Şimdi Ara

Battlefield 2042, Nvidia DLSS ve Reflex'i Destekleyecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Battlefield, Nvidia ile ortaklığını sürdürüyor. EA ve Nvidia, Geforce'un DICE'ın yaklaşmakta olan Battlefield 2042 oyunu için resmi GPU ortağı olacağını duyurdu.

DLSS, Battlefield 2042 gibi büyük ölçekli oyunları yüksek kare hızlarında oynamayı çok daha kolay hale getirecek.

Battlefield 2042, oyun içi gecikmeyi engellemek için optimize eden düşük gecikme modu olan Nvidia'nın Reflex'ini de kullanacak. 

Battlefield 2042'nin 22 Ekim'deki çıkışına yaklaştıkça daha fazlasını öğreneceğiz . 

• Rt olmaz umarım

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • İşte bu ortaklıklar yüzünden ben AMD kartımda 60 FPS alamazsam iyi söverim.
  • Boş oyun, istediğiniz teknolojiyi kullanın 2 seneye unutulacak. Rendezook falan atmayla olmuyor bu işler DICE.

• MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Hocam tartışma maksatlı yada alaycı tavırla sormuyorum ama nasıl dolu bir oyun olabilirdi senin gözünde?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn Elessar

Hocam tartışma maksatlı yada alaycı tavırla sormuyorum ama nasıl dolu bir oyun olabilirdi senin gözünde?

Daha farklı şeyler kullanmaları lazımdı oyuna nereden bakarsan bak BF4 gibi duruyor. ayrıca hikaye modu olmayan bir oyuna (yani maliyeti hikayeli bir oyuna göre çok daha düşük bütçeli) neden tam fiyat isterler ki?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.