Eminemle ilgili bi soru
88 Cevap27873 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

4180 Mesaj
13 Haziran 2007; 11:42:05 

Ya ark. eminemle ilgili 2 tane sey duydum biri bel kemigi aldırıp kendine ..... (bilnler anlar) 2. side annesine we ablasına tecavüz etmis bunlar dogru mu dogru bilgiler ne biraz beni aydınlatırmısınız..

5331 Mesaj
13 Haziran 2007; 11:42:59 

bel kemiğini nasıl aldırmış sorması ayıp

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1700 Mesaj
13 Haziran 2007; 11:43:09 

Ben de öyle duydum ne kadar doğru bilemm

I don't wanna sleep
I don't wanna dream

3011 Mesaj
13 Haziran 2007; 11:46:12 

Oha be,marilyn manson için de diyorlardı,yoktur öyle şey,inanmayın her duyduğunuza,rammstein'da full gaymiş sahnede birbirlerini dürtüyorlarmış,metalik şehir efsaneleri bunlar...

4180 Mesaj
13 Haziran 2007; 11:47:07 

quote:

Orjinalden alıntı: Laz

Oha be,marilyn manson için de diyorlardı,yoktur öyle şey,inanmayın her duyduğunuza,rammstein'da full gaymiş sahnede birbirlerini dürtüyorlarmış,metalik şehir efsaneleri bunlar...

1-2 kişiden duymadim ki coook kişiden duydum eminemci yokmu hic yaa

674 Mesaj
13 Haziran 2007; 11:49:53 

Hikaye onlar annesini uvey babasıyla iliskiye girerken goruyor ve ablasi yok kucuk kardesi var kendine ... cekmek içinde almasına gerek yok istedigi anda bicok kızla birlikte olur zaten

3357 Mesaj
13 Haziran 2007; 11:50:55 

Ya sacmalamayın sehir efsaneleri bunlar. Marilyn Manson 'unda kendine self blowjob ( yazmadıgın sey ) yapmak için aldırdı diyorlardı.

Bir kere bunu yaptırmak saglık acısından imkansız marilyn bunu kendi acıkladı ve hatta bunu diyenler kendi popolarını beceriyorlar gibilerinden bir sey de ekledi

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.
affffferim bana

3011 Mesaj
13 Haziran 2007; 11:51:26 

Çok kişiden duyarsın zaten böyle şeyler kolay yayılır..Metallica davulcusu Lars daha iyi çift cross gitmek için topuklarını aldırmış diye konu açılmıştı forumda bir ara...

1393 Mesaj
13 Haziran 2007; 11:51:33 

bende kaburga kemiklerini aldırmış diye duydum

4180 Mesaj
13 Haziran 2007; 11:53:43 

quote:

Orjinalden alıntı: anls1907

Hikaye onlar annesini uvey babasıyla iliskiye girerken goruyor ve ablasi yok kucuk kardesi var kendine ... cekmek içinde almasına gerek yok istedigi anda bicok kızla birlikte olur zaten

ablası kardesi işte fark etmez

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Haziran 2007; 11:53:45 

olay tamamen pisikolojik olarak yani bel kemigi aldırması olayını bilmiyorum ama annesine tecavüz etmesini ben de duymuştum. annesi zaten fahişeymiş eminem küçüklüğünde birçok sorun yaşadı ve bunlara dayanamayıp birgün .. annesini bir adamla evde yatarken görmesi..
bkz>8 mile

3011 Mesaj
13 Haziran 2007; 11:54:18 

Ben de omur iliği ortadan ayırtıp belden kırma olmuş diye duydum...

1398 Mesaj
13 Haziran 2007; 11:54:19 

bunlar yalan haber arkadaslar ne anasiyla nede bacisiyla tecavuz etmistir. Zaten oyle olsaydi bu kadar basarili olamazdi
Hem D12 ye de almazlardi

şeker bile yiyemezki kağıt gibi yanan çocuk
Nazim Hikmet

4180 Mesaj
13 Haziran 2007; 11:56:29 

quote:

Orjinalden alıntı: SheHiT

bunlar yalan haber arkadaslar ne anasiyla nede bacisiyla tecavuz etmistir. Zaten oyle olsaydi bu kadar basarili olamazdi
Hem D12 ye de almazlardi

Bilmiom o kadar cok duyudm ki bole seyler artik dayanamayıp sordum ama bn hala inaniom Bu arada D12 ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crpk -- 13 Haziran 2007; 11:57:18 >

1608 Mesaj
13 Haziran 2007; 12:02:06 

quote:

omuriliğine toplu iğne deyse en iyi ihtimalle felç olursun

multinational task force: Team Rainbow

4180 Mesaj
13 Haziran 2007; 12:03:03 

quote:

Orjinalden alıntı: disast3r

quote:

omirilik deil bel kemiği

1902 Mesaj
13 Haziran 2007; 12:06:08 

Kemiğini aldıran yaratık marilyn manson dur.Türler arası sınıflandırmada kendisi mantar ve su yosunu arasında yer almaktadır

4180 Mesaj
13 Haziran 2007; 12:08:32 

quote:

Orjinalden alıntı: D-Assault

Kemiğini aldıran yaratık marilyn manson dur.Türler arası sınıflandırmada kendisi mantar ve su yosunu arasında yer almaktadır

marilyn manson u bn tanimiom ama eminem ile ilgili duydum inanmadim once ama herkes ole dior EMİNEMCİ yok mu sitede yaaa

1902 Mesaj
13 Haziran 2007; 12:15:02 

Affınıza sığınarak bu arkadaşı biraz bilgilendirmek , ve birazda ibret dersi vermek için ismi lazım değil şahsin fotosunu koyuyorum.

Ekteki dosya (1)

4180 Mesaj
13 Haziran 2007; 12:16:26 

quote:

Affınıza sığınarak bu arkadaşı biraz bilgilendirmek , ve birazda ibret dersi vermek için ismi lazım değil şahsin fotosunu koyuyorum.

bana neden bole hızlı bi çıkış yaptın resim tanıdık ama ismi bilmiordum sanki buyuk suç işlemişim gibi nden bole kızdın ??

3011 Mesaj
13 Haziran 2007; 12:23:30 

quote:

Orjinalden alıntı: disast3r

quote:

E yani...

622 Mesaj
13 Haziran 2007; 12:25:23 

quote:

erkek mi bu? adama benzemiyo pek.... ayrıca bu gerçek resmi değilki bu yaşam formunun, animasyon gibi bişey. gerçeği altta.

Ufaltılmış ön izleme resmi

şu pisliği nasıl severler anlamam,

Ahh ahh ıslak meşeyi verecen de verecen böyle yaş odunla bunlara temiz bi sopa yedirdikten sonra bak bakalım bidaha böyle oluyolarmı..

Ekteki dosya (2)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ApAtHe89 -- 13 Haziran 2007; 12:28:33 >

1902 Mesaj
13 Haziran 2007; 12:26:30 

quote:

Orjinalden alıntı: crpk

quote:

bana neden bole hızlı bi çıkış yaptın resim tanıdık ama ismi bilmiordum sanki buyuk suç işlemişim gibi nden bole kızdın ??

Yok be sana kızmadım

benim öfkem fotodaki şahısa

Dh 2006 Üyeleri

4180 Mesaj
13 Haziran 2007; 12:26:37 

quote:

Orjinalden alıntı: ApAtHe89

quote:

erkek mi bu? adama benzemiyo pek.... ayrıca bu gerçek resmi değilki bu yaşam formunun, animasyon gibi bişey. gerçeği altta.

erkek erkek

170 Mesaj
13 Haziran 2007; 12:26:50 

EMINEM BU DINI ALLAH I YOK HERSEYI YAPAR

4180 Mesaj
13 Haziran 2007; 12:28:37 

quote:

quote:

quote:

Yok be sana kızmadım

benim öfkem fotodaki şahısa

tmm o saman no panic bu şahıs bnm sordugum şahıs mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crpk -- 13 Haziran 2007; 12:29:48 >

186 Mesaj
13 Haziran 2007; 21:52:59 

Sevgili ''ApAtHe89'' arkadasim,

Bu adami dinlemem etmem ama;
Marilyn Manson'in makyaji ve sahnede yaptigi seyler tamamen sov amacli seylerdir.Roportajlarini dinlersen eger, senden -hatta meslektaslarinin cogundan- daha bilgili ve kulturlu oldugunu anlarsin.

Ha bir de bu adamla karsi karsiya gelsen o odunu yutar ve arkana bakmadan kacarsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EatItPunk -- 14 Haziran 2007; 17:09:53 >

Solda gunes yukseliyordu, guneye giderken.

Uzaklaştırılmış
13 Haziran 2007; 22:01:46 

konu nereye gelmiş ya hani eminem'den bahsediyorduk yeni konu açalım marlyn masson ile ilgili bir soru diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piscolocix -- 13 Haziran 2007; 22:02:10 >

3125 Mesaj
13 Haziran 2007; 22:13:09 

ya bel kemigi nasil alinir ya adam dengede duramaz ki o zaman

sacma

3664 Mesaj
13 Haziran 2007; 22:33:40 

oy oy eminem

parmağını bastığında izi ayyıldız çıkanlar

2017 Mesaj
13 Haziran 2007; 22:44:29 

Bu bel kemiğini aldırma olayı eminem ile ilgili saçmalıkların daniskası.

2125 Mesaj
13 Haziran 2007; 22:54:21 

Bel kemiği değil kaburgasını aldırdığı konusunda yalanlar dolaşıyor.Bari yalanı doğru söyleyin Bir kere koskoca bel kemiği alınır mı hiç Allah aşkına! Bacaklarını ne yapacak ozaman

4180 Mesaj
23 Haziran 2007; 17:06:39 

quote:

Orjinalden alıntı: ABSOLUT

Bel kemiği değil kaburgasını aldırdığı konusunda yalanlar dolaşıyor.Bari yalanı doğru söyleyin Bir kere koskoca bel kemiği alınır mı hiç Allah aşkına! Bacaklarını ne yapacak ozaman

2side yalan Abi hepsi deilmis bi kısmı eğilecek kadar

Uzaklaştırılmış
23 Haziran 2007; 17:13:18 

eminemin karısı kim mathers ayrıldıkları zaman annesi eminemin karısını nüfusuna geçirdi böylece kim hem karısı hem akrdeşi oldu

ayrıca o olayı marilyn manson yapmış diye duydum

1030 Mesaj
23 Haziran 2007; 17:18:22 

Yalan, hurafe, yok öyle bir şey.

4180 Mesaj
23 Haziran 2007; 17:19:49 

quote:

Orjinalden alıntı: ssaamm

Yalan, hurafe, yok öyle bir şey.

Bn bilmem ama kime sorsam war dior çevremde cokda duydum dayanaamayıp sordum walla ama belli olmaz walla

1748 Mesaj
23 Haziran 2007; 17:31:03 

Benim aldırmama bile gerek yok

1953 Mesaj
23 Haziran 2007; 18:15:58 

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Basar

bel kemiğini nasıl aldırmış sorması ayıp

ameliyatla bir bolmunu sax***** cekmek için kendine ole duydum

Kız Yokmuymuşki Kendine sax""" Çekiyor Paraya Para Demiyorlar.

1953 Mesaj
23 Haziran 2007; 18:18:06 

quote:

Orjinalden alıntı: ExpendedYouth.

Benim aldırmama bile gerek yok

396 Mesaj
23 Haziran 2007; 18:35:18 

arkadaşlar,

1- bel kemiği denen şey omurgamızı oluşturan kemiklerin bel kısmına denk gelen 5 tanesidir, yani vertebra kemikleri. yukarıda bir arkadaşın koyduğu resimde orta hatta en yukarıda son iki bel omuru görülüyor.

2- bunlar öyle kafasına göre çıkartılmaz! ancak tümör varsa, o da çok ciddi ve yüksek riskli bir operasyon ile çıkartılır, toptan bir omur çıkartılsa bile aynı aralığı oluşturmak üzere, bir-iki üst ve alt omurları birleştiren sabit çivili plak-çubuklar ile omurga desteklenir. bu yapılmazsa felç, idrar ve dışkılama problemleri vs olur. yapılınca da eskisine göre hareketler kısıtlanır; yani değil o işi yapmak, ayakkabısını bile bağlamakta zorlanır.

3- çıkartılan kemik, 12 çift kaburga kemiğinin 12. yani en alttaki çiftidir.

4- evet, ben de marilyn manson için bu işi yapmak amacıyla kaburgalarının bu son çiftini aldırttığını duydum.

5- cher'in de belini ince göstermek için aynı işlemi yapttırttığını duydum.

6- ne kadar gerçek????

Uzaklaştırılmış
23 Haziran 2007; 18:42:39 

Kedidir O Kedi... kasmayın kendinizi

415 Mesaj
23 Haziran 2007; 18:50:08 

bel kemiği değil KABURGA O KABURGA!!!

Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu Antrenör

0 Mesaj
12 Şubat 2009; 17:31:21 

BUNLARIN HEPSİ YALAN EMİNEM NE TECAVÜZ ETTİ NEDE BEL KEMİĞİNİ ALDIRDI BUNLAR HAKKINDA ÇIKAN İFTİRALAR BUYRUN SİZE EMİNEMCİ...

*a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!nsén!n yalan a$klna Allah muhtac étmés!n...!:

2462 Mesaj
12 Şubat 2009; 21:37:03 

quote:

Orjinalden alıntı: SLİM_SHADY_ASLI

BUNLARIN HEPSİ YALAN EMİNEM NE TECAVÜZ ETTİ NEDE BEL KEMİĞİNİ ALDIRDI BUNLAR HAKKINDA ÇIKAN İFTİRALAR BUYRUN SİZE EMİNEMCİ...

F

DH Japonya Hayranları
||DH Elektronik külübü||Opera fan kulübü||Amfi hastası, motor-bisiklet ustası||Az yakar, çok kaçar

Uzaklaştırılmış
12 Şubat 2009; 21:52:04 

quote:

Orjinalden alıntı: Self Control

quote:

F

A

Uzaklaştırılmış
12 Şubat 2009; 21:57:46 

1.sini yapan marlyn manson yanlış duymuşsun 2.si hakkındada soylentiler var tam bilmiyorum

5519 Mesaj
12 Şubat 2009; 22:10:33 

Cahillik Kol geziyor
yukarıda bahsedilen insanlar Marilyn Manson İle Eminem tek kelimeleriyle aynı yatağa 20 tane kız sığdırabilcek insanlar neden öyle şeyler yapsınlar

8193 Mesaj
12 Şubat 2009; 22:12:36 

eminem'im göbeğinin altı neden çukurmuş?

2593 Mesaj
12 Şubat 2009; 22:15:04 

Eminem en sevdiğim Rap'çidir :D O belkemiği falan yalan ve Eminem in ablası falan yok :S kardeşi var annesinede tecavüz yalandır kesin üvey annesine olabilir saçmalık işte ya inanmayın.

edit: Arkadaşın içine oturmuş kalın fon :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prince* -- 12 Şubat 2009; 22:23:07 >

Karaköy Zürafa Sokak % 89 oranında hisse sahibi.

498 Mesaj
12 Şubat 2009; 22:20:57 

quote:

Orjinalden alıntı: Prince*

Eminem en sevdiğim Rap'çidir :D O belkemiği falan yalan ve Eminem in ablası falan yok :S kardeşi var annesinede tecavüz yalandır kesin üvey annesine olabilir saçmalık işte ya inanmayın.

AAA inanmıyorum pricne kalın fontta yazmamışşş

Uzaklaştırılmış
12 Şubat 2009; 22:27:59 

quote:

I' m sorry mama şarkısını anasıyla olayından sonra yapmış diyorlar.

2593 Mesaj
12 Şubat 2009; 22:29:36 

quote:

Orjinalden alıntı: Beyinli

quote:

I' m sorry mama şarkısını anasıyla olayından sonra yapmış diyorlar.

Öz anası değil..Öyle birşey mümkün değil..

Karaköy Zürafa Sokak % 89 oranında hisse sahibi.

678 Mesaj
12 Şubat 2009; 22:41:21 

yok bunların hepsi yalan. tecavüz fln yok. çok kötü bi çocukluk geçirdiii doorudur. şu kemik aldırma da tamamen yalan ama burda anlatılan dedikodu bile yanlış. dedikodu: son 2 kaburga kemiiini aldırdıı yönündedir. eminem hakkında kesinlikle bööle bişey söz konusu deil. ama marilyn manson hakkında bu dedikoduları duymuştum. ne kadar gerçektir o kadarını bilemem. ama anlamadıım kısım her nedense bu dedikodu durup dururken birden eminemin üstüne atıldı. büyük ihtimalle bi aralar superman de oynattığı hayat kadını bi aralar eminem hakkında saçma sapan konuşuodu, ondan sonra çıkmış olabilir. bi de my name is klibinde eminem marilyn manson la dalga geçmiştir. eminem dinleyen onun gay lerden ne kadar nefret ettiğini bilir. tecavüz konuşunda çok kesin konuşamamakla beraber, bööle bişeyin olmadıını biliorum bn. muhtemelen şarkılarındaki sözler belki bu yönde olabilir ama sonra criminal şarkısındada buna açıklık getirmiştir. şarkısında bi bölümde insanların bazı şarkı sözlerini aşırı ciddiye aldıklarını, her söölediini gerçek olduunu düşündüklerini söyler ve dalga geçer. sonuç olarak eminem dinlediim onca şarkının lyricleri yazan adam olarak tecavüz edecek biri olmadıından kendimce eminim. son olarak eminemin onca kadınla çekilmiş pozları, kızı ve yeni çıktııı kadın göz önüne alınınca gay olduunu söölemek çok saçma.

585 Mesaj
12 Şubat 2009; 22:50:22 

eminemin hayatını anlatan bi şey izlemiştim mtv de üvey annesiyle hiç anlaşamıyor şarkı yazıyor ona bir kaçtane sövüyor sonra annesi mahkemeye veriyo eminemi

3607 Mesaj
12 Şubat 2009; 23:00:26 

Ya allah aşkına siz kime sorarsanız sorun onlardan sizden fazla birşey bilemez onlarda internette yayılan saçma sapan haberlere inanıyor.Yok eminem anasına tecavüz etmiş yok bel kemiğini aldırmış yok marliyn mansonda kemiğini aldırmış falan. Sapıtmayın arkadaşlar bunların hepsi yalan haber.Hem kaburga kemiğininin bi kısmını da olsa aldırmak kolaymı bi kere çok tehlikeli bir olay.Akıl var mantık var. Ve sizin o çirkin dediğiniz marliyn manson da babasının hayrına öle kılığa girmiyor o herif o kılığa girmese şuan belki ünlü olamazdı bu şekilde , yani bunlar tamamen şov. Aynı şekilde bi çok rockçı ve metalcide şov amaçlı o tarz atraksiyonlar yapıyor ve kılıktan kılığa giriyor.

Didier Yves Drogba Tébily

197 Mesaj
12 Şubat 2009; 23:12:41 

ONU KISKANAN EZİKLERİN UYDURMASI BENCE.

1499 Mesaj
12 Şubat 2009; 23:46:48 

quote:

Adamın tipi tip değilde. Şarkıları harbi güzel. Özellikle Sweet Dreams

_____>>http://www.youtube.com/watch?v=Sysbw6tXQQw

╭╮╭━╮╭━╮╱╭╮╭━━━━╮╭╮╱╱╱╭━━━╮
┃┃┃╭╯┃┃╰╮┃┃┃╭╮╭╮┃┃┃╱╱╱┃╭━╮┃
┃╰╯╯╱┃╭╮╰╯┃╰╯┃┃╰╯┃┃╱╱╱┃┃╱╰╯
┃╭╮┃╱┃┃╰╮┃┃╱╱┃┃╱╱┃┃╱╭╮┃┃╭━╮
┃┃┃╰╮┃┃╱┃┃┃╱╱┃┃╱╱┃╰━╯┃┃╰┻━┃
╰╯╰━╯╰╯╱╰━╯╱╱╰╯╱╱╰━━━╯╰━━━╯

3299 Mesaj
20 Mayıs 2009; 4:38:07 

quote:

Orjinalden alıntı: OngiRanT

quote:

Orjinalden alıntı: yunusala

quote:

quote:

F

A

K

yahu konuyu sonuna kadar getirdim, içim daraldı vallahi.

E

sonuç:

F
A
K
E

Dünya sevgisi bütün hataların başıdır.
İşler yolunda gittiği zaman mutlaka bir terslik vardır.
Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur.
Yakınınızda herkesin çok sevdiği bir kişi var ise dikkat edin, belki de en tehlikeli kişi yakınınızda olabilir..(Kelebek gibi uçar arı gibi sokar.)
Canınız mı sıkıldı? | | Foruma tekrar giriş yapmak için tıklayınız..

4558 Mesaj
20 Mayıs 2009; 9:35:37 

1.cisi kendine sax* çekmek için kaburga kemiklerini aldıran marilyn manson
2.cisi annesini üvey babasıyla ilişkiye girerken görüyo sadece

Katılım tarihi: 8 ocak 2005

2888 Mesaj
20 Mayıs 2009; 9:54:14 

quote:

Orjinalden alıntı: The souls migration

quote:

Orjinalden alıntı: OngiRanT

quote:

Orjinalden alıntı: yunusala

quote:

F

A

K

yahu konuyu sonuna kadar getirdim, içim daraldı vallahi.

E

sonuç:

F
A
K
E

bunun yüzünden uyarı yedim

Jason Becker
Sayfa:   [1]      >>
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Eminemle ilgili bi soru
Sayfa: [1]      >>