Şimdi Ara

Elden Ring Yeni Ekran Görüntüleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bandai Namco, merakla beklenen aksiyon RPG oyunu Elden Ring'den bazı yeni ekran görüntüleri yayınladı.

FromSoftware, Inc. ve BANDAI NAMCO Entertainment Inc. tarafından geliştirilip etkileyici Dark Souls video oyunu serisinin yaratıcısı Hidetaka Miyazaki ve The New York Times en çok satan fantezi serisi Buz ve Ateşin Şarkısı yazarı George R. R. Martin tarafından oluşturulmuş bir dünyada geçen ELDEN RING, fantezi ve aksiyon RPG macerasıdır. FromSoftware'ın şu ana kadarki en geniş oyununun her köşesinde sizi tehlike ve keşif bekliyor. 

Bandai Namco, Elden Ring'i 21 Ocak 2022'de piyasaya sürmeyi planlıyor. 

Steam sayfası

Ekran görüntüleri

• Saydığın çoğu projenin From Software ile alakası bile yok sana şöyle anlatayım Dark Souls Remastered kendileri bile yapmadı QLOC firması biz yapalım diye teklif götürdü onlarda kabul etti ilk çıktığında Ptde versiyonu olanlara 11 liraya kadar bir fiyatla sattılar ama suç From Software değil yayın hakları Bandai Namco'daydı o yüzde bedava verilmedi şuan hala ilk versiyonu olanlar için %50 indirim ile satılıyor Dark Souls 2 baştan ps4 ve xbo'a gelmemişti SotFS'i getirdiklerinde 3 dlc'ide bir araya getirip öyle sattılar steamde 60 liralardan çıktı 12 liralara satıldı.Demon's Souls'un hem yayın hemde isim hakları Sony'i ait Remake Blue Point yaptı bunu bilmemen gerçekten çok komik From Software 2009-2021 arası sadece 6 oyun yaptı.

• Atmosfer çok fazla Dark Souls koksa da merakla bekliyorum. Özellikle Dark Souls kadar ağır olmayacağını ve Sekiro atik bir oynanışın bizi bekleyeceğine inanıyorum.

• Bu oyun PS4e gelecek mi?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Megathrone26 kullanıcısına yanıt
    Evet, gelecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • David Attenborough kullanıcısına yanıt

Çok iyi sagolasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece ilk screenshot yeni diğeri daha önce yayınlanmıştı.

• Grafikleri bekleneni veremeyecek yeni nesilin gücünü gta 6 verecek ama oyunun dünyasını ve hikayesini merak ediyor insanlar güzel oyun olacaktır

• Yeni nesil 4k ve 60 fps den ibaret bu nesilde eskisi gibi bir sicrama olmayacak gibi gorunuyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sh4dy_081991

Yeni nesil 4k ve 60 fps den ibaret bu nesilde eskisi gibi bir sicrama olmayacak gibi gorunuyor.

Nesil daha çok yeni.Bence neslin sonuna doğru grafiksel anlamda çok iyi oyunlar göreceğiz.Genelde her nesil öyle oluyor.

Ben asıl yapay zeka ve çevre etkileşiminin geliştirimesini bekliyorum.
    Akıllı bir yapay zeka ve çevre etkileşiminin olduğu, etrafımızdaki yapıların hasar aldığı bir açık dünya oyun bekliyorum elbette grafik ve hikaye de çok iyi olmalı.
    Herhalde bunları sadece gta 6 ya da rdr3 karşılayabilir :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Para söğüşleme.

Kemik kitleyi kemiğin içindeki iliğe kadar sömürme.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jer Aders

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: sh4dy_081991

Yeni nesil 4k ve 60 fps den ibaret bu nesilde eskisi gibi bir sicrama olmayacak gibi gorunuyor.</blockquote>

Nesil daha çok yeni.Bence neslin sonuna doğru grafiksel anlamda çok iyi oyunlar göreceğiz.Genelde her nesil öyle oluyor.

Ben asıl yapay zeka ve çevre etkileşiminin geliştirimesini bekliyorum.
    Akıllı bir yapay zeka ve çevre etkileşiminin olduğu, etrafımızdaki yapıların hasar aldığı bir açık dünya oyun bekliyorum elbette grafik ve hikaye de çok iyi olmalı.
    Herhalde bunları sadece gta 6 ya da rdr3 karşılayabilir :D

Zaman gösterecek herşeyi ama Rockstar Games'ten de Dan Houser ayrılığından sonra RDR2 seviyesinde bir oyun çıkarmı bilemiyorum. En azından detay seviyesi konusunda. GTA6 dan beklentiyi ne kadar düşük tutarsak o kadar az hayal kırıklığı olur bence.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• Bloodborne karanlık haritasına benziyor. PlayStation exclusiveleri zamanının ötesinde olduğu için yeni çıkan oyunlar da benziyor
  • PS5'te, XSX'te Grafik sıçraması görebilmemiz için 2K'da falan çalıştırmaları lazım, 4K çalışan oyunların grafiklerinde tek değişen orta ayardan yüksek ayara çıkmak gibi birşey oluyor, Daha temiz daha detaylı grafik görüyoruz sadece..Örneğin GOW ragnarok. Çözünürlük ve 60 fps beklentisi yüzünden grafik kasamıyorlar, Bakalım gerçek yeni nesil oyunlar 2023'te falan gelmeye başlicak..Herkesin aklında hep o Unreal Engine 5 demosu kaldı ama yapan pek yok işte..Halbuki o demo seviyesine ulaşmak için TLOU 2'nin 2 katı grafik vermek yeterli..GTA 6'da, GOW 3'te,Hellblade 2'de, Yeni Sony exc. oyunlarda vesayre görürüz..
  • Bomboş yorum yazıyorsunuz.From Software hiçbir zaman hiçbir oyununda görsel şölen sunma vaadinde bulunmadı.Görsel sıçrama görmek isteyen ps5 de ratchet,
    demons souls,horizon fw,returnal a baksın.
  • önsipariş ne zaman açılır acabaElden Ring Yeni Ekran Görüntüleri 

• O dediğini yapsalardı şuan Dark Souls 11 çıkmıştı.

• JackTim kullanıcısına yanıt
    Bak o kemik kitlenin içinde olan biri olarak aynı formül ile kaç oyun çıkarmışlar sayalım mı?
    Sen zahmet etme ben hemen yazayım şuraya.

+Demon's souls
    +Dark souls
    +Dark souls 2
    +Dark souls 3
    +Bloodborne
    +Dark souls Remastered(hani söğüşleme diyorum ya kardeşim o yüzden bunu da saymasak olmaz,çünkü bedavaya babasının hayrına dağıtmadı)
    +Dark souls 2 Softs(2. oyunda ufak değişikler yapıp piyasaya sürdüler. Yine BEDAVA değil)
    +Demon's Souls Remake.

Sekiro'yu saymıyorum, çünkü oynanışından tut çevre kullanımına kadar yukarıdaki oyunlardan çok farklı olduğunu hissettiriyor.

Ben "+" olarak işaretlediğim oyunlarda 8 tane birbirine benzer oyunlar görüyorum.

Ubi,EA gibi firmalardan bir farkı kalmadı FromSoft'un.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaratıc1KLAVYE -- 12 Eylül 2021; 20:10:1 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zaten From Software hiçbir zaman en iyi grafiklerle gelmedi, hatta performans anlamında da en iyisi denilemez ama oyunları temiz ve bug'sız oluyor, Demon's Souls Remake'ten sonra grafik anlamında o çıta beklenmemeli, hem exclusive hem de açık dünya Elden Ring, 2K 60 fps sabit olsun da konsollarda, 4K veremezler diye düşünüyorum, onun dışında güzel olacaktır, seveni yine sevecek, sevmeyen yine sevmeyecektir...
  • Fotolar çok net duruyor ben grafiğin bunun yarısı kadar olacağına da inanmıyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.