Şimdi Ara

Tales of Arise Satışları 1 Milyon'a Ulaştı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
61
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bandai Namco, Tales of Arise'ın dünya çapındaki toplam satışlarının bir milyon birimi aşarak serinin en hızlı satan oyunu olduğunu duyurdu. Tales of serisinin toplam sevkiyatı da 25 milyon kopyaya ulaştı.

Tales of Arise, dünya çapında 10 Eylül'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü. 

300 yıllık zulüm. Esrarengiz bir maske. Unutulmuş acı ve hatıralar. Blazing Sword'u kuşan ve gizemli, dokunulmaz bir kızla beraber baskıcı zalimlerle savaş. Yeni nesil grafiklerle tasarlanmış karakterlerle beraber bir özgürlük hikâyesine şahit ol! 

Steam sayfası

Fragman videosu

• seriden haberdar bile değildim. eski oyunları bilemem ama bunu çok beğendim. f.f 7 re-make'in anime versiyonu diyebilirim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • FF7 R nin anime versiyonu mu? Bu kaçıncı seviye cahillik?
  • Benden söylemesi PlayStation 4 pro kasada demosu mevcut grafikler aşırı geç yükleme kaplaması olayı mevcut.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • TRomeoR35 kullanıcısına yanıt

hocam muhtemelen konsolun kendi hddsini kullanıyorsunuz ssdde öyle bi sorun yok. Kaldıki oyun ps4 proda 35-40 fps idi demo versiyonunda. 1 ay önce yani. Ben laptopda 85 90 fps alıyorum hiç öyle kaplama geç gelme sorunu vsde yok. Onun için bi update yaparlarsa güzel olur o ayrı. Pc tarafı içinse şu kıyafet dlcsine skill gömme muhabbeti hariç en ufak olumsuz bir şey yok oyunda. Genel olarak oyun olmuş gönül rahatlığıyla alınıp oynanabilir durumda pcde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 16 Eylül 2021; 17:6:9 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: speederly

seriden haberdar bile değildim. eski oyunları bilemem ama bunu çok beğendim. f.f 7 re-make'in anime versiyonu diyebilirim.

Bence sen oyun dünyasından uzak dur bizi utandırıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adol125

hocam muhtemelen konsolun kendi hddsini kullanıyorsunuz ssdde öyle bi sorun yok. Kaldıki oyun ps4 proda 35-40 fps idi demo versiyonunda. 1 ay önce yani. Ben laptopda 85 90 fps alıyorum hiç öyle kaplama geç gelme sorunu vsde yok. Onun için bi update yaparlarsa güzel olur o ayrı. Pc tarafı içinse şu kıyafet dlcsine skill gömme muhabbeti hariç en ufak olumsuz bir şey yok oyunda. Genel olarak oyun olmuş gönül rahatlığıyla alınıp oynanabilir durumda pcde.

Üstad zaten ben sadece ps4 pro kasa için oyunun sıkıntılı olduğunu bu konuda hassas olanlar için çok can sıkıcı bir durumla karşı karşıya geleceklerini uyarma adına söyledim. Demosu da mevcut deneyebilirler. Ps4 pro sdd olmadığına göre bu oyunu olurda sdd takarlar düşüncesi ile yapılmayacağına göre buna hazırlıklı olmalılar. Pc ve ps5 de sorun yok ama ps4 ve ps4 pro kasalarda geç kaplama mevcut. Hemde rahatsız edici. Oyun beklenmeyecek kadar çok yüksek puan aldı fakat keşke optimasyonu iyi yapsalar imiş. Ps4 kasaya alacaklar dikkat etsin bu konuda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 milyon az bu oyuna çok iyi olmuş. Ön sipariş verdiğime değdi. İnşallah daha çok satarlar.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.