Şimdi Ara

Ratchet ve Clank: Rift Apart PS5 Boyutu Belli Oldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yaklaşan Ratchet ve Clank: Rift Apart oyunu 33 GB'lık çok bir boyuta sahip olacak. PS5 özel oyunu önümüzdeki hafta yani 11 Haziran'da piyasaya sürülecek. Oyun için önceden yükleme seçeneği mevcut.

Pek çok çağdaş rakip oyunlara nazaran Rift Apart'ın boyutu hayranlar tarafından da memnuniyetle karşılandı. Oyuncular oyunun 33.618GB boyutu hakkında pek çok olumlu yorumda bulundular.

Insomniac Games'in topluluk direktörü James Stevenson, bunun bir yazım hatası olmadığını doğrulayarak: "33 GB'lık bir lezzet" olarak nitelendirdi. Ayrıca: "Artık yeni nesil PS5 oyunlarında yapılan sıkıştırma teknikleri ve SSD aracılığıyla boyutlar küçülüyor" ifadelerini kullandı. 

• PS5'de ki KRAKEN Sıkıştırma teknolojisi sayesinde oyunların boyutları çok daha az hale geliyor. Daha önce PS4'e çıkmış ve sonradan PS5'e gelen oyunlar da da aynı boyut azalmasını gördüki

PS4'de 14gb olan subnautica PS5'de sadece 3.5 gb. Control: Ultimate Edition, PS5'de 25.79 gb iken XSX'de 42.5 GB

400 dolarlik aleti buyutmeyin. 2023 kasim da ps5 pro cikacak . Daha cok ray tracing ile zaten base ps5 den daha iyi gozukecektir. Yok o teknik bu teknik.Boyle yalan dolan dolu sektorde fanboylardan baska kimler kaldi inanan.
    2016 da cikan oyunun v2 gibi birseyi olmus iste. Goren de yeni oyun motoru vs sanacak.

2 sene sonra zaten herkes Pc de oynayabilecek oyunu merak etmeyin. Ps5 sahipleri de bu tarz oyunlari pre order etmeli ki oyun kulturumuz gelissin TR de. Daha cok turkce oyun gelsin. Hadi millet birakin kardesligi basin pre orderlari. Ps5 alip hava atmayi herkes yapar
  • PS5'de ki KRAKEN Sıkıştırma teknolojisi sayesinde oyunların boyutları çok daha az hale geliyor. Daha önce PS4'e çıkmış ve sonradan PS5'e gelen oyunlar da da aynı boyut azalmasını gördüki

PS4'de 14gb olan subnautica PS5'de sadece 3.5 gb. Control: Ultimate Edition, PS5'de 25.79 gb iken XSX'de 42.5 GB

• Oyun kısa demenin başka bir yolu :D

• Yeter artık çıksa da kurtulsak. Her yerde bu oyunun haberlerini görüyoruz. Oyunun kendisi 700tl zaten. Kim alacak bu fiyata
  • Efsane geliyor
  • 400 dolarlik aleti buyutmeyin. 2023 kasim da ps5 pro cikacak . Daha cok ray tracing ile zaten base ps5 den daha iyi gozukecektir. Yok o teknik bu teknik.Boyle yalan dolan dolu sektorde fanboylardan baska kimler kaldi inanan.
    2016 da cikan oyunun v2 gibi birseyi olmus iste. Goren de yeni oyun motoru vs sanacak.

2 sene sonra zaten herkes Pc de oynayabilecek oyunu merak etmeyin. Ps5 sahipleri de bu tarz oyunlari pre order etmeli ki oyun kulturumuz gelissin TR de. Daha cok turkce oyun gelsin. Hadi millet birakin kardesligi basin pre orderlari. Ps5 alip hava atmayi herkes yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: B4ll4s

Oyun kısa demenin başka bir yolu :D

ana hikayenin 31 saat oldugu yan görevler le toplam 71 saat

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Neyin kafasını yaşıyorsun?

• Doğrudur Crash Bandicoot 4 den şait oldum bu duruma.Ps4 boyutundan çok daha azdı gb.Yanlışlıkla ps4 sürümünüde indirdim dedim hatta nasıl olur die birinin boyutu küçük büyük baya şaşırmışımdır %100 doğru gayet başarılı bence helal olsun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • B4ll4s B kullanıcısına yanıt
    Oyunun kısalığı uzunluğu GB verisine bakarak ölçülmüyor.GB Oyunun içinde kaplama dokusu kalitesi garfikler belirliyor.10 GB Oyun bile uzun olabilir.Birşeyi bilmeden gelişi güzel konuşmaya bayılıyorsunuz tabi nedesek boş.

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt

Neyin fanboylugunu yasiyorsun?

• Bana fanboy diyene bak saçma sapan bir mesaj yazan sensin ben değilim normallik anlayışın baya farklı galiba.

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt

sacma bulabilirsin bu senin ozgur hur iraden. Neden sacma oldugunu soylemedigin icin zaten oyun fiyatlari 619 tl ve ps5 denen 400 dolarlik cop konsolunu " buyuleyici " bulan gormemisler var

• İndirmeye açılmış perşembe gecesi görsel şov bekler
    Ratchet ve Clank: Rift Apart PS5 Boyutu Belli Oldu

• BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Bu mantığa hayranım sanki hangi oyun 700 lira değil?! Hiçbir oyun haberi yapılmasın o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: B4ll4s

Oyun kısa demenin başka bir yolu :D

En son mgs V 10 GB falandı. Oyun 30 saat civarı sürüyordu...

• çöpü ne şişirdiler

• Çöp möp değil kardeşim PC oyuncusu olarak salyalarım akarak bakıyorum ben. Ama üst düzey bilgisayarım varken PS5 almak zorunda değilim yazılımı yine sat bana yani. 3-5 tane oyun için konsol alamam. 3080'li bilgisayarım ile Playstation oyunlarını bekliyorum :) Düşük boyutlu diye kısadır diyen arkadaşlara sadece güldüm :)
  • ''Boyutu düşükse oyun süresi de kısadır'' kadar saçma bir cümle yok. Skyrim dediğin oyun DLC'ler ile beraber 10 GB. Kısa mı ? Zaten kimse bu oyundan 30-40 saatlik bir süre beklemiyordur.
  • Sıkıştırma teknikleri kullanıldığından dolayı artık bir oyunun süresini boyutundan tahmin etmemiz çok zor..30 GB yazar ama gerçekte belkide 150 GB'tır bilemeyiz...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.