- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
►TOYOTA KARDEŞLİĞİ ◄ (129 KARDEŞ) LİSTE GÜNCELLENMEKTE
2158 Cevap114822 Görüntüleme8 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     2 [4] 6 7 8 9 10 11      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3250 Mesaj
15 Haziran 2007; 17:06:12 

quote:

Orjinalden alıntı: Tecniq

ŞİMCİK DENE BAKEM

tamamdır. sağolasın

quote:

imzasına kıldan tüyden tüm mal varlığını (pc parçaları, telefonunun yazılımı, lcd tv hatta kıçıkırık flashdiskini veya mp3 çalarını bile) yazanları kınıyorum. kendinizi gösteriş arenasında zannetmeyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverstar68 -- 15 Haziran 2007; 17:07:22 >

Çıkarım Senle Her Yola Toyota...

Toyota
Gitti, Mercedes Geldi...

>>TIKLA<<

1709 Mesaj
15 Haziran 2007; 17:43:56 

Çok pis Profil Gizlerim

DÜŞÜNÜYORUM, ÖYLEYSE VARIM..!

723 Mesaj
16 Haziran 2007; 10:42:17 

OOooooo form almış başını gitmiş,
yetişemiyorum sizlere,
Eve adsl bağlatmak şart oldu,

Kardeş istersen 10 defa sor, genede cevap veririm,
Eğer taktırmak istiyorsan, Adana'da bulunan Akdeniz Fibersan'la bağlantıya geç, onlar yardımcı olurlar.

quote:

Orjinalden alıntı: silverstar68

dragut76 'ya aynı soruyu bi daha soracak yüzüm kalmadı.

aynı kişiye aynı soru 2 kere sorulur mu ya??

[DH] TOYOTA TAKIMI
96 Toyota Corolla GLİ 1.6 16V / M.A.BEJ
Düşmanın açık bıraktığı kapı ancak onun istediği yere çıkar

723 Mesaj
16 Haziran 2007; 10:47:29 

Ne borcu ya,, ne yaptınız böyle kim kime borçlu..?
Bu işin sonunu hiç beğenmedim, Kabak en sonunda benim başıma patlayacak galiba....
Spoiler ısmarlayacak kadar gücümüz yok ama, Adana'ya gelen olursa en azından birbuçuk acılı Adana ısmarlarız.
Formda İzmirliler çoğunlukta galiba, arkadaşlar İzmir'de değilde ortada bir yerde buluşsak, Mesala ANKARA
Toyota kardeşliğimizin belli olması içinde araçlarımıza bir işaret yada bayrak yada nebileyim onun gibi bir şey yapıştırsak,

quote:

Orjinalden alıntı: Tecniq

ALLA ALLAA... BENİM NİYE SÖZÜM OLSUN?

DÖNÜP DOLAŞIP BU SPOLİERİ KAÇA NERDEN ALDIN DİYE KİME SORUYOSAN ONUN BORCU VAR

BANA SORSAYDIN DAHA ÖNCE 2 KERE BEN EDERDİM

[DH] TOYOTA TAKIMI

723 Mesaj
16 Haziran 2007; 10:52:51 

Aksaray'lı Arif kardeş, çok asil durmuş Corolla,
Beyaz renk tüm araçlara yakışıyor, yalnız Toyotanı öyle 131 muratların yanına koyma, görüntü kirliliği oluyor.
Aksaray çok güzel bir yer, özellikle Ankara yolundaki Tesisleriniz mükemmel, Otoban yapımı ne alemde, gerçi otoban yapılırsa o güzelim tesisler birer birer kapanacak. Hayırlısı....

quote:

Buarada buda benim

burda yeni yıkanmıştı
0

0

yakında burda birde spoiler olacak

[DH] TOYOTA TAKIMI

723 Mesaj
16 Haziran 2007; 11:01:22 

Hocam hoşgeldin,
Besni'yi çok iyi bilirim,(Ceviz,Üzüm,Bastık,Karpuz, Cevizli sucuk) Besnili olduğunu yazmışsın, Benimde büyük büyük dedem oradan gelmiş(Kızılin), Besniye'de Bağdat'tan(Biraz karışık, yani Irak Türkmenlerindenim). Liseden bir arkadışım vardı Mehmet, Rahmetli Lösemiye yakalanmıştı , o da sınıf öğretmeniydi ve Besniliydi, belki tanırsın.
Dünyanın 8. harikası Nemrutu kim bilmez. Hele feribotla Atatürk barajını geçip ondan sonrada bir nemrut turu ne güzel olurdu şimdi...

quote:

Orjinalden alıntı: zeync

Malumunuz okulların kapanması yaklaşınca bizim işler de baya yoğundu. Yarın noktayı koyacağız neyseki. kusura bakmayın biraz geç yazdım.
Böyle bir konuyu düşünmeniz tek kelimeyle mükemmel. Malum tanışmadan kaynaşılmıyor.
Adım Zeynel.
1979 doğumluyum.
Adıyaman-Besni de ikamet ediyorum. buralıyım ve burada sosyal bilgiler öğretmeniyim. (www.zeync.com.tr.tc)
Profesyonel anlamda olmasa da arabaya az-çok ilgim var. Toyota ya yeni binen birçok kişinin dediği gibi "Şimdiye kadar tenekelere binmişiz" sözünün gerçekliğini aralık-2006 da aldığım aracımla ben de dillendirir oldum.
Bildiğimi paylaşmayı ve bildiğini paylaşanları çok severim. Hayat zaten paylaşmaktır acıyı ve tatlıyı.
Burada olmaktan ve sizlerle tanışmaktan çok memnunum. Nemrut a gelirseniz haberim olsun.

[DH] TOYOTA TAKIMI

723 Mesaj
16 Haziran 2007; 11:05:26 

Trafik söktürsede tekrar taktırdığını yazmışsın, peki sökülürken hiç ceza yazmadılar mı?
Film çekili camlar da çok güzel duruyor hani,
quote:

Orjinalden alıntı: toyota67

sağolun beğenileriniz için.camlar film,çocuk uzun yolda güneşten rahatsız olmasın diye yapmıştım,epey işe yarıyor,trafik söktürse bile yine taktırırım.stimur,aracın otomatik,yakıt konusunda şikayetin var mı.eşimin de kullanabilmesi için otomatik düşünmüştüm geçen aylarda,mevcut aracıma istediğim fiyat verilmeyince vazgeçmiştim,ama aklım hala otomatikte.eşim rahatlıkla kullanabilir diye düşünüyorum.

[DH] TOYOTA TAKIMI

1709 Mesaj
16 Haziran 2007; 11:25:21 

quote:

Orjinalden alıntı: dragut76

Trafik söktürsede tekrar taktırdığını yazmışsın, peki sökülürken hiç ceza yazmadılar mı?
Film çekili camlar da çok güzel duruyor hani,

OOO DRAGUT COŞTU YİNE

CAM FİLMİNE GELİNCEDE,

POLİS ARAÇTAKİ CAM FİLMİNİ GÖRÜNCE DİYOKİ BU ARABAYI BAĞLIYCAM, ÇÜNKÜ ELİNİ ATIPTA FİİLEN CAM FİLMİNİ SÖKMEYE SENİN ARACINA MÜDAHALE ETMEYE YETKİSİ YOK.
ONDAN SONRADA SEN DİYOSUNKİ TAMAM ABİ TAMAM SÖKÜYORUM CAM FİLMİNİ, ELİNE Bİ KALEM VS ALIP SÖKÜYOSUN ÖNDEKİ CAM FİLMLERİNİ, SONRADA BASIP GİDİYOSUN. CAM FİLMİNİ SÖKTÜĞÜ HALDE CEZA YİYEN GÖRMEDİM HİÇ.
O YÜZDEN BENDE CAM FİLMİ TAKTIRIRKEN UCUZ BİŞEY TAKTIRMAK İSTİYORUM.
ŞİMDİ GİDİP 205-300 LİRAYA BİŞEY TAKTIRSAM YARIN ÖBÜRGÜN POLİS SÖKTÜRÜNCE İÇİME OTURUR WALLA.
UCUZ BİŞEY TAKTIRAYIMDA POLİS SÖKTÜRSE BİLE KOYMASIN.

AYRICA CAM FİLMLERİ ARAÇ MUAYENESİNDE SORUN ÇIKARTIYOR.

ŞİMDİ BEN ARABAYA LPG TAKTIRDIĞIM İÇİN BUGÜN YARIN Bİ MUAYENE YAPTIRACAM, ONDAN SONRA CAM FİLMİ TAKACAM.

723 Mesaj
16 Haziran 2007; 11:39:39 

Tecniq, polisin cam filmini kendi eliyle sökmiyeceğini ben de biliyorum, ben sadece film için ceza yazıp yazmadığını merak etmiştim. bundan bi kaç sene önce; focusla gezerken trafik durdurdu, hem filmi söktürdü hem de ceza yazdı. Senin dediğin gibi önce aracı bağlıyacağım dedi, yalvar yakar ben kendim söktüm ve aman bağlama memur bey dedimde küçük bir cezayla kurtuldum. Ama ne cezası yazdığını hatırlamıyorum,

"ŞİMDİ GİDİP 205-300 LİRAYA BİŞEY TAKTIRSAM YARIN ÖBÜRGÜN POLİS SÖKTÜRÜNCE İÇİME OTURUR WALLA. "

Yazdığın mesajda 205-300 demişsin, 250-300 demek istedin herhalde.

[DH] TOYOTA TAKIMI

1709 Mesaj
16 Haziran 2007; 11:57:36 

quote:

Tecniq, polisin cam filmini kendi eliyle sökmiyeceğini ben de biliyorum, ben sadece film için ceza yazıp yazmadığını merak etmiştim. bundan bi kaç sene önce; focusla gezerken trafik durdurdu, hem filmi söktürdü hem de ceza yazdı. Senin dediğin gibi önce aracı bağlıyacağım dedi, yalvar yakar ben kendim söktüm ve aman bağlama memur bey dedimde küçük bir cezayla kurtuldum. Ama ne cezası yazdığını hatırlamıyorum,

"ŞİMDİ GİDİP 205-300 LİRAYA BİŞEY TAKTIRSAM YARIN ÖBÜRGÜN POLİS SÖKTÜRÜNCE İÇİME OTURUR WALLA. "

Yazdığın mesajda 205-300 demişsin, 250-300 demek istedin herhalde.

ÇOK GICIĞINA DENK GELİRSEN CEZA YAZABİLİR TABİ

EVET 250-300 YTL OLACAKTI

723 Mesaj
16 Haziran 2007; 15:01:32 

Valla, pek gıcığınada gitmemiştim ama yazdı genede, demekki bilmeden sinirlendirmişiz adamı.

[DH] TOYOTA TAKIMI

723 Mesaj
16 Haziran 2007; 15:05:08 

a A a A a, bu arada bizim rütbeyi artırmışlar yavvv.
Vay be yüzbaşı mı olduk şimdi...
Askere giderken asteğmen olmak istiyorduk, nasip, 8 ay kısadönem çavuş rütbesiyle teskere aldık.
Bu formu bayağı sevdim,

[DH] TOYOTA TAKIMI

723 Mesaj
16 Haziran 2007; 15:25:08 

Arkadaşlar, lütfen aşağıdaki iki aracı, verdiğim değerleri de göz önünde bulundurarak değerlendirin.

Peugeot 307 hdi----------Toyota Corolla GLİ
1,6 motor---------------------1,6 motor
Dizel--------------------------Benzin,LPG
2005 model-----------------1996 model
36.000 YTL alındı.---------13.000 YTL alındı
26-29 bin ikinci el---------12.500-14.500 ikinci el (Adana piyasasına göre)
14-15 kuruş----------------14-15 kuruş (Ortalama Şehir içi Yakıt değerleri-Eurodizel ve LPG'ye göre)

Sizce aşağıdaki her iki araçtan hangisi daha asaletli duruyur.

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragut76 -- 16 Haziran 2007; 15:30:36 >

[DH] TOYOTA TAKIMI

193 Mesaj
16 Haziran 2007; 15:32:05 

Kaza geçiren arkadaşa çok üzüldüm. Allah beterinden saklasın.
Evet g.doğuluyum ama aradığım birçok şeyi bulabiliyorum.Malum g.antep 100 km.Malatya 150. Gaziantep in esnafına pek güven olmasa da aradığınız çoğu şeyi bulabilirsiniz.
Evet Besniliyim. Üzüm, karpuz, fıstık v.s meşhurdur.
Arkadaşların orjinal fikirlerine katılıyorum. İnşallah gerçekleşir.

...zeync...

3250 Mesaj
16 Haziran 2007; 16:12:14 

quote:

Arkadaşlar, lütfen aşağıdaki iki aracı, verdiğim değerleri de göz önünde bulundurarak değerlendirin.

Peugeot 307 hdi----------Toyota Corolla GLİ
1,6 motor---------------------1,6 motor
Dizel--------------------------Benzin,LPG
2005 model-----------------1996 model
36.000 YTL alındı.---------13.000 YTL alındı
26-29 bin ikinci el---------12.500-14.500 ikinci el (Adana piyasasına göre)
14-15 kuruş----------------14-15 kuruş (Ortalama Şehir içi Yakıt değerleri-Eurodizel ve LPG'ye göre)

Sizce aşağıdaki her iki araçtan hangisi daha asaletli duruyur.

0

tabiki corolla

çok asil duruyor gerek rengi gerek sedan oluşu..

ayrıca orası neresi çok sık takılıyorsunuz da

Toyota
Gitti, Mercedes Geldi...

>>TIKLA<<

723 Mesaj
16 Haziran 2007; 16:26:30 

Çalıştığım şirketin arka tarafı, boş ve iyi bir park yeri

[DH] TOYOTA TAKIMI

3250 Mesaj
16 Haziran 2007; 16:27:27 

quote:

Aksaray'lı Arif kardeş, çok asil durmuş Corolla,
Beyaz renk tüm araçlara yakışıyor, yalnız Toyotanı öyle 131 muratların yanına koyma, görüntü kirliliği oluyor.
Aksaray çok güzel bir yer, özellikle Ankara yolundaki Tesisleriniz mükemmel, Otoban yapımı ne alemde, gerçi otoban yapılırsa o güzelim tesisler birer birer kapanacak. Hayırlısı....

Eyvallah hocam, çok sağolasın beğenmene sevindim...

yer olsa başka yere koyacaktım ama boş yer yoktu mecburen 131 in yanına koyduk şaka bir yana evet Aksaray güzel memleket ve halen gelişmekte.

büyük şehirlerden gelen akrablarım oluyor (ankara,izmir) onlar pek beğenmiyor.gerçi sosyal açıdan pek olanaklarınız yok.ama en sevdiğim yönü trafik sıkıntısı yok.

Ankara yolunda çok önemli 2 tesis var birisi orhan ağaçlı diğeri özeller.özeller ayrıca Aksaray toyota yetkili servisi.plakamda da yazıyor zaten özeller diye

otoban aksaraydan geçmiyor niğdeden çalışmalar yapılıyor.aksaray - ankara yolu bildiğiniz 2. derece bölünmüş yol.

Toyota
Gitti, Mercedes Geldi...

>>TIKLA<<

723 Mesaj
16 Haziran 2007; 16:44:47 

İşte buna sevindim, Ankara'ya giderken, tam mola verilecek yer AKSARAY, ailece rahat rahat mola verebileceğimiz tesisler, İnşallah otoban Niğde'den geçer, yoksa heba olur o güzelim yerler.

[DH] TOYOTA TAKIMI

317 Mesaj
16 Haziran 2007; 18:35:12 

İşte benim arabamın resimleri daha önceden verdiklerimden farklı başka başlık altında vermiştim

En son taze çıkanlar (fazla yer kaplamasın diye 2 tane ana resim koydum diğerleri link olarak aşağıda)

0

0

Bu da bahsettiğim altıgen tabanlı gösterge göstergenin böyle olması ne işe yarıyor bileniniz var mı acaba (gösterge gece görüşünde çektim o yüzden böyle gözüküyor)
0

Diğer linkler
http://convinsdesign.com/3.jpg
http://convinsdesign.com/4.jpg
http://convinsdesign.com/6.jpg
http://convinsdesign.com/7.jpg
http://convinsdesign.com/8.jpg

400 Mesaj
16 Haziran 2007; 18:36:59 

belki ben cümleyi hatalı kurdum bilmiyorum.henüz söktüren olmadı,daha doğrusu çevirmeye bile girmedim.olur ya söktürürse yine taktırırm demek istiyorum.benim filmler ücretsiz,sanayi de parçacı dükkanı olan bir hastam yaptırttı,para almadı,alsa da herhalde 50-60 civarı olsa gerek.250-300 lü rakamları duyunca şaşırıyorum.evet,çok iyi işçilik yok benimkinde,su gözenekleri var kısmen ama şimi görüyor,o gözenekler de çok yakından bakınca belli oluyor.ziebart gibi kuruluşlar fiyatları baya abartıyorlar.

2001 scenic rxt otomatik
atiker lpg-144000 km

434 Mesaj
16 Haziran 2007; 18:45:19 

quote:

Orjinalden alıntı: ceyhunberber

COK GECMİS OLSUN COK UZULDUM :(

SİGORTA SİRKETİN NE ? AYRICA HANGİ SERVİSE GİDİYOR ARAC BİLGİ VER BANA BEN BASAK SİG. BOLGE MUDURLUGUNDEYIM...

TEKRAR GECMİS OLSUN ....

kusura bakma ancak nete girebildim sigorta sirketim başak sigorta izmirdeki aldığım yere götürdüm aracı şuanda tokullarda duruyor şuan servis parçaları sayıyor tahmini hasar 20-25 milyar arabanın ön kısmı yok gibi yanlız motora birşey olmamış diyorlar bakacaklar pert mi olur yoksa yaparlarmı bilmiyoruz kesin sonuç daha belli degilmiş sizce buna ki karar veriyor ve bu durumda ne olur... Eger pert olursa araba daha 1yaşına girmediğinden dolayı kasko bedelinin tamamını verecekler yani 41 milyar bakalım. ceyhunberber kardeşim sence bu olaya başak sigortamı karar veriyor yoksa eksper mi bide siz bölge müdürlügünden ögrenebilirmisiniz?

ayrıca arkadaşlar toyota saglamlıgını gösterdi arkadaşım kaza yaptıgı yer alsancaktan bornovaya giderken yukarı çıkıp viyadük şeklinde giden bir yol var ilerde şerit daralıyor ve sola keskin bir şekilde dönüş yapıyor işte o yolda saatte 100km ile önce sağ refuja çarpıyor ardından 30m giderek sol refuja çarpıyor araba dedegim gibi ön taraftan tanınmayacak halde ama allah korumuş ki ne viyadükten aşagıya düşmüş nede hem arkadaşım hem yanındaki arkadaşının burnu bile kanamamış. Allah kimsenin başına vermesin...

3250 Mesaj
16 Haziran 2007; 19:07:38 

emniyet kemerleri takılımıymış ?

tekrar geçmiş olsun

Toyota
Gitti, Mercedes Geldi...

>>TIKLA<<

3250 Mesaj
16 Haziran 2007; 19:14:15 

stimur41 arcın harika çok şık duruyor.

bide göstergeleri sormuşun bende merak ettim neden petek şeklinde.

araç 2. el mi aldınız yoksa sıfır mı?

daha önce aldığınız kişi yaptırmış olabilir çünkü redline kısmı hiçbir arabada beyaz olmaz diye biliyorum.

EDİT: diğer resimlere baktım orda redline çizgisi kırmızı sanırım fotoyu çekiş tekniğinizden dolayı beyaz çıkmış.

petek taban acaba sol sp lerde hep öyle mi?

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverstar68 -- 16 Haziran 2007; 19:19:47 >

Toyota
Gitti, Mercedes Geldi...

>>TIKLA<<

434 Mesaj
16 Haziran 2007; 19:35:27 

quote:

emniyet kemerleri takılımıymış ?

tekrar geçmiş olsun

sagolun
evet 2sininde emniyet kemeri takılıymış

317 Mesaj
16 Haziran 2007; 19:36:17 

evet sadece sol sp ler için geçerli nedenini ben bilmiyorum bilen biri varsa soruyorumm

3250 Mesaj
16 Haziran 2007; 19:45:24 

quote:

Orjinalden alıntı: yasyas

sagolun
evet 2sininde emniyet kemeri takılıymış

emniyet kemeri çok önemli.Hayat kurtarır diye boşuna söylemiyorlar.

hele bu aktif gergili emniyet kemerleri mucize bir buluş.90-100 km hızlarda yapılan ani frenlerde ne demek istediğimi çok iyi anlarsınız.emniyet kemeri gerilip resmen sizi koltuğa yapıştırıyor.

ben emniyet kemeri takmadan araba süremiyorum başlarda sevmiyordum ama kendimi alıştırdım şuan inanın emniyet kemerini takmayınca bişeyler eksik gibi hissediyorum.

ayrıca emniyet kemeri uyarıcılarını susturmak için kemri arkadan dolandıran herkese

Toyota
Gitti, Mercedes Geldi...

>>TIKLA<<

317 Mesaj
16 Haziran 2007; 19:50:11 

quote:

emniyet kemeri çok önemli.Hayat kurtarır diye boşuna söylemiyorlar.

hele bu aktif gergili emniyet kemerleri mucize bir buluş.90-100 km hızlarda yapılan ani frenlerde ne demek istediğimi çok iyi anlarsınız.emniyet kemeri gerilip resmen sizi koltuğa yapıştırıyor.

ben emniyet kemeri takmadan araba süremiyorum başlarda sevmiyordum ama kendimi alıştırdım şuan inanın emniyet kemerini takmayınca bişeyler eksik gibi hissediyorum.

ayrıca emniyet kemeri uyarıcılarını susturmak için kemri arkadan dolandıran herkese

Kesinlikle katılıyorum arbaya bindiğim ilk andan beri emniyet kemeri takarım.
Bir sokak öteye gitsem bile takarım
Silverstar68 in dediği gibi takmayınca sanki bi eksiklik hissediyorum sanki üzerimde kıyafet yokmuş hissi veriyorr.

1534 Mesaj
16 Haziran 2007; 22:23:18 

@ yasyas

Arabanın durumunu merak ettim mümkünse elinde varsa resim gösterebilirmisin ?

2006 Honda Civic ES Cosmic Gri
2010 Honda Civic Elegance Beyaz

400 Mesaj
16 Haziran 2007; 23:49:49 

benim ki de special ve gösterge petek şeklinde.ben hepsinde böyle sanmıştım,ilk çıkan 99 serisinin ön ızgaraları petek şeklinde olduğundan göstergeyi de ona uyumlu yapmışlar diye düşünmüştüm.

2001 scenic rxt otomatik
atiker lpg-144000 km

2665 Mesaj
17 Haziran 2007; 15:54:43 

benden de arabamın resmi

0

Ekteki dosya (1)

3250 Mesaj
17 Haziran 2007; 21:57:31 

jantlar konuşuyor Utkucay

farlarda sanırım xenon.valla araba süper duruyor.

kazasız belasız...

Toyota
Gitti, Mercedes Geldi...

>>TIKLA<<

2665 Mesaj
17 Haziran 2007; 23:07:19 

quote:

jantlar konuşuyor Utkucay

farlarda sanırım xenon.valla araba süper duruyor.

kazasız belasız...

yess farlar xenon,
xenon'ları çıkmacıdan aldım. avensisten çıkma xenon balast ve ampül, birde megane'den çıkma projektör var. süper aydınlatıyor. üstelik tüm 93-98 kasa corolla sahipleri dikkatlice size bakıyor bi.

8710 Mesaj
18 Haziran 2007; 10:19:23 

quote:

Orjinalden alıntı: yasyas

kusura bakma ancak nete girebildim sigorta sirketim başak sigorta izmirdeki aldığım yere götürdüm aracı şuanda tokullarda duruyor şuan servis parçaları sayıyor tahmini hasar 20-25 milyar arabanın ön kısmı yok gibi yanlız motora birşey olmamış diyorlar bakacaklar pert mi olur yoksa yaparlarmı bilmiyoruz kesin sonuç daha belli degilmiş sizce buna ki karar veriyor ve bu durumda ne olur... Eger pert olursa araba daha 1yaşına girmediğinden dolayı kasko bedelinin tamamını verecekler yani 41 milyar bakalım. ceyhunberber kardeşim sence bu olaya başak sigortamı karar veriyor yoksa eksper mi bide siz bölge müdürlügünden ögrenebilirmisiniz?

ayrıca arkadaşlar toyota saglamlıgını gösterdi arkadaşım kaza yaptıgı yer alsancaktan bornovaya giderken yukarı çıkıp viyadük şeklinde giden bir yol var ilerde şerit daralıyor ve sola keskin bir şekilde dönüş yapıyor işte o yolda saatte 100km ile önce sağ refuja çarpıyor ardından 30m giderek sol refuja çarpıyor araba dedegim gibi ön taraftan tanınmayacak halde ama allah korumuş ki ne viyadükten aşagıya düşmüş nede hem arkadaşım hem yanındaki arkadaşının burnu bile kanamamış. Allah kimsenin başına vermesin...

Tekrar gecmiş olsun dostum. simdi esas problem şu. senin aracin 2007 model olmasina rağmen bir üst kasa yani auris ciktiği icin problem yaşayabilirsin pert konusunda. aracin pert olup olmayacağini exper raporu belirliyor aracin &60 civari hasarli olmasi lazim tahmini...

sen bana plaka ve hasar dosya numarani pm den at ben hasardaki arkadaslara soylerim ilgilenirler bende takip ederim. (ben bilgi islemdeyim cunku.)

gorusmek üzere...

2013 Fiesta 1.5 titanium x

1534 Mesaj
18 Haziran 2007; 15:11:45 

% 85 Civarı hasarlı olması gerek diye biliyorum.
Bir sitede arkadaşın Polosu takla atmıştı oradan biliyorum...

2006 Honda Civic ES Cosmic Gri
2010 Honda Civic Elegance Beyaz

139 Mesaj
18 Haziran 2007; 18:30:53 

selam
adım ünal
28 yasındayım
reklam ajansında grafikerim
meslektasım utkucay'a saygılar

gerçek bir bedene sahip olmak için ölmek lazım
TOYOTA COROLLA 1.6 TERRA 2004

3250 Mesaj
18 Haziran 2007; 18:39:41 

quote:

Orjinalden alıntı: g5

selam
adım ünal
28 yasındayım

Ünal hocam memnun olduk.

profilinden anladığım kadarı ile honda ve toyota arasında kalmışın ve toyota da karar kılmışın.

fotoları yok mu? senin yakışıklıyıda görelim

Toyota
Gitti, Mercedes Geldi...

>>TIKLA<<

139 Mesaj
18 Haziran 2007; 18:45:31 

tesekkürler bende memnun oldum
simdi isten çıkıyorum aksam çekip ilk is aktarırım
harbiden zor karar oldu ama simdi gerçekten memnunum
hiç honda kullanmadan fanatik oldum sonra istediğim kasayı kullanınca dumur oldum kaldım
corollayada bisey ler yapacaz insallah ilerleyen zamanda simdilik film ve bi topuzla yetiniyorum(duygusal mesele yüzünden)
saygılarımla

3250 Mesaj
18 Haziran 2007; 18:58:18 

quote:

hiç honda kullanmadan fanatik oldum sonra istediğim kasayı kullanınca dumur oldum kaldım

beğenmediniz mi ?

Toyota
Gitti, Mercedes Geldi...

>>TIKLA<<

139 Mesaj
18 Haziran 2007; 19:05:04 

beyenmemek değil
benim için ses ve konfor önemli bide fiyat tabi
bence yalıtım corolla da çok daha iyi + konfor da öyle
arabayabinince tenekede gibi hissettim kendimi
ama deli kaçıyo, motoruna diyecek tek kelimem yok ha bu arada yeni modellerinde bu problem çok daha az bence
hondacı arkadaslar yalnıs anlamsın özellikle belirteyim
saygılarımla...

2665 Mesaj
18 Haziran 2007; 19:31:00 

selamlar dostum

quote:

selam
adım ünal
28 yasındayım

3250 Mesaj
18 Haziran 2007; 19:32:46 

quote:

beyenmemek değil
benim için ses ve konfor önemli bide fiyat tabi
bence yalıtım corolla da çok daha iyi + konfor da öyle
arabayabinince tenekede gibi hissettim kendimi
ama deli kaçıyo, motoruna diyecek tek kelimem yok ha bu arada yeni modellerinde bu problem çok daha az bence
hondacı arkadaslar yalnıs anlamsın özellikle belirteyim
saygılarımla...

elbette, yanlış anlaşılacak birşey yok. hondanın da ne kadar kaliteli bir araç olduğunu hepimiz biliyoruz.

buarada aracınızıda yakın zamanda aldınız sanırım hayırlı olsun diyelim.

Allah kaza bela vermesin...

Toyota
Gitti, Mercedes Geldi...

>>TIKLA<<

2665 Mesaj
18 Haziran 2007; 19:44:12 

arkadaşlar toyota vvti 'dan sonra yeni motor teknolojisini açıklamış; valvematic
detaylar için ;

http://arabam.e-kolay.n...&PID=683&haberID=280999

1709 Mesaj
19 Haziran 2007; 0:11:42 

quote:

Orjinalden alıntı: utkucay

arkadaşlar toyota vvti 'dan sonra yeni motor teknolojisini açıklamış; valvematic
detaylar için ;

Japonlar yapıyo be abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tecniq -- 19 Haziran 2007; 0:12:19 >

3250 Mesaj
19 Haziran 2007; 1:15:10 

quote:

Orjinalden alıntı: utkucay

detaylar için ;

bunu ayrı bir konu olarak açmalısın Utkucay.

Toyota nın ne büyük bir marka olduğunu anlayamayanlar ya da anlamak istemeyenlere kapak olsun.

Toyota standartları belirler...

Toyota
Gitti, Mercedes Geldi...

>>TIKLA<<

8710 Mesaj
19 Haziran 2007; 9:42:31 

su yolda kalan mm toyotayi cok merak ettim bakalim gercekten sorunlumu yoksa kullanici hatasimi yoksa sehir efsanesimi

plakayi bekliyorum hala butun toyotalar acentemiz nasil olsa bulurum dokumlerini

2013 Fiesta 1.5 titanium x

139 Mesaj
19 Haziran 2007; 13:46:26 

buda benim araba hayırlısı insallah

1709 Mesaj
19 Haziran 2007; 14:06:43 

quote:

buda benim araba hayırlısı insallah

hani resim yok

139 Mesaj
19 Haziran 2007; 18:00:04 

ya resim yüklerken bu diske kayıt sırasında sorun çıktı ne demek bilen varmı

3250 Mesaj
19 Haziran 2007; 18:24:45 

http://www.imageshack.us/

fotoyu buraya upload ettikten sonra size linkler verecektir direct link kısmını kopyalayıp buraya yapıştırabilirsiniz.

Toyota
Gitti, Mercedes Geldi...

>>TIKLA<<

139 Mesaj
19 Haziran 2007; 18:38:30 

3250 Mesaj
19 Haziran 2007; 18:42:15 

Hocam çok güzel Maşallah. Allah kaza bela vermesin.

camlar filmlimi resimler biraz küçük tam seçemedim.

Toyota
Gitti, Mercedes Geldi...

>>TIKLA<<

139 Mesaj
19 Haziran 2007; 19:02:15 

tesekkürler size de kaza bela vermesin
doğru filmli arkayı koyu yanları 1 ton açık yaptırmıstım
su sıralardada jant bakıcam bakalım merci

1534 Mesaj