldu ama mesela aklıma gelen, suikast görevlerine bulaşmadan yolda karşılaştığımız soytarı kılıklı bir eleman vardı. "annesini" taşıyordu lastiği çıkmıştı bizden yardım istemişti. bu olay special edition da atlanmıştı. ancak modlarla falan eklenebiliniyordu tekrardan. bu tarzda baya detay çıkarılmıştı, bu sadece ilk aklıma gelen

ciceroyla yolda karsilasma special editonda var ama darkbrotherhooda erken katilirsan goremezsin tabi

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt

Hayır arkadaşın dediği gibi o olay veya atlandığını sandığın diğer olayların hepsi specialda var. Dediğim gibi orijinalde olup da specialda olmayan hiçbir şey yok, buglar bile duruyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: Adol125

Hayır arkadaşın dediği gibi o olay veya atlandığını sandığın diğer olayların hepsi specialda var. Dediğim gibi orijinalde olup da specialda olmayan hiçbir şey yok, buglar bile duruyor.

birçok eksik şey var hatta nexusta modlaması bile var hocam buyrun;https://www.nexusmods.com/skyrimspecialedition/mods/276
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.