Şimdi Ara

Amerikan Vatandasi oluyorum.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
12
Favori
37.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayirli olsun, cift vatandas olmak her zaman ayricaliktir, sen bunun avantajlarini kullan bazilari laf edecektir ama sen aldirma
  • hayırlı olsun fakat türk olduğunu unutma dostum
  • oooooo ooooooooooo iiiiiiiii hadi bakalim hayatını kurtardin bencede TÜRK oldugunu unutma ztn unutmazsin yerimde olsam cok büyük para yapip burdan apartmanalirim ver kiraya bütün gün yat zibar en iyisi
  • green card kalktımı acaba herkez kalcak diordu aman kalkmasın yaaa
  • Yorum Yapmasam Daha iyi....... Bu ortamda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isadami34 -- 13 Haziran 2007; 12:55:04 >
  • 2004 de yaptıgım vize başvurusu aklıma geldi neydi o günler yaw

sıradakiler ellerinde kagıt ingilizce soruları cevapları ezberlemeye çalışıyorlardı :=))

birde oraya gidip vize yenilemek için gelenler vardı tam görmemişler bide ingilizce konuşmaya çalışıyorlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BMW 528 -- 13 Haziran 2007; 12:55:57 >
  • @spyfox ole bisi yok
    @BMW 528 bende 2004 konsoloslukta ugrasmistim oyle ama babam ing. bildigi icin sorun olmamisti.
    Diger arkadaslara da yorumlari icin Tesekkur ederim.
  • inşallah hakkında hayırlısı olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: BMW 528

inşallah hakkında hayırlısı olur

• sana acıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shadow_Evil

sana acıyorum

Saçma..
  • şerefsiz sömürgeci bir ülkenin vatandaşı olmaktansa şerefi ve merhameti olan ülkende kalmanı yeğlerim.
  • gitsin bence bizlerden bahset türkleri iyi tanımalarını sagla bence gitmeli gitmeliyiz zaten bence arkadaşın maddi olarak bi sıkıntısı yok yani gideyimde hayatımı kurtarayım olayı yok. git git ve bizleri temsil et
  • hayrli olsun bence dogru bi adim..Ancak amerikanin sundugu imkanlari degerlendirmeyi de boynunun borcu olarak gor, oradaki egitim, sosyal vb. alanlardaki imkanlarini degerlendirmek icin iyi calis.insallah vatandaslik alimiyla ilgili sorun cikmaz tabi bu arada..
  • green card'ı kendin mi kazandın yoksa bir akraban sayesinde mi aldın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: collossus

Nasıl oldun Amerikan vatandaşı ben birşey anlamadım."Ben sizin vatandaşınız olmak istiyorum" diye dilekçe vermedin herhalde

Ayrıca niye kötü olsunki çifte vatandaşlığın nesi kötü? İstediğin zaman Türkiye'desin istediğin zaman Amerika'da kafana göre takıl...

bildiğim kadarıyla mal varlığını (sağlam bir malvarlığı) belirtmelisin. Zenginsen ederler, çulsuzsan hiçbişey yapamazsın. Yada bu amerikanın yeşil kart cart curt şeyleri var ya bana hep spam mail geliyor amerika sizi davet ediyor falan diye. onlarla gidecen işçi olmaya. ama zor iş o. ve kazıklanma ihtimalin büyük bence.

sanada hayırlı olsun bu arada. Evet iki ülkedede ayağının olması iyidir. Bizleri unutma :P

• Hayırlısı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: yunus2003

şerefsiz sömürgeci bir ülkenin vatandaşı olmaktansa şerefi ve merhameti olan ülkende kalmanı yeğlerim.

dünya ya 1 defa geliyoruz 100 defa değil .hangi ülkenin yaşam standartları yüksekse hiç bir şey dinlemeden giderdim. bazı akrabalarım abd ye gitti hayatlarını yaşıyorlar.

senin şerefsiz dediğin ülke olmasaydı şu anda pc kullanıyor olmazdık.interneti de kullanmayın o zman
    sonuçta bunlar amerikanın bulduğu icatlar. telefonuda kullanmayın sonuçta telefonuda abd buldu

abd firmalarından bazıları=windows,hp,ibm,intel,amd,motorola,gm,bir sürü giyim firması ,apple,creative

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profuzman -- 21 Temmuz 2007; 11:55:55 >

• green card ilemi abd vatandaşı olmaya hak kazandın
  • başka bir ülke bulamadınmı vatandaşı olacak
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.