Şimdi Ara

MSI Bravo 15 oyuncu dizüstüsü Ryzen 5000 serisi ile güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MSI Bravo 15 oyuncu dizüstüsü Ryzen 5000 serisi ile güncellendi

MSI markasının oyuncu tarafındaki beğenilen dizüstü serilerinden MSI Bravo 15 bu hafta güncellendi. Ryzen 5000H serisi işlemcilerle güçlendirilen MSI Bravo 15, yetinmeyenlere Radeon RX ekran kartı da sunuyor. 

MSI Bravo 15 özellikleri

MSI Bravo 15 modeli 15.6 inçlik IPS ekranında Full HD çözünürlük sunuyor. 144Hz tazeleme hızına ulaşabilen cihaz sade ve mat tasarım çizgisini koruyor. Kırmızı arka aydınlatmalı klavye hoş bir görüntü sağlıyor. 

Ayrıca Bkz.Çin Merkez Bankası Başkan Yardımcısı, Bitcoin (BTC) ve kripto paralar hakkında konuştu

AMD Ryzen 5000H serisi APU’lar ile önceki nesle göre performansı yüzde 15 arttıran model Radeon RX 5500M ekran kartı ile de gerektiği anlarda oyunculara grafik gücü desteği sağlıyor. Color Boost 5 soğutma teknolojisi 2 fan ve 6 ısı borusu ile aşırı ısınmaları engelliyor. 

Radeon görüntü keskinleştirme ve gecikme engelleyici yazılımlar ile oyun tecrübesini geliştiren ürün 64GB’a kadar çift slot DDR4-3200 RAM ve 1 adet NVMe M.2 SSD yuvası sunuyor. 

WiFi 6, Bluetooth 5.2, GbE Ethernet, 2 adet 2W hoparlör, sınıfında ilk modern bekleme teknolojisi gibi özellikleri olan MSI Bravo 15 modeli önceki nesilde 929$ başlangıç fiyatı ile satışa sunulmuştu.

Kaynak:https://www.techpowerup.com/284067/msi-refreshes-the-bravo-15-with-ryzen-5000-h-series-processors

• "Radeon RX 5500M yerini korurken" direk kapayın haber değeri taşımıyor. Oyuncu için bilgisayarı bilgisayar yapan ekran kartıdır, ötesi hesap makinesi...

• Benim aklıma MSI deyince nedense hep üst seviye Intel işlemcili ve Nvidia ekran kartlı modeller geliyor. Açıkçası MSI, Nvidia ve Intel bir araya gelince performans seviyesinde üst nokta oluyor ki MSI GE66 Raider ekran kartı, işlemcisi ve kasa yapısıyla tek geçeceğim modeldir. :)

• 5500m ne yahu koymasalarmış.

• MSI denilince aklıma performans, üst seviye model ve memnuniyet geliyor. Ama bu ekran kartı pek olmamış bence. Bravo serisi yerine Pulse ve Katana serileri oldukça mantıklı ve üst seviye modeller. Tercihim bunlar olurdu sanırım.

• MSI akillara Intel işlemcili ve Nvidia ekran kartlı modellerle kazinmis biraz sasirtti. O haliyle performans ust seviyelerde.

• Şahsen diğer arkadaşların dediği gibi aklıma MSI deyince Nvidia ve Intel konfigürasyonlu cihazlar geliyor. Pulse ve Katana serisi varken buna yönelmek ne kadar doğru olur bilemedim.

• yorumları okuyunca istemsizce tahin-pekmez birlikteliği geldi aklıma zira ben tahini balla denemedim :) MSI balla bu işin olmayacağını kanaat getirecektir

• 5500M :)) bu sefer olmamış

• herkeste aynı şeyi çağrıştırmış bu :) MSI = Intel = Nvidia. ben pek sevemedim açıkçası bu yeni konfügürasyonu.

• lenovo y500 kasası sene 2021

• Msi tarafından bir laptop alacaksan ya pulse yada katana serisi olacak abi, her markanın kafa modelleri vardır boş yere maceraya atılmaya gerek yok bir sürü para veriyorsun sonuçta.

• madem yaptin koysan ve msi şuna 6700 yada 6800M

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gtx 3050 olunca oyuncu makinesi oluyorda rx 5500m den neden oyuncu makinesi olmasın 3050 bile 2021 model olmasına rağmen pek yenilik sunamıyor birde fiyatları abartılı bu yıl hiç bir yenilik göremedik inşallah 2022 de güzel yenilikler görecez

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.