Şimdi Ara

Halo Infinite için Çok Oyunculu Genel Bakış Fragmanı Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
88
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yayıncı Microsoft ve geliştirici 343 Industries, Halo Infinite için 12 dakikalık bir çok oyunculu genel bakış fragmanı yayınladı.

Halo Infinite'in çok oyunculu modu, oynaması ücretsiz bir deneyim olarak oyunculara sunulacak. Tek oyunculu modu ise yalnızca oyunu satın alan kullanıcılar oynayabilecek.

Halo Infinite, bu yaz Xbox Series, Xbox One ve PC için çıkacak. Konsol, PC ve Bulut için Xbox Game Pass aracılığıyla da satışa sunulacak.

Genel bakış videosu

• Bu da cok iyi olmus ya. Bu yil yasadik resmen. Battlefield ve Halo uzun zamandir cektigim multiplayer fps eksikligi acisindan kurtaricim olacak resmen.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Halo 5 çok oyunculu modunda ki kutu aç, kart çıkar, kartlarda çıkan silah ve araca sınırlı sayıda erişim sağla kafası lanet bir durumdu. Bir türlü ısınamamıstım. Bu şekilde silahlara ve araçlara harita üzerinden ulaşacak olmak bu yeni mekaniklerle beraber gayet hoş duruyor, bekliyoruz bakalım.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ps kullanıcısı olarak Bu oyun için 2.el xbox van alabilirim. Oyun güzel olmuş.
  • FTW Conqueror F kullanıcısına yanıt

yanlış bilgi vermeyin hocam çoklu oyuncu modunun içindeki pve etkinlik olan “warzone” da sınırlı erişimli kartlar var

pvp kısmında sadece kozmetik olarak etkili olan kartlar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ketchup. kullanıcısına yanıt

Özür diliyorum. Oynadığım zamanlarda ki muhtemelen Nat hatası yüzünden Warzone dışında ki oyun modlarına bir türlü oyuncu bulup girememiştim oyunun geneline yorum yapıp sonradan da oynamadım.

• FTW Conqueror F kullanıcısına yanıt

bağlantınız berbat galiba bulamamanız normal o halde Halo Infinite için Çok Oyunculu Genel Bakış Fragmanı Yayınlandı 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.