Şimdi Ara

PSP'nin Mağazası Kapatılıyor Ancak PS3 ve PS Vita'da Oyunlar Hala Satın Alınabilecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
41
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mart ayında Sony, PlayStation Portable ve PlayStation 3 mağazalarının 2 Temmuz'da, PlayStation Vita mağazasının ise 27 Ağustos'ta kapatacağını duyurdu. Bu duyuru çeşitli nedenlerden dolayı büyük tepkiyle karşılandı. Tepki, Sony'nin yakın gelecekte açık kalacak olan PS3 ve Vita mağazalarındaki fikrini değiştirmesine neden oldu.

Bu durum sizin için ne anlama geliyor?
    PlayStation Portable (PSP) için PlayStation Store 2016'da kapatıldığında, arama ve oyun içi satın alımlar yapmaya devam edebiliyordunuz. 6 Temmuz 2021'den itibaren artık arama veya oyun içi satın alma işlemi yapamayacaksınız.

Sahip olduğunuz PSP içeriklerine ne olacak?
    Daha önceden satın almış olduğunuz PSP içeriklerini indirmeye devam edebileceksiniz. Cihazda İndirme Listesi bölümüne erişerek daha önceden satın almış olduğunuz PSP içeriklerini PSP'nize indirebilirsiniz.

PS3 ve PS Vita mağazalarında satın alınabilen PSP içeriklerine ne olacak?
    PS3 ve PS Vita mağazalarında yer alan PSP içeriklerini satın alıp oynamaya devam edebileceksiniz. Ancak artık oyun içi mağazadan PSP içerikleri satın alamayacaksınız.  

• psp verilen degerin 10 da 1 i ps vita ya verilseydi suan farklı bir yerdeydi ulan sony yaptıgın + durumlar dısında - durumlarında cok özellikle ps vita konusunda yıllardır aldıgımdan beri dolapta yatıyor köftehor...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Valla büyük yanlış.Ben hala xbox 360 kullanıyorum ve marketinden oyun satın alıyorum.Xbox bu konuda daha iyi.Gold üyelere xbox 360 oyunu vermeye bile devam etti.PS cidden garip firma.
  • 15 senelik cihaz yani kapanması normal, çok bile kalmış
  • haktan24 kullanıcısına yanıt

PS Vita her ne kadar Sony için ölmuş olsa da homebrew topluluğu hala destek veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.