Şimdi Ara

MPX200vsSX1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
3.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SX1 de çok fazla donanım sorunu var diye duydum ben,ancak fiyatı uygun...
    Birde merak ettiğim husus,sx1 de oyun nasıl oynanıyor,joystick pek oynamaya uydun değilmiş,yan tuşlar ii olur mu oynarken zevk alınır mı?
    Son olarak , şarjı ne kadar gidiyor,ben 5 saat yol çekiyorum,oyun oynayıp mp3 dinlemek istiyorum 5 saat.... Bir gün full idare eder mi beni?
    Son olarak symbian 7 yüklenir mi?

• sybian 7 yuklemek gibi bi mumkunat yok enazından şimdilik...sarj 2 gun rahat gidio çok kasmassan tabi teli...oyun konusunda yorum yapamicam alişkanlığa bağlı ben daha yeni aldım alışma aşamasındayım...Sx1 de donanım ile ilgili pek bişey duymadım açıkcası ve bence donanımsal bi sorun yok...mpx200 de hertür sorun mevcut ama okuduğum kadarıyla .sx1 in artıları daha fazla bende ikilemde kalmıştım ama şimdi iiki sx1 almışım diorum
  • ikisinden sx1
  • TERCİH ŞIKKIN SADECE İKİ İSE MECBUREN SX1..
  • Koy dötüne sx1 in beş para etmez, ne radyosu adam gibi çeker ne kulaklığı adam gibi ses verir, joysick ise nikelaj kaplı olduğundan adamın parmağı kayıyor oyun oynamak tam bir işkence...

Herkesin yaptığını yapmayarak kullandığım telefonu övmeyeceğim çünkü siemens övülmeyi hak etmiyor...Allah belasını versin bu siemes in. Herkes işine baksın bence. Nokia ve sonyericsson telefon üretsin Siemens kontaktör,termik vb. elektrik malzemesi üretsin...
  • Bence de sx1 tuş problemi hatsafhada joystick elin terleyince kayıyor tek elle kullanmak da zor sx1 alma derim.He bide 640*480 çekmen için kamerayı yan tutman gerekiyor ve sonradan resmi çevirmen lazım
  • iki tercihinden biri olacaksa SX1 al derim tabiki ...

nbence fiyat /perf olarak alınası bi telefon ama siemens çokta kaliteli telefon yapmadığını kabul etmek gerekir...
  • hadi ya bütün fikirlerimi değiştirdiniz....
    Almaktan vazgeçme noktasındayım...
    Radyosu çekmiyorsa,kulaklığı dandikse ve joysticki oyundan zevk almayı engeleeyecek dandiklikteyse almam o zaman....
    Ama çok karizma bir telefon .Ya bnm verebileceğim para taş çatlasa 500 milyon,6600 dan daha fazla özelliği var sx1 in,
    siz olsanız ne alırdınız o zaman 6600 ı ngage i de ekleyelim
    6600
    SX1
    NGAGE
    MPX200
    hangisini alırsınız?
  • sx1 derim.
  • Vallahi oyun çok önemli bnm için bir kez daha sorsam oyun rahat oynanıyor mu?
  • oynanmıyo oyun sx1de :((((( oyun cok onemli diyosun onun acik.. ngageee
  • vallahi yarın almaya gidiyordum sx1 i ama şimdi kararsız kaldım... p900 e de param yetmez
    Yolda kitap okumaktan bıktım biraz oyun oynayayım film seyredeyim ,radyo dinleyeyim diyordum ki en çok yapacağım şey oyun idi, ama şimdi kararsız kaldım özellik olarak en çok alınası telefon sx1 çünkü, ne ararsan var,ama oyun oynayamamak baya büyük bir eksi, 6600 alası geliyor insanın ama ondada mono mp3 o nedenle ondan da vazgeçmiştim vallahi bilmiyorum ne yapsam...
  • ngage cillop gibi stereo... cillop gbi oyunlar!
  • Bence ngage sonra sx1
    ama kamerada istiyorsan sx1
    yada alternatif 7610

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InsideR -- 14 Aralık 2004, 16:18:53 >
  • su anda en mantiklisi ngage

7610 mono
  • gerçi ngage sıfır satılmıyor,ben taksitle alırım peşin fiyatına 12 taksit varken peşin aliyim ki....
    SX1 alacağım galiba artık oyun oynamaya kasarız biraz, inşallah çok kötü değildir oyun performansı
  • Bende aynı ikilemde kalmıştım ve sx1 almaya karar vermiştim ama metroda mpx200'ü 330 milyona 4 taksit görünce dayanamadım. Şu an gayet memnunum, telefonu 2003'e update etmedim ilk şarjlarımı tam doldur tam boşalt şeklinde yaptığım için pilden de memnunum, 3 gün gidiyor artık normal kullanımda. Ayrıca sd cart desteklemesi son derece büyük bir avantaj; yanımda herzaman nikon 2300 foto makinamı da taşırım, ufak birşey zaten kendisi; bunda kingstone sd cart var ve resmi çekip direkt mpx200 e takıyorum ve sorunsuzca açıyorum, artık mms mi yaparım wallpaper mi sorun olmuyor. Böylece teldeki resimler 640x480 değil 1600x1200 ve 3x optic zoomlu oluyor Üstelik resme öyle bir zoom yapabiliyorki hayret edersin. Ayrıca evde biraderin kullandığı 6600 da var ve kıyasladığım vakit menüsü ve programların açılması çok daha hızlı kesinlikle. Divx-xvid de son derece sorunsuzca kullanabiliyorum, dahili hoperlörü gayet başarılı bence; oyunlara gelince; worms ve araba yarışı oyunları var bende şuan ve gayet eğlenceli, kaldı ki daha tonla oyun mevcut ama ben oyun hastası bir tip değilim. En kısa zamanda telin kulaklık girişine uygun bir jack ayarlayıp (bu jacklar kolay bulunuyormuş) kaliteli bir kulaklıkla mp3 olayına da bakacağım.
    Sözün özü; tercihimden son derece memnunum, tavsiye ederim.
    Saygılarımla...

• Ne diyonuz arkadaşlar ya??? SX1 i öve öve bitiremiyodunuz şimdi ise tiksinti gibi bakıyosunuz!!!
  • SX1 SX1 SX1 SX1

Forever SX1
  • tabii ki SX1
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.