Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord PC ve Konsol için Tam Sürüm Onayı Aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirilen aksiyon RPG oyunu Mount & Blade II: Bannerlord hem PC hem de konsollar için çıkış yapacak. Hangi konsollar olduğu ve çıkış tarihi konusunda herhangi bir detay verilmedi. Oyun hem fiziksel hem de dijital olarak satışa sunulacak.

Mount & Blade II: Bannerlord, ilk olarak Mart 2020'de Steam üzerinden PC için Erken Erişim'de piyasaya sürüldü. Tam sürüm tarihi ilerleyen zamanlarda açıklanacak. 

KOch Media küresel iletişim yöneticisi Niklas Kaeding şunları dile getirdi: “Bu yaklaşan tam sürüm için TaleWorlds ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Mount & Blade II: Bannerlord, oyun topluluğu genelinde merakla beklenen bir oyundur. Ortaçağ ortamındaki benzersiz oyun karışımı, geçmişte başarılı bir formül olduğunu kanıtladı. Bu oyunu küresel perakendecilere ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz.” 

Oyun hakkında

Mount & Blade II: Bannerlord, orta çağ savaş simülasyon ve rol-yapma oyunu olan Mount & Blade: Warband’in devamı niteliğindedir. 200 yıl öncesinde geçen, detaylı dövüş sistemini ve Kalradya dünyasını daha kapsamlı ele alır. Dağlardaki sığınakları talan edin, şehirlerin arka sokaklarında gizli suç imparatorlukları kurun ya da güç mücadelenizde savaş keşmekeşinin içine atılın. 

• Oyunu Steamde oynuyordum PC ye gelmesi harika olur.

• quote:

Orjinalden alıntı: Anvil_4

Oyunu Steamde oynuyordum PC ye gelmesi harika olur.

Hocam gece gece beyin error verdirdin.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Erken erişimden çıkıyor denmesi gerekmiyor muydu ?

• quote:

Orjinalden alıntı: Anvil_4

Oyunu Steamde oynuyordum PC ye gelmesi harika olur.

ahahahahaha

• Anvil_4 kullanıcısına yanıt

bu çok iyiydi...

• Anvil_4 kullanıcısına yanıt
    nE

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deaht stranding gibi kötü bir oyuna onlarca yorum geliyor şu oyuna yorum gelmemiş. Türk oyuncunun oyun bilgisi ve kalitesini görüyorum şu an.
    İnanılmaz güzel bir oyun. Tam çıkış yaptığında yılın adayı olacak bir oyun net.
  • Boşver similatör. Berbat fps kayıpları droplar, hep aynı seçenekler. Sınırlı ve az etkileşim. Basit ve sınırlı yan görevler.Çöp yapay zeka.2000lerde çıktığında güzeldi ama artık kurtarmaz. Karımın yanına gidiyorum. Karıma 4 seçenekten başka konuşamıyorum hahaha. Güzel oyunmuş kardeşşşşşşş
  • eleman yeni daha, üstüne gitmeyin
  • Warband'in yarısı kadar bile etmemiş kötü oyun. İnsan rpg oyununa görev zinciri ekler doğru düzgün.
  • konsola getirinde artık bir an önce..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.