Şimdi Ara

Yeni God of War Oyunu 2022'ye Ertelendi. PS4 Sürümü de Onaylandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
2.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

PlayStation Studios başkanı Hermen Hulst, yeni yayınlanan bir PlayStation Blog röportajında, Eylül 2020'de PlayStation 5 için duyurulan yeni God of War oyununun önceden planlanan 2021 çıkış planlamasından saparak 2022'ye ertelendiğini söyledi. Ayrıca PlayStation 4 sürümü de onaylandı.

Hulst: " Yeni God of War oyunu, Horizon Forbidden West'ten bir süre sonra geliştirilmeye başlandı. Bu yüzden, Santa Monica Studio'su hepimizin oynamak istediği muhteşem God of War oyununu kaliteli olarak sunabilmesi için gelecek yıla ertelemeye karar verdi" dedi.

PlayStation 4 versiyonuyla ilgili olarak Hulst: “Hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 için bir oyun geliştireceğiz. Eğer PlayStation 4 sahipleri bu oyunu oynamak isterse sorun olmadan ulaşabilecek” dedi. 

• Cd project red'e yalancı diyoz bu sony 2 kat yalancı çıktı.God of war 2021 çıkıcak dediler olmadı , pc'ye playstation oyunları gelmeyecek dediler tek tek getiriyorlar , Ps4 neslinin son oyunu Ghost Of Tsushima dediler oda olmadı yazık sony'e insanlara yalan söyleyerek olmaz bu işler.Bu arada PS4 kullanıcısıyım insan biraz şeffaf olur be....
  • İnsanlar PS5 alsın diye yapmadığınız kalmadı. 2021 diye utanmadan yazıyorlar bir de. Neyse FIFA 21 dewamke Psciler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blera -- 2 Haziran 2021; 21:44:20 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • bu e3 u sabırsızlıkla beklıyorum umarım bişiler görürüz

• haha sadece ps5 olacak diyenler nerede :D

• Hala 2023 den önce çıkacağına inanmıyorum, hala yalan söylüyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 2 Haziran 2021; 22:3:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunun ilk duyurusundan beri herkes 2021 sonuna bile çıkması mucize kesin ertelenir diyordu ki doğru çıktı bir de PS4 sürümünün duyurulmasına şaşırdım sanırım bu oyunda da yeni nesli göremicez, zaten bir buçuk senedir oyun firmalarının yaptığı saçmalıklardan gına geldi, pandemi var dedik tamam da ikinci sene bitecek hala yeni nesle ikna eden bişey yok ortada, bir sürü online fuarda bir sürü çöp oyunu yeni nesil oyun diye tanıttılar dalga geçer gibi, baya söven de olmuştu. Herkesin ayılıp bayıldığı Cyberpunk bile fiyasko çıktı. Çok merak ediyorum ne zaman kendilerine gelip etkileyici bir yeni nesil oyun fragmanı gösterecekler. Yakın zamanda oyun çıkarmalarında da değilim artık sadece etkileyici işte bu yeni nesil dedirtecek bir oyun fragmanı çıksın yeter E3'e 2 haftadan az bir süre kaldı ama ondan bile umutlu olamıyorum.

• bu çıkana kadar ilk oyunu pcde oynarız

• Bunun olacağı başından belliydi. Benim düşünceme göre sırf PS 5 satışları için bu duyuru yapıldı, yoksa oyunun bu yıl çıkacağı falan hikayeydi.

• Bir blogtan sessiz sedasız açıklamalar zaten E3te yoksun saçma sapan 15 20 dakikalık yayınlarla oyun duyur

fedöcü hermen ve jim ryan tutuklansın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsur kalan adam -- 3 Haziran 2021; 1:4:52 >
  • mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    🤣🤣🤣🤣

Bence de tutuklansın bunlar..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • @Hiko9

Aklın yolu bir. Anlaşılan ps4 uzun bir süre daha rafa kalkmayacak

Yeni God of War Oyunu 2022'ye Ertelendi. PS4 Sürümü de Onaylandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 2 Haziran 2021; 23:16:14 >
  • Ben demedim mi size ortada yeni nesil falan yok diye,God of war'da Ps4'e geldikten sonra ohoo Ps4'ün sırtı yere gelmez.
  • Sony kendine fazla guveniyor ama tarih kendine fazla guvenen sirket mezarliklariyla doludur.Ellerinde bir tek oyun departmani kaldi onu da bu kibirle kaybederler.
  • Aynen oynadın şuan pc de
  • Hiç şaşırmadım ps4e çıkacak olması sevindirici umarım pc versiyonuda duyurulur 120 fps harika olur
  • Puahahahhahahahhahahahahahhahahshshaha morarmalara doyamadılar yeter Sony vurma daha fanatiklere zuhahahagagahha
  • Horizon, rachet, dingh light, battlefield 6 bu sene çok oyun çıkıyor ertelenmesi çok doğru bir karar.
  • "nesillere inanıyoruz" PS tarihinin en kötü ceo'lari bunlar herhalde. yaptıkları seçimler bir yana bu adamlar yalan söylüyor. Göz göre göre yalan söylüyorlar tavsiyem ps5 almayın arkadaşlar şahsen ben bu yalancılar gidene kadar almam bunlar gidince yalan söylemeyen konsol satmak için yalan söylemek yerine etik yollar kullanan bir CEO gelirse düşünürüm
  • Zaten ilk duyurulduğunda bile belliydi erteleneceği. PS4'e gelmesi ise benim açımdan iyi.

• Şaşıran yoktur diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.