- x
##PS3'ünüzü Kırdırmak istiyormusunuz ? ##
89 Cevap8413 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<      [2]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3117 Mesaj
12 Haziran 2007; 9:18:33 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Bu soruyu şöyle soralımacaba ben korsan medya sokmama ps3 diyenler cevap versinler.Korsan oyunlarla online oynama imkanı ortaya çıkarsa yani korsanla online oynamayı başarırlarsa ps3de korsan oyun oynarmısınız ?Korsan oyun tatlı, sulu,kırmızı elmaya benzer dayanamaz ısırırsınız

PS51E490 51" Series 4 Plasma TV LOGITECH X540 LENOVO N500 NS76NTX XBOX 360 PAL ARCADE DREAMBOX 800 HD AINOL NOVO AURORA 2 FORD FOCUS TDCI TREND

1508 Mesaj
12 Haziran 2007; 10:48:17 

yok ben kafaya koydum orcınal oynıycam ...

Askerden donunce yanı seneye bu zaman yanı..

www.onurkoksal.com

PSN : Mimar

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
12 Haziran 2007; 10:51:07 

quote:

Orjinalden alıntı: Creapure

yok ben kafaya koydum orcınal oynıycam ...

Askerden donunce yanı seneye bu zaman yanı..

oooooooo sene bu zaman ooooooo

26666 Mesaj
12 Haziran 2007; 10:55:14 

Korsan oyunla online bile oynansa yinede orjinal oyun oynarım PS3'de çünkü PSN'den ban yemeye hiç niyetim yok Microsoft'un xbox360'da yaptığı olayıda biliyoruz yani milletin gözü korkuyor ban yeme olayı olursa diye aynen benimde öyle. PS3'de orijinal oyun oynamak rulez...

quote:

Orjinalden alıntı: mehmetsary

Bu soruyu şöyle soralımacaba ben korsan medya sokmama ps3 diyenler cevap versinler.Korsan oyunlarla online oynama imkanı ortaya çıkarsa yani korsanla online oynamayı başarırlarsa ps3de korsan oyun oynarmısınız ?Korsan oyun tatlı, sulu,kırmızı elmaya benzer dayanamaz ısırırsınız

The man who said "I'd rather be lucky than good" saw deeply into life. People are afraid to face how great a part of life is dependent on luck. It's scary to think so much is out of one's control. There are moments in a match when the ball hits the top of the net and for a split second it can either go forward or fall back. with a little luck, it goes forward and you win... or maybe it doesn't, and you lose.

3880 Mesaj
12 Haziran 2007; 11:07:28 

işletim sistemi ve oyunlar dahil herşeyini orjinal alan bir kullanıcı olarak kopya kullanmak herzaman için kaybettiğiniz vakit (kırmak için aramalar yeni update çıktığnda onlar için yeni kırılmalar aramk, kalitesiz korsan online serverlarda iğrenç insanlarla oyun oynamaya çalışmak, iptal olan firma garantisi vs..) herzmaan daha pahalıya mal olur düşüncesindeyim.

You are not being punished for yor anger, you are being punished by your anger.

Uzaklaştırılmış
12 Haziran 2007; 11:13:18 

BAN konusunada bir çare bulurlarm acaba

10612 Mesaj
12 Haziran 2007; 11:32:35 

Acımam kırdırırım.

Zaten TT oldukça bu bağlantılarla online işkence gibi.

Hatasız kul, bugsız oyun olmaz. (Oyuncular Kulübü)
Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

921 Mesaj
12 Haziran 2007; 11:42:41 

kırdırmak taraftarıyım

hey sen, bana hiç umut olmadığını söyleme
birlikte ayakta duruyoruz, ayrılırsak düşeriz

7121 Mesaj
12 Haziran 2007; 11:43:55 

ps3 çip takılırsa taktırmam ama yazımsal olursa olur yoksa olmaz makınaya kıyamam çip makinayı bitiriri

Q9400 2.66@3.5 ghz ------gtx 660 oc li-----4gb kingston ddr2 800@1066 mhz -----Gigabyte p35ds3l ------coler master 390w----- philips 42'' lcd tv----skystar hd 2 tv kart-----logitech kablosuz set

953 Mesaj
12 Haziran 2007; 12:33:18 

valla yazılımsal olursa bende ındır netten kurarım ama sımdılık memnunum. gittigidiyordan orjinal alıyorum 90 ytl falan 3 taksit yapıolar pesın fıyatına bazı satıcılar işime geliyor. orjinalin tadı gercekten baska ve değerini biliosunz hemen bakıp kenara atmıorsunuz ps2 gibi

166 Mesaj
12 Haziran 2007; 12:40:53 

valla arkadaşlar herkesin evinde 2mbit yok bu tt yüzünden . bildiğim kadarıyla 256k ile online oynanmaz . yanılıomuym ? hem yazılımsal bi yöntem ile korsan olayı eğer psn den ban a sebep olmucaksa yani pspdeki gibi falan iso oynayıp online da oynayabileceksek neden olmasın . ama ben de kararsız kaldım . orjinal oyun tabiki emeğin karşılığını vermektir . korsan tabi ki emek hırsızlığıdır ama hangimiz evindeki tüm mp3leri orijinal aldığı cdlerden tüm divxleri orjinal aldığı dvdlerden elde ediyo ki ? yani hepimiz hemfikiriz ki tüm oyunlar standart ücretteyken 60 doları hakeden oyun var hak etmeyen oyun var. peki haketmeyen oyunları hiç mi merak edemeyiz onları da biraz oynamak için illa 60 dolar mı vermek zorundayız . hele 60 dolar olsa yine iyi türkiyede 180ytl iken korsan oynamak bana emek hırsızlığından çok asgari ücretin 500ytl olduğu bi ülkede hangimiz bi oyuna 100 ytl yi gönül rahatlığıyla verebilir ? korsan oynamak emek hırsızlığıysa yani bi konsol aldık zaten verdik para her oyun için o kadar para bence fazla .
hem ben eğer şimdiye kadar pc psp de oynadığım oyunları orijinal alsaydım en az 15milyar falan vermem gerekirdi ... aslında haklısınız korsan olunca her oyunu hakkıyla az ama öz oynayamıorum ama istediğim zaman oynayıp beğenmediğim oyuna verdiğim paraya da üzülme gibi bi derdim olmuyo. hem benim gibi bi maymun iştahlı için orijinal ekonomiyi çökertir . ama ilerde ne olur bakıcaz görücez ... saygılar herkese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merenk -- 12 Haziran 2007; 12:43:41 >

PSN : merenk24

5089 Mesaj
12 Haziran 2007; 12:47:01 

vala ben xbox360 ımda korsan oyunla online oynuodum ama ps3 gibi bi makinaya kopya oyun sokasım gelmio açıkcası

Psn : UlasAsmadili & Gamertag : UlasAsmadili

3130 Mesaj
12 Haziran 2007; 22:31:14 

Büyük ihtimal kırdırırım..

PSN: kbryant

Döne döne durmadan, sen de bir garip oldun. Sarhoş musun dünya?

733 Mesaj
12 Haziran 2007; 22:56:34 

multimi pcde oynarım
xboxta 6 ytlye oyunun keyfini sürerim
şu ana kadar 1 gelişme bile olmamış olması ps3 kırılma yönündeki hayallerimi iyice karartıyor.
xbox 5 ayda kırılmıştı ps3te daha tık yok

Uzaklaştırılmış
13 Haziran 2007; 2:29:34 

PS3'ün Korsanlara karşı mücadelesi görülmeye değerdi. Aldığı kılıç darbeleri onu yıldırmıyordu! bla bla bla...

Uzaklaştırılmış
14 Haziran 2007; 9:42:53 

quote:

Orjinalden alıntı: canmur

ps3 için pes ne zaman cıkar ?

biz hangi konudan bahsediyoruz , sen hangi konudan bahsediyorsun ?

166 Mesaj
15 Haziran 2007; 1:44:09 

quote:

Orjinalden alıntı: ckukner

multimi pcde oynarım
xboxta 6 ytlye oyunun keyfini sürerim
şu ana kadar 1 gelişme bile olmamış olması ps3 kırılma yönündeki hayallerimi iyice karartıyor.
xbox 5 ayda kırılmıştı ps3te daha tık yok

ps3 biraz gecikti haklısınız ama yaklaşık 1.5 hafta önce ps3ün sdk (software development kit) yani yazılım geliştirme kiti internete sızdı . bu dosya sony nin sadece oyun yapımcılarına yolladığı gizli ve özel bi kit dir . bunun ele geçmesiyle birlikte programcılar ps3 ün çalışma prensibini anlmaları ve ps3 e uygun yazılımlar üretmeleri an meselesi ... yani umudunuzu kaybetmeyin . bence bu yaz içinde o iş tamam ;) inşallah tabi :)

PSN : merenk24

Uzaklaştırılmış
15 Haziran 2007; 1:48:08 

ya krılsa nolcak kaç kişi kırdıracak şimdi onu psn nin tadını alan bir daha kopamaz tıpkı 360cılarda olduğu gibi.3.kez xbox alan adam var ya

931 Mesaj
15 Haziran 2007; 9:04:10 

quote:

Orjinalden alıntı: pegasusxx1975

orjinal kesinlikle

KORSANA HAYIR.....

Korsan Kesinlikle

ORJİNALE HAYIR.....

Nothing is True, Everything is Permitted.

1199 Mesaj
15 Haziran 2007; 9:14:42 

hele bir home gelsin ve daha bir çok online yenilik.kırdırcak kişi sayısı gerçekten çok azalır.hem ps3 x360 gibi ucuz bir cihaz da sayılmaz.banlanınca kim 1500 ytl vericek ki!!!ama banlandığı için yeni konsol alan arkadaşım var

psn:Punerion xbox live:Pundraco
[link=http://forum.donanimhaber.com/m_11475386/mpage_1/key_//tm.htm

Uzaklaştırılmış
15 Haziran 2007; 9:35:57 

quote:

Orjinalden alıntı: punishersadi

hele bir home gelsin ve daha bir çok online yenilik.kırdırcak kişi sayısı gerçekten çok azalır.hem ps3 x360 gibi ucuz bir cihaz da sayılmaz.banlanınca kim 1500 ytl vericek ki!!!ama banlandığı için yeni konsol alan arkadaşım var

evet haklısın , ps3 ülkemizde baya pahalı bir cihaz en ufak bir kırdırmada oluşacak sorun yüzünden ban yemek hiç iyi olmaz.

1310 Mesaj
15 Haziran 2007; 10:27:10 

valla nasıl hacklediklerine bağlı aleti , psp'deki gibi bir aksiyon yaparlarsa online olarakta sorun çıkmaz . exclusive oyunlar orjinal alınabilir , diğerleri zaten x360'da çıkacağı için sorun yok gibi bir mantık yapılabilir. birde ben taiwan'dan 50küsürat usd 'ye 2 tane ps3 oyun almıştım. oralardan 25-35usd orjinal oyuna verilebilir, ama kalkıp tr'de min 100papel bir oyuna , yokh her bütceyi zorlar . ama birde bu hızda giderse ps3de yılda 2 oyun çıkacakmış gibime geliyor :P , bu oranda yıl bazında kimseyi rahatsız etmez .

--- OnR --- May the Force be with you !!!

4505 Mesaj
16 Haziran 2007; 14:26:37 

Bu video fake ye benzemiyor baksanıza bi

http://youtube.com/watc...GM&mode=related&search=

Samsung 46D8000 - Samsung 32B650 & Xbox 360 Elite - Jasper Gametag =ridvan1903 --- Playstation 3 320 GB --- Asus GTX 670 DCU2

Harman Kardon HKTS 16 --+--Pioneer Vsx 921 AVR --+-- Logitech (♥) Z 5500 --- X-Fi Platinum Fatal1ty Champion --- --- Playstation 2 --- Logitech - Driving Force GT

67 Mesaj
1 Ekim 2013; 10:40:44 

Belki herkes tarafından bilinir ama daha önce hiç PS3 sahibi olmadığım için bilmediğim, merak ettiğim bazı şeyler var.
Bazı PS3 satıcıları içerisinde birçok oyun yüklü PS3'lerinin garantilerinin devam ettiğini yazar.

* Bir PS3 içerisine oyun yüklemek için o PS3'ün kırdırılması mı gerekir, bir başka deyişle PS3 kırdırılmadan da oyun yüklenebilir mi?
* Hangi şartlarda garanti kapsamı devam eder?

Bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestronur -- 1 Ekim 2013; 10:41:07 >

888 Mesaj
1 Ekim 2013; 11:26:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Maestronur

Belki herkes tarafından bilinir ama daha önce hiç PS3 sahibi olmadığım için bilmediğim, merak ettiğim bazı şeyler var.
Bazı PS3 satıcıları içerisinde birçok oyun yüklü PS3'lerinin garantilerinin devam ettiğini yazar.

* Bir PS3 içerisine oyun yüklemek için o PS3'ün kırdırılması mı gerekir, bir başka deyişle PS3 kırdırılmadan da oyun yüklenebilir mi?
* Hangi şartlarda garanti kapsamı devam eder?

Bilgilendirirseniz sevinirim.

Oyunlar psn storeden satin alinip cihaza internetten yuklenmisse zaten hizmet sony hizmeti ve cihaz kirilmamistir garantisi devam eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Psn tr id: lazuratr

2507 Mesaj
1 Ekim 2013; 14:04:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Only Love

Korsan oyunla online bile oynansa yinede orjinal oyun oynarım PS3'de çünkü PSN'den ban yemeye hiç niyetim yok Microsoft'un xbox360'da yaptığı olayıda biliyoruz yani milletin gözü korkuyor ban yeme olayı olursa diye aynen benimde öyle. PS3'de orijinal oyun oynamak rulez...

asdfgh

A World of the VERSUS Epic
"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so." - William Shakespeare

2827 Mesaj
1 Ekim 2013; 15:01:50 

Hort rekoru olmus.6 yıl :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ultimate Cup IV İkincisi

26666 Mesaj
1 Ekim 2013; 16:19:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

asdfgh

Bu ne demek oluyor şimdi ? Kaos ortamı yaratmaya çalışıyorsun. Teşekkürler.

Bu mesajda bahsedilenler: @Rai-gy, @zack06, @I-C-O Bu mesaja 1 cevap geldi.

The man who said "I'd rather be lucky than good" saw deeply into life. People are afraid to face how great a part of life is dependent on luck. It's scary to think so much is out of one's control. There are moments in a match when the ball hits the top of the net and for a split second it can either go forward or fall back. with a little luck, it goes forward and you win... or maybe it doesn't, and you lose.

9969 Mesaj
1 Ekim 2013; 16:22:30 

Orjinale devam

Bu mesajda bahsedilenler: Only Love

Oyun Oynamayi HERKES Beceremez. J-RPG Master
Final Fantasy Fun Club PSN:Kazuya1981 (HK) Final Fantasy Forever
Her Final Fantasy Oyununun Geçtiği Dünya Haritası , Karakterleri ve Hikayesi Farklı Biçimde Tasarlanmıstır , Hiçbir Seriyle Kıyaslanamaz.

67 Mesaj
1 Ekim 2013; 18:17:54 

Konuyu hortlatmak zorunda kaldım çünkü PS3 kırdırılmasıyla ilgili konu açmak yasaktı bende burdan sorayım dedim :D

Sayfa:   <<      [2]
Tüm forumlar » [Oyun] » PlayStation » ##PS3'ünüzü Kırdırmak istiyormusunuz ? ##
Sayfa: <<      [2]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.453