Şimdi Ara

## Soul Calibur IV - İlk Video [HD] ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

## Soul Calibur IV - İlk Video [HD] ##

Soul Calibur serisinin merakla beklenen yeni oyunu Soul Calibur IV'ün ilk teaser'ı yayınlandı. Videodan pek birşey anlaşılmıyor, ancak videonun sonundan, oyunun PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarına çıkacağı kesinleşiyor.

Not: Videoyu kaydetmek için, "LiNK" yazan linke sağ tıklayıp "Farklı Kaydet... | Save As..." butonuna tıklamanız yeterli.

LiNK

Kaynak ;

GameVideos.com

• saolasın otacon kardeşnba maçınakalktım birşey indiriyordum maçı izlerken ilk yarıda bir geleyim dedim
  •  ## Soul Calibur IV - İlk Video [HD] ##

Ben yaptım
  • 007 İMZANDA sony den nefret etmiyorum yazmışsın da geri kalanını niye sildin; çünkü bizden nefret ediyordun ya o yüzzden sordum malum fanboylar
  • Tartışma çıksın istemiyorum ; ama fanboylar gerçekleri gör(E)meyip 360'ı kötülemekten başka bir görevleri olmuyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: 007ybse04

Tartışma çıksın istemiyorum ; ama fanboylar gerçekleri gör(E)meyip 360'ı kötülemekten başka bir görevleri olmuyor...

o fanatikler için geçerli ;sony e gönül vermiş birsi olarak xbox a hiç bir lafım olmadı;

ama ms a oldu o da xp yüzünden

e harfini paranteze almışsın çok güzel olmuş
  • İVY BU OYUN SUPER
  • Evet sürekli xbox360cılar konsollarının ps3ten daha iyi olduunu iddaa edip duruyolar. Bence 2side süper aletler paranız varsa alın 2sindende olsun bitsin.
  • Ivy'nin "gelişme" sürecini anlatan bir video buldum. 15+ diyelim

http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=72916

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OTACON -- 14 Haziran 2007; 17:39:37 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.