Telefon Sapıkları Nasıl Bulunur..!
32 Cevap40648 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

25 Mesaj
16 Haziran 2007; 12:57:50 

Telefon Sapıkları Nasıl Bulunur?

Giriş

Hergün biri sizi arayıp hiç birşey demeden ya da birşeyler söylerek telefonunu kapatıyor ve sizde onu bulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.Bu dökümanımızda size telefon açan birini nasıl bulacağınız anlatacağız.

Neler Gerekli?

1-Cep Telefonu
2-Sapık tarafından aranan bir telefon.
3-Biraz akıl.

Nasıl Yapılır?

İlk önce sapık tarafından aranın telefonunuzun başına geçiyorsunuz ve *21*numara# yazıyorsunuz.Numaranın yerine cep telefonunuzu yazıyorsunuz.Örnek:
Cep telefonunuzun numarasını:05323303030 olarak varsayıyoruz.
Telefonunuzu açtıktan sonra yandaki karakterleri tuşluyoruz: *21*05323303030#

Artık biri sizi aradığı zaman direkt olarak cep telefonunuzu arayacak ve arayan numarayı telefonunuzda görebileceksiniz.İsterseniz arayan numaranın adresini http://ttrehber.gov.tr adresinden bulabilir ve sapığın evini bulabilirsiniz.

Nasil İiptal Edilir?

Daha önce *21*05323303030# karakterlerini tışladığımız telefonumuzu açıyoruz ve #21# karakterlini tuşluyoruz.

Not :Eğer telefonunuzu açtıktan kısa bir süre sonra meşgul sesi geliyor ve #21#’i tuşlayamıyorsanız telefonunuzu açıp hemen #21# yazarak telefonun eski haline dönmesini sağlayabilirsiniz.

5755 Mesaj
16 Haziran 2007; 13:44:44 

Verdiğin bilgi için teşekkürler.
Tam olarak hatırlamıyorum ama rahatsız eden kişi numarasını gizlemiş ise bu yöntem işe yaramıyordu galiba.
Herşeyden önce gizli numara uygulamasına son verilmesi lazım.

1659 Mesaj
16 Haziran 2007; 17:44:29 

@akay635

sana katılıyorum, gizli numaranın artık kalkması lazım.ben cevaplamıyorum bile bazen o an meşgulsem.anket vs. için arıyolar zaten genellikle.

canon eos 5d, canon canonet gl17 giii, lomo smena symbol, canon powershot a460, konica revio z3, jvc picsio, canon ef 17-40mm f/4 l usm, canon ef 70-300mm f/4-5.6 is usm, canon ef 40mm f/2.8 stm, sigma 24mm f/2.8 super wide macro, carl zeiss tessar 50mm f/2.8 jena ddr, industar 50-2 50mm f/3.5, helios 44m 58mm f/2, meyer-optik görlitz domiplan 50mm f/2.8, jupiter 9 85mm f/2, jupiter 37a 135mm f/3.5, prinzflex auto reflex 28mm f/2.8, kenko 2x pro 300 dg

1113 Mesaj
16 Haziran 2007; 17:52:32 

ya gizli numara normalde ne amaçla kullanılıyo ki??

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Haziran 2007; 17:54:16 

bence çok anlamsız gizli numara.resmen sapıklar için çıkartılmış bişe.saten benim tanıdığım adam beni niye gizliden arasınki.sapıklara

381 Mesaj
16 Haziran 2007; 17:58:29 

Gizli numaranın yararlığı tartışılır ölçüde var tabii fakat telefon gibi aciliyeti yüksek bir gereksinimde tartışılır ölçüde bir yararlılık söz konusu olamaz.

center]
DH ÇEVİRİ & DİL ÖĞRETİMİ KULÜBÜ – ÇEVİRİ & DİL DESTEĞİ İÇİN TIKLAYIN

3265 Mesaj
16 Haziran 2007; 19:24:57 

TT rehberinde telefon numarası ile isim arama devri kapandı arkadaslar.

837 Mesaj
18 Haziran 2007; 1:27:34 

Bu bahsedilen yöntemi en az 7-8 sene önce kullanıyordum, eğer arayanın hattı dijitalse sanırım numara çıkıyordu ve de çok da işe yarıyordu.Hatta arayanı yakalayıp dönüş yaptığımda şaşırıyordu,nasıl buldu diye kıvranıyordu.Malum lise zamanları ve kızlar.Şimdi sapığım kalmadı, yaşlandık galiba
Artık numara gösteren telefonlar var ama millet de akıllandı zaten gizli numara kullanıyor yapan. Cep telefonumda bile gizli numaralara cevap vermiyorum. Kesin cevap vermek istemeyeceğim biri arıyordur, ya da sesimi duyup yüzüme kapatmaktan hoşlanan. Bence de kalkmalı kesinlikle gizli numara olayı..

25 Mesaj
18 Haziran 2007; 7:57:17 

benim sapık varsa ben bi açıyom sapık bidaha açmıyo :) kfr ediyom

455 Mesaj
18 Haziran 2007; 14:23:56 

benım bı tane sapıgım var açıp açıp konusuyo. bende vodafone hattıma yonlendırdım telefonumu vodafone dan kontor gelıyor o konustukca hehehe

349. DÖNEM KD VE YD SUBAY ADAYI

837 Mesaj
19 Haziran 2007; 0:00:02 

quote:

Orjinalden alıntı: alcilpolple

benım bı tane sapıgım var açıp açıp konusuyo. bende vodafone hattıma yonlendırdım telefonumu vodafone dan kontor gelıyor o konustukca hehehe

yönlendirdiğin hat için ödediğin ücret kazandığın kontörlerden az tutuyordur umarım.

11460 Mesaj
19 Haziran 2007; 0:07:48 

Bilgilendirme için teşekkürler :) güzel bi numara hoşuma gitti ama artık yoktur sapıklıklar , çünkü telefonlar numara gösteriyor arayan kişinin numarasını kaçta aradğını falan açmasam bile kaydediyor

7728 Mesaj
19 Haziran 2007; 0:17:32 

Bugun hemen hemen her ev ve cep telefonu zaten arayanı gösteriyor
Arkadaş bilgi vermek istemiş ama
Bu çok eski ve bilinen bir durum

Cepli sapıksa Gizli numara ile işi hallediyor

1999 da ben bu yöntemle bir sapık yakaladım zaten
sapığı kocasına teslim ettim

Profili gizli olan bana da özel mesaj atmasin.

112 Mesaj
3 Temmuz 2008; 9:19:48 

elimde bir sapığın ev telefon numarası var ve ben bu kişinin kim olduğunu bulamıyorum. Arıyorum açmıyor. Çok önemli arkadaşlar...
yardımlarınızı bekliyorum...

98 Mesaj
3 Temmuz 2008; 21:15:39 

kzm numarayı buraya yazarsan yardımcı olabiliriz

533 Mesaj
6 Temmuz 2008; 3:20:28 

en iyi çözüm mahkemeye gitmek olacaktır gerekli yerlere müracat etmek arkadaşlar söveyim möveyim demeyin adamların hoşuna gidiyor veya 6 saat veya 1 gün boyunca ev tel iyse fiş çekin cep tel ise cep tel i kapalı tutun aramazlar bıkarlar

Intel Q9550 / Nvidia GTX280 / 4GB OCZ ram Baba sistem
PS3 40GB
HP Pavilion dv6000

13 Mesaj
6 Temmuz 2008; 12:26:38 

Savcılığa verdiğimizde ne kadar ücret öderiz? Mahkeme masrafları ne kadar tutar acaba?

9945 Mesaj
6 Temmuz 2008; 12:36:22 

Eski bir bilgi.
Artık yeni teknoloji tüm telefonlarda arayan numara görünmektedir.

Mahkeme ücretleri hakkında bilgim yok ama kuvvetle muhtemel karşı tarafa ödeteceksiniz.

Bize yalnız dans etmesini, iyi giyinmesini, kur yapmasını ve âşık olmasını bilen gencin lüzumu yoktur.
Bize bugün mesleğinde usanmadan çalışacak, yarın hudutta göz kırpmadan ölebilecek genç lâzımdır.
Bize bir gençlik lâzımdır. Temelinde cehalet, duvarlarında riya, tavanlarında dalkavukluk bulunmasın.
H. Nihal ATSIZ, Atsız Mecmua, 15 Nisan 1932, Sayı: 12

O sebeple Ata'na saygıda kusur etme sakın!
Atatürk'e göre Atatürk - Rahatsız olma!

|| Forum Anlaşması || Genel Forum Kullanımı || İmza Kuralları || Şikâyet Sistemi || Kullanıcı Adı Değişimi || SMS Onay Sistemi || Önerileriniz, Sorunlarınız ||

112 Mesaj
7 Temmuz 2008; 19:22:46 

quote:

Orjinalden alıntı: kzm

elimde bir sapığın ev telefon numarası var ve ben bu kişinin kim olduğunu bulamıyorum. Arıyorum açmıyor. Çok önemli arkadaşlar...
yardımlarınızı bekliyorum...

arkadaşlar yok mu bana yardımcı olabilecek biri...

391 Mesaj
9 Temmuz 2008; 19:54:16 

gsm operatorlerinde telefonu gizli numaralara *253# evet tusuna basarak kapatılabiliniyor. buda yasa İLE CIKTIGINA gore turk telekomdada boyle bırsey mumkun olmalıdır die dusunuorum

533 Mesaj
10 Temmuz 2008; 3:04:26 

arkadaşlar telefonunuzu 6 saat boyunca kapalı tutun aramazlar mahkeme falan uzun iş

PS3 40GB
HP Pavilion dv6000

533 Mesaj
12 Temmuz 2008; 5:26:03 

artık telefon sapıkları ortada yok telefon faturaları yüzünden heral telekom ilk kez bir işe yaradı (ev telefonundan arayan sapıklar için söylüyorum)

PS3 40GB
HP Pavilion dv6000

3311 Mesaj
23 Temmuz 2008; 16:09:01 

Benim Bildiğim önemli durumlarda verebiliyolar telefonun adresini vs.vs

Only fools are enslaved by space and time (Sadece aptallar zaman ve mekanın esiridir)Eski Kullanıcı Adı: sorry_for_kill_you

33 Mesaj
24 Temmuz 2008; 17:14:37 

ARKADAŞLAR BENDE SAPIĞIN İSMİ VAR CEP TELEFONUNU NASIL BULABİLİRM. BÖYLE BİŞEY VAR MI. GİZLİ NUMARADAN ARIYOR. CANIMDAN BEZDİRDİ.BİLENİNİ ZVARSA YARDIMCI OLUN NE OLUR..

Paylaşmanın asaletini hiçbir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etme..

2 Mesaj
2 Ağustos 2008; 13:54:02 

ya benim basımda büyük bir dert var. annem adamın biriyle ekolay.net te okey oynarkan tanısmıs addam baska sehirde ben annemi kaçkere uyardım 5 kere hattını krdım telefonunu klırdım ama gidiyo yenisini alıyo ama yine el koydum teline.annem o adamı bidaha arar diye çok korkuyorum.bu yüzden adamın telefonunu nette yayımlamak istiyorum ve adam bi şeklde numarasını iptal ettrsin ve annem onu bida aramasın babamı aldatmasın aşkım deemesin o adama ben annemi kaçkez uyardım.bida aramıcam dedi yemin atti ama aradı bizim göz yaşlarımıza babama aldırmadan
05435041579 bu adama biri küfür etsin bide evliymiş nolu şu noyu kapattırım ben savcıya vericem dedim ama yinede kullanıyo beni anlayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi annemyok -- 2 Ağustos 2008; 17:39:40 >

bitti

404 Mesaj
2 Ağustos 2008; 17:52:43 

quote:

Orjinalden alıntı: annemyok

ya benim basımda büyük bir dert var. annem adamın biriyle ekolay.net te okey oynarkan tanısmıs addam baska sehirde ben annemi kaçkere uyardım 5 kere hattını krdım telefonunu klırdım ama gidiyo yenisini alıyo ama yine el koydum teline.annem o adamı bidaha arar diye çok korkuyorum.bu yüzden adamın telefonunu nette yayımlamak istiyorum ve adam bi şeklde numarasını iptal ettrsin ve annem onu bida aramasın babamı aldatmasın aşkım deemesin o adama ben annemi kaçkez uyardım.bida aramıcam dedi yemin atti ama aradı bizim göz yaşlarımıza babama aldırmadan
05435041579 bu adama biri küfür etsin bide evliymiş nolu şu noyu kapattırım ben savcıya vericem dedim ama yinede kullanıyo beni anlayın

şakamı bu ya fake gibisin değilsen konu dışına aç

2 Mesaj
3 Ağustos 2008; 12:42:20 

quote:

Orjinalden alıntı: Edmund

quote:

Orjinalden alıntı: annemyok

şakamı bu ya fake gibisin değilsen konu dışına aç

gerçek malesef ve o annem olan kadın 2 gün önce karsımda ağlıyoken şimdi bana bağırıp çağıra biliyo . ayrıca yeni konu nasıl açlıyor

bitti

3311 Mesaj
5 Ağustos 2008; 11:50:12 

Geçen adamın teki evi aradı telefon sapığıydı belli adamla öyle bi muhabbet ettimki bidaha aramadı

Only fools are enslaved by space and time (Sadece aptallar zaman ve mekanın esiridir)Eski Kullanıcı Adı: sorry_for_kill_you

2 Mesaj
10 Eylül 2011; 11:21:21 

bana da bi manyak dadandı numarası da belli. gizli değil yani, çağrı atıp duruyor. arıyorum açmıyor. bu durumda ne yapmamız gerekir acaba? numarasını da vereyim hatta: 05067561766

1923 Mesaj
16 Eylül 2011; 23:37:30 

quote:

Orijinalden alıntı: b_m_86

bana da bi manyak dadandı numarası da belli. gizli değil yani, çağrı atıp duruyor. arıyorum açmıyor. bu durumda ne yapmamız gerekir acaba? numarasını da vereyim hatta: 05067561766

Çok ciddi bir rahatsızlık durumu varsa cumhuriyet savcılığına dilekçe ile suç duyurusunda bulun. Cezası 3 aydan başlar. Sakın küfür falan etme, sakin ol. Sonra sen suçlu duruma düşersin. Ama önce böyle devam ederse savcılığa başvuracağını söyle ya da mesaj olarak bildir. Yine devam ederse ver dilekçeyi yatsın birkaç ay.

1138 Mesaj
20 Eylül 2011; 11:42:33 

Savcılıklara suç duyurusunda bulunmak tamamen ücretsizdir. Sadece Adliyelere gidiş geliş masrafınız olur. Artık huzurunuzu tamamen bozdularsa çekinmeden hat kimin adınaysa bir şikayet dilekçesiyle aranma saatlerinide ayrıntılı olarak belirtmek suretiyle başvuruda bulunun. Geriye dönük olarak arayan numaralar geliyor. O saatte arayan kişinin numarası gözüküyor gizlide olsa gözüküyor o listede tabiiki. Ve Sulh Ceza Mahkemesine dava açılıyor. Ceza alıyor almıyor o ayrı bir konu zaten.

Ancak gizli numaralardan aranmama konusunda Telekom müşteri hizmetleri ya da online işlemlerden gerekli işlemi yaptırabilir artık gizli numaralar tarafından rahatsız edilmenizi önleyedebilirsiniz.

27 Mesaj
15 Ekim 2011; 23:35:13 

yönlendirmeyi bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu kardeş sağolasın.

AMD Phenom II X4 955 Black Edition | Gigabyte GA-880GM-UD2H AMD 880G DDR3 1800MHz(OC) Soket AM3 | Kingston 4GB (2x2GB) KIT DDR3 1333MHz CL9 Ram | MSI HD4850 GDDR3 1GB 256Bit ATI Radeon | ASUS Vento TA-261 Siyah 450W | LG 18,5" W1943SS-PF LCD 5 ms

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Kasım 2011; 0:26:08 

quote:

Orijinalden alıntı: b_m_86

sağa sola yaz ki numara değiştirmek zorunda kalsın
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Turk Telekom » Telefon Sapıkları Nasıl Bulunur..!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.188