Şimdi Ara

Yeni Days Gone PC Modu Sürüleri Daha Zorlu Hale Getiriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni çıkan Days Gone PC modu, oyundaki sürüleri daha da zorlaştırıyor.

Days Gone'daki sürüler zaman zaman zorlayıcı olabiliyor. Ancak sayısız sürülere doyamayan ve zoru seven oyuncular için artık zombileri daha da çoğaltan ve zorlu hale getiren yeni bir mod var. Oyunun bilgisayar versiyonu için zorlu sürü modu 'Aigmir' tarafından oluşturuldu.

Genel olarak, Days Gone'daki sürüler, 50 ila 500 zombiden oluşuyor. Mod, bu sayıyı 280 ila 600 rakamına ulaştırıyor. Geliştirici ayrıca, zorluğu daha da artırmak için birçok bölgeye 500 ve 750 sürü dahil etti. Şu anda modda altı farklı katman yer alıyor.

İlgilenenler, Days Gone PC sürü moduna buradan ulaşabilir.

Days Gone dünya çapında PC ve PlayStation 4 için mevcut. Belirtildiği gibi bu mod yalnızca PC sürümüyle çalışır.

Mod için yayınlanan videolara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• hem iyi optimizasyonlu, hem turkce, hem bedava, hem hikayesi guzel, hem hatasiz harika bir oyun. ama arkadas su depo fulleme mermi alma olayi cok sacma. her dk benzin almak oyuncuyu biktiriyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Mod güzel fikir ama ya fps değerleri? PC bırakın beni diye ağlıyor adeta, baksanıza videolara :)
  • Hem bedava? Pişkin pişkin birde buna bedava mı diyorsunuz? Emek hırsızlığının yeni bahanesi herhalde.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Fikir güzelde 20 fps oynatıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Sarohan

Hem bedava? Pişkin pişkin birde buna bedava mı diyorsunuz? Emek hırsızlığının yeni bahanesi herhalde.
    Psde psplus üyelerine bedava olarak verildi, ondan bahsediyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem PS4 versiyonunu hem PC versiyonunu oynamis arkadaslar var mi? Oyle aman aman "abi PC'de cok farkli hissetiriyor kesin PC'de bir daha oynanmali" diyen var mi yorumlarini merak ediyorum. Ona gore indirim donemi olursa rez aliriz.

• quote:

Orjinalden alıntı: HayvanGenli

Hem PS4 versiyonunu hem PC versiyonunu oynamis arkadaslar var mi? Oyle aman aman "abi PC'de cok farkli hissetiriyor kesin PC'de bir daha oynanmali" diyen var mi yorumlarini merak ediyorum. Ona gore indirim donemi olursa rez aliriz.

120 fps her oyun gayet farkli hissetirir :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Altyazar kullanıcısına yanıt

Trainer indir benzin hilesi yap, hiç uğraşamam böyle saçmalıklarla diyorsan.

• speedycihan kullanıcısına yanıt

hocam steam'deki oyunlar/envanter bir sıkıntıya girmez bu trainer yüzünden değil mi?

• Altyazar kullanıcısına yanıt

Sanmıyorum ama oyunda anti cheat falan varsa çok olsa çalışmaz trainer diyeceğim ama gene bi araştır istersen.

• cheat enginede yararlı olabilir sıkıntı olmaz ama tabi bazı oyunlarda engelliyor mortal kombat 11de denemiştim izin vermemişti mesela .d

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bedava derken modun bedava olmasından bahsediliyor.Oyunun kendisi ücretli.Days gone'ı Playstation'a ilk çıktığı gün almış ve oynamaya başlamıştım.Oyunun ilk versiyonlarında motor kasa kasa ilerliyordu.Pcde aynı sorunlarla oynasanız kesin siler iade ederdiniz.Hem de 450 lira gibi bir ücret de ödemiştim bu oyun için Sony'ye : ) Pc versiyonu çok ama çok rahat oynanıyor.Yüksek fps ki bu oyunda yavaş hareket etmek (donanımdan kaynaklı zorunlu olarak) hastalıklıları öldürmede baya zorluyor ve oynanış keyfini baltalıyor (konsolda).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Altyazar

hocam steam'deki oyunlar/envanter bir sıkıntıya girmez bu trainer yüzünden değil mi?

Girebilir. Misal Darksouls serisi. Hem single hem multi bir oyun. İnternetini kesip oyunun steam'e bağlanmasını engellersen oyun offline single olarak başlıyor ve trainer sorun yaratmıyor ancak internet açıkken birisi dünyanı invade etmemiş dahi olsa internete bağlanıyor ve server verisi çekiyor oyun yapımcısından item editlemekten dolayı yapımcı banı yiyorsun bu da iki şekilde oluyor ya seni hiç mp oyuna sokmuyor ya da diğer hile yapanlarla oynuyorsun . Bu oyun da coop mp var mı bilmiyorum ama online içerikleri olan bir oyunsa misal şu siteye git oyun içi silah skini gelecek altın renkte gibi ban olabilir ama vac ban yemessin . Yani steam envanterine zarar gelmez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.