Şimdi Ara

GTA San Andreas Speed Street modu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
13.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://r a p i d s h a r e.com/files/36703888/1177268171_Speed-Street_vol.3.rar.html(boşlukları birleştirin)

Arkadaşlar bu modda deneme sürüşleri için gerekli bir pist var.(Aslında 6,7 gökdelen boyunda bir yol)Buraya Hotring Racer ile girmenizi tavsiye ederim hafif araçlar olsun ve nos şifresini yazın.Dosyayı indirdikten sonra San Andreas ın kurulu olduğu dizine geliyoruz ve data/maps a giriyoruz sonra bu klasörün yedeğini masaüstüne vs.herhani bir yere atıyoruz.Sonra rar dosyasının içindekileri buraya(data/maps klasörüne)atıyoruz.Artık oyuna girip Chiliad dağına gideceğiz.Dağın zirvesine çıktığımızda orada yukarıya doğru bir yol yükseliyor onu görür görmez arabamıza binip yola çıkacağız.İyi eğlenceler.

CHİLİAD DAĞI

İŞTE YOLUN BAŞLANGICI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |muhrip| -- 18 Ağustos 2008; 14:25:18 >

• çok zevkli olucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 31 -- 12 Haziran 2007; 17:16:31 >
  • evet çok zevkli dostum zirveye çıkınca kangaroo yazıp duvara tırmanıyorum ve aıypwzqp yazıp paraşütle aşağıya atlıyorum
  • gerçekten çok zevkli ben arabayı zirve den aşagıa attım
  • beyler tepdeyken hovercraftla atlamyaı deneyin acaip güzel oluyo aşşağıya süzülerek iniyosunuz
  • hocam çok güzelmiş sağol ya
  • Bu dağı biliyorum bisikletle uçmuştum direk kafa üstü çakıldım
    Ayrıca ###GTA FaN CLuB --->[35] Ganster Olduk]>>Sende KatıL!!
  • bu yolun sonu varmı ben çıktım ama bulamadım yada yüklerken hata yaptım sonsuz oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stephie -- 22 Haziran 2007; 12:15:14 >
  • ya ben bunu şöyle anladım örneğin cj lv da kırmızı göstergeci belirliyoz ve istediğimiz yere gidiyoz
  • quote:

Orjinalden alıntı: BeısNowõmenT

Bu dağı biliyorum bisikletle uçmuştum direk kafa üstü çakıldım

ben atlar atlamaz düşüp öldüm 2-3 m bile gidemedim
  • ben en sonuna kadar çıktım iki tane dik gibi yokuş var ordan kayiim derken pat aşağıya allahtan paraşüt varbide en üstte basketbol potası var yeri cam araba şifresiyle cama birsürü araba koyuyorum sonra camları kırıp peşlerinden atlıyorum acaip oluyo
  • arkadaslar sızden acıl yardım ıstıyorum bana gta san andreas hakkında YARDIM EDİN lutfen
    arabaları ındırdım ama nereye atacagımı bılmıyorum
    msn adresim :mahmut776@hotmail.com
  • arkadaşım ben yapamadım yardımcı olursan sevinirim...
  • güncel...
  • Süper
  • kardeşim indirdiğin dosyanın içinden çıkanları gta sa ı yüklediğin klasördeki maps klasörüne girip kopyala.bu kadar basit.sonra ilk mesajımı oku
  • Hoho saol dostum eğlenceli olucak
  • süper ama yolu kısal aga yha çık çık bitmiyo
  • nfs oyna ya bunla mı ugraşcanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: reçel_yapan_arı

nfs oyna ya bunla mı ugraşcanız

Tercih meselesi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.