- x
SOVYET RUSYA DEVLET BAŞKANLARI
9 Cevap1503 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

4276 Mesaj
11 Haziran 2007; 16:12:14 

Arkadaşlar bana Bolşevik İhtilali'nden Putin'e kadar olan Rusya devlet başkanlarının kronolojik sıralaması lazım.Yardım eder misiniz?

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Haziran 2007; 16:18:45 

internette mevcut.

4276 Mesaj
11 Haziran 2007; 16:21:36 

Ben bunu neden düşünemedim acaba?

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)

4276 Mesaj
11 Haziran 2007; 16:33:45 

Yukarı

266 Mesaj
11 Haziran 2007; 16:37:27 

Boris Yeltsin 'den sonrası olan başkanlarını mı

http://cimbomluligtvalma.com/

Lig TV alma, aldırtma!

2947 Mesaj
11 Haziran 2007; 16:39:23 

(Aşağıda daha doğru bir kaynak verdim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHaLaNX[TUR] -- 11 Haziran 2007; 16:54:57 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Haziran 2007; 16:41:34 

edit:yukarda verilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luaxelit -- 11 Haziran 2007; 16:42:28 >

4276 Mesaj
11 Haziran 2007; 16:51:15 

Teşekkürler arkadaşlar.

2947 Mesaj
11 Haziran 2007; 16:54:21 

http://en.wikipedia.org...ers_of_the_Soviet_Union şu sayfa daha doğru gördüğüm kadarıyla.

1446 Mesaj
11 Haziran 2007; 17:18:32 

wikipedia'ya SSCB(USSR) yaz arat bütün başkanları ve görev yaptıkları yıllar ayrıntılı olarak çıkıyor.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » SOVYET RUSYA DEVLET BAŞKANLARI
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.142