Şimdi Ara

Forza Horizon 5 Xbox Series, Xbox One ve PC için duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yayıncı Microsoft ve geliştirici Playground Games, Xbox Series, Xbox One ve PC için Forza Horizon 5'i duyurdu. 9 Kasım'da çıkış yapacak.

Oyunun tanıtım yazısı

Efsanevi Horizon Maceranız sizi bekliyor! Dünyanın en harika arabalarından yüzlercesiyle birlikte sınırsız, eğlenceli sürücülük aksiyonuyla Meksika'nın capcanlı ve her daim gelişmekte olan açık dünya manzaralarını keşfedin.

Meksika'nın capcanlı ve her daim gelişmekte olan açık dünya manzaraları eşliğinde, dünyanın en iyi araçlarının yüzlercesiyle beraber sınırsız, eğlenceli sürücülük aksiyonuyla dolu nefes kesici seferlere önderlik edin.

Çarpıcı kontrasta ve güzelliğe sahip bir dünyayı keşfedin. Canlı çölleri, yemyeşil ormanları, tarihi şehirleri, gizli harabeleri, el değmemiş plajları, geniş kanyonları ve karlı kaplı yüksek volkanik dağı keşfedin.

Sevdiğiniz aktivitelere katılım yapmanız üzerine sizi ödüllendiren yüzlerce mücadeleyi içeren yoğun bir karşılaşmanın içine dalıverin. Yeni karakterlerle tanışın ve onların Horizon Hikâyelerinin akıbetini belirleyin. 

Tanıtım videosu

• Nihayet trafiğin sağdan aktığı bir forzaya geldik

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Haritanın Japonya olmasını isterdim. O rengarenk metropol içerisinde ve sakura ağaçlarının gölgesinde yarış yapmak acayip keyif verirdi.

• 3 ve 4 de trafik sağdan akmadığı için alışmam uzun sürdü 5 de nihayet sağdan akıcaz:)

• Efsane görünüyor Forza Horizon 5 Xbox Series, Xbox One ve PC için duyuruldu 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gameplay videosunu da koysaydınız.

• Gayet güzel de biraz daha asfalt ağırlıklı bir harita görmek isterdim
    Özellikle uzun uzun giden bir otoban çok iyi olurdu.4te var evet ama çok kısa kalıyor.Bir Crew 2 gibi yollar isterdim.Toprak taş çakıl olarak crew yollarını aratmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deswaaa

Bu mesaj silindi.

Kastettiği şey de zaten haber sayfasına gameplay vidyosunun koyulmaması.

• Rakipsiz yarış oyunu.Çayır çimen geze geze araba sürmek çok keyifli olacak yeni nesilde.

• Motorsport'la aynı sene içersinde çıkartmasalardı keşke. Umarım haritası büyük yolları uzun olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 14 Haziran 2021; 8:35:34 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Celonfix kullanıcısına yanıt
    Motorsport bu sene çıkmayacak ki zaten.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Berbat gözüküyor. Ne zaman şehirde geçen bol trafikte makas atacağımız Horizon oyunu gelecek? Ahh Midnight Club ahh nerelerdesin…

• Horizon 4.5 gibi daha çok. Güzel fakat genişleme paketi kıvamında. Hızlıca çıksın diye muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gkn89 -- 14 Haziran 2021; 8:58:40 >
  • Ula daha 1 hafta oldu forza 4 satın alalı, akşamları sürekli bettle royale modu oynuyorum, acayip sarıyor, ben bu oyunu nasıl oyanacağım be, sistem gereksinimleri açıklanmadımı yoksa benmi göremiyorum.

• Forza 4 daha oynanırdı bence, 5 erken geliyor. Beni heyecanlandıran test drive solar crown ama daha ses çıkmadı ondan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hayalci

Ula daha 1 hafta oldu forza 4 satın alalı, akşamları sürekli bettle royale modu oynuyorum, acayip sarıyor, ben bu oyunu nasıl oyanacağım be, sistem gereksinimleri açıklanmadımı yoksa benmi göremiyorum.

Kardeş sen çoook geç kalmışsın, adamlarda suç yok. Biz FH4'ü unuttuk bile :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Philipp_Plein

Berbat gözüküyor. Ne zaman şehirde geçen bol trafikte makas atacağımız Horizon oyunu gelecek? Ahh Midnight Club ahh nerelerdesin…

PS2'de hocam :) 480p 30fps med ayarda seni bekliyor istersen :)
  • Beğenmedim
  • Editörler bu haberde bir detay atlamışlar onuda eklerlerse sevinirim en azından eksik bir haber olmasın forza horizon 5 çıkış yaptığı gün xbox gamepass'e eklenecek yani diğer duyurulup eklenecek olan xbox oyunları gibi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.