Şimdi Ara

PlayStation Showcase 9 Eylül Perşembe saat 23.00'te

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

PlayStation için showcase zamanı. PlayStation 5’in geleceğine göz atabileceğiniz Showcase yayını 9 Eylül Perşembe günü TSİ 23.00’te gerçekleşecek. PlayStation Studios ve üçüncü partilerin güncellemelerini içeren 40 dakikalık etkinlikte, yeni çıkacak oyunlar hakkında bilgiler de paylaşılacak.

Yayını Youtube ve Twitch üzerinden izleyebileceksiniz. 

Etkinlik ile ilgili daha detaylı bilgi için blog sayfasına göz atabilirsiniz:

basın bülteni 

• 40 dakikanın 30 dakikası Horizon

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Curtius C kullanıcısına yanıt

*deathloop

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 dakika Horizon, 10 dakika sokaktan ekmek toplarken oyun yapımcısı olmuş bir ağabeyin/ablanın acıklı hikayesi, 5 dakika da EA, Ubi çöplerinin fragmanları. BF, Far Cry ıvır zıvır ...

Sony Jim Ryan'dan sonra gözümde bitmiştir.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Formalite olmayacak, geçiştirilemeyecek bir sunum. Sunuma karşın hermeneutikliğimizi, yorumsallığımızı vermeliyiz yine de az bir şey olsa bile..(istenileni alamama potansiyeli de var o sebepten yorum katmayarak, showcase'e yanlızca kenetlenip beklemek üzebilir bizi) Çünkü geçtiğimiz dönemlerde pek de hatırlara kazınacak bir program göremedik bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIE Santa Monica -- 2 Eylül 2021; 22:34:56 >
  • God of war bekliyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hayaller gow hayatlar bugsnax 2
  • Horizon 2 standart surum 700 tl den girdi.Sony showcase ini yemişim.
  • Bir şey beklemeyin. Sony yeni nesil ile birlikte oyunculara kazık attı
  • Boş beleş bir etkinlik daha. Nerede eski Gamescom, E3 Sony si. Hey gidi günler hey.

• Alemin Kralı God of War Ragnarok geliyor

• Cogu kisi fazla umursamaz belki ama ben su Naughty Dogs'un uzun zamandir uzerinde calistigi Tlou 2'nin multisinden birseyler gormek isterim artik acikcasi. Uzun suredir hakkinda konusuyorlar ama artik birseyler gormemiz lazim. 40 dk kisa bir sure ustelik Sony tarafindan herkes boyle bir etkinligi uzun zamandir bekliyor. Adamlar zaten butun konferanslari es geciyorlar. Sony den beklentiler fazladir su an.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • COD Vanguard,FarCry6,Kena.

• Bir Xbox sahibi olarak fazlasıyla bekliyorum,inşallah çok büyük oyunlar görürüz. Artık God of War görsek iyi olur. Birkaç tane hiç duyulmamış büyük bütçeli yeni IP de görmek çok isterim. Birazcıkta Microsoftun Gözü korksunda şu Fable, Awoved falan oynanış göstersinler .

• Tahminlerim:
    Deathloop
    Kena: Bridge of Spirits
    Death Stranding Director's Cut
    Jett: The Far Shore
    Solar Ash
    GTA 5 (yeni nesil versiyonu)
    Five Nights at Freddy's: Security Breach
    Horizon Forbidden West
    Sifu
    Ghostwire: Tokyo
    Forspoken
    God of War Ragnarok
    Goodbye Volcano High
    Gran Turismo 7
    Hogwarts Legacy
    Salt and Sacrifice
    Stray
    11 şubatta çıkacak Uncharted filminden de yeni bir trailer olabilir.
  • Valla daha önceki etkinliklerde havalı exclusive oyunlar ve gameplayler beklemiştim ama havamı almıştım. Artık pek umudum kalmadı. GOW ragnarok göstermezler. Biraz horizon biraz deathloop gösterip bitirirler. Belki birazda kena gösterirler. Yani daha önce defalarca gösterdikleri şeyleri gösterirler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.