AUTOKİNG'TE BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME
203 Cevap67487 Görüntüleme8 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

4053 Mesaj
11 Haziran 2007; 13:55:11 

ben aracımın kaskosunu anadolu sigortadan yaptırdım bunun autokingle anlaşması varmış.kaskoyu delmeden yılda 4 defa yaptırabiliyormuşuz.bagaj kapağında iki tane küçük göçükler var bunu yaptırıyım mı güzel olur mu yoksa iyice berbat mı ederler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsanea_06 -- 12 Haziran 2007; 11:47:33 >

93 Mesaj
11 Haziran 2007; 17:03:59 

Benim Palio'nun sol arka stop yanı sanki biri yumruk vurmuş gibi göçmüştü. Size önerilen tarzda sistemle halledildi. Yalnız uygulanacak yüzeydeki boyanın orjinal fabrika çıkışlı olması gerekir. Öbür türlü uyguladıkları sistemde güç boyalı yüzeye fazla sarfedildiği için alt zemin macunlu ise tutunma fazla olmayacağı için vakum sisteminde boya alette kalır. Aklınızda olsun.

TÜRKİYE BİR BÜTÜNDÜR ASLA PARÇALANAMAZ.

4053 Mesaj
11 Haziran 2007; 22:43:49 

aracımda hiç boya yok ama autoking iyice maffediyor diye duymuştumda ondan sormuştum

2073 Mesaj
11 Haziran 2007; 22:53:08 

autoking le ilgili şikayetler çoğaldı bu aralar. Hasarsızlık bozulmuyor diye adamlar baştan savma iş yapıyorlar sanki babalarının hayrına yapıyorlar bu işleri, üstüne üstlük aracın şurasını düzeltiriz ancak şurasını düzeltmek ücrete tabi şeklinde başlayan cümleleri varki insanı çileden çıkartıyorlar.

150 Mesaj
12 Haziran 2007; 1:29:11 

aLLah beLaLarını veRsin diyoRum baŞka biŞi deMiyOrum....giT geL duRduk yeRe 50ytL Lik beNzin yaKtım
bi haLt oLmaz onLaRdan aRaLık ayıNda gittiM aĞustOs ayıNa raNdevu veRmeye kaLkıştıLaR deDim ne haLiniz vaRsa göRün ne Kadar şey söyLeseM azDır....

maydanoz

5648 Mesaj
12 Haziran 2007; 14:18:55 

tam bir rezalet yaptıkları iş benim aracı bıraktım mahvedip geri verdiler tavsiye etmem

quote:

Orjinalden alıntı: pasa_canay

aLLah beLaLarını veRsin diyoRum baŞka biŞi deMiyOrum....giT geL duRduk yeRe 50ytL Lik beNzin yaKtım
bi haLt oLmaz onLaRdan aRaLık ayıNda gittiM aĞustOs ayıNa raNdevu veRmeye kaLkıştıLaR deDim ne haLiniz vaRsa göRün ne Kadar şey söyLeseM azDır....

G.S

1125 Mesaj
10 Temmuz 2007; 14:29:07 

yaaa icime korku saldı

bende bugün randevu aldım autoking'den, dediginiz gibi musteri temsilcisi biraz ukela gibiydi ama
gebe durumda oldugumdan dolayı fazlada yüklenmedim..

SonaX aynı işi yapıyormu ?

3895 Mesaj
10 Temmuz 2007; 17:00:29 

sonax göçük düzeltmiyor. Sadece yüzeysel çizikleri hallediyor

126 Mesaj
10 Temmuz 2007; 17:29:02 

ben de gittim. Sıradan bir işlem yapıyorlar. Küçük çiziksiz bir göçük için bildiğimiz kaporta boya yapmışlar. Boyayıda tuturamaışlar. Allah bilir dışarda bir usta yapmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mencetin -- 10 Temmuz 2007; 17:30:05 >

99 Corolla Terra-1,3 EFI

1125 Mesaj
10 Temmuz 2007; 18:11:11 

ben en güseli araçı servise götürem..

145 Mesaj
11 Temmuz 2007; 10:34:00 

Gerçekten rezil bir firma. O sitelerinde gösterdikleri resimlerdeki böyle göçüğü bile düzeltiriz demeleri yalan. O resimlerden çok daha küçük olan göçükleri bile buraya boya lazım burası olmaz buraya da boya lazım deyip işiin içinden çıkıyorlar. Tamamiyle yalan ve ciddiyetsiz bir firma uzak durun derim.

1125 Mesaj
11 Temmuz 2007; 19:46:53 

Napsam bilemedim..

aracı önce AutoKing'e goturdum, randevu aldım
sonra forumdan takip ettim, herkes şiddetle tavsiye etmio
sonra servise gittim..servisde kapının komple boyanacagını ve kasko devreye girecegini söyledi

bu durumda pek hosuma gitmedi..

AutoKing'e gebe kaldım gibi bişey..

1356 Mesaj
17 Temmuz 2007; 14:25:30 

bırak hiç Ellemesinler daha iyi ....

4053 Mesaj
30 Temmuz 2007; 13:13:56 

quote:

Orjinalden alıntı: NitRoJeN

Napsam bilemedim..

aracı önce AutoKing'e goturdum, randevu aldım
sonra forumdan takip ettim, herkes şiddetle tavsiye etmio
sonra servise gittim..servisde kapının komple boyanacagını ve kasko devreye girecegini söyledi

bu durumda pek hosuma gitmedi..

AutoKing'e gebe kaldım gibi bişey..

ne zamana almıştın randevuyu gittiysen memnun kaldın mı?

409 Mesaj
6 Ağustos 2007; 22:01:51 

cok kotu bi firma tavsiye etmem

constructors campıon renault

1125 Mesaj
9 Ağustos 2007; 12:58:30 

aynen bende oyle, yamyam gibiler..

autoking out..

1344 Mesaj
9 Ağustos 2007; 13:52:31 

ya adamlar randevu için bile arabayı görmemiz gerekiyor diyorlar. Ankara için konuşursam eğer, bir ton yol gidiyorsunuz ve aldığınız el cevap ".../XX/200X tarihinde sabah 08:00`de gelin, ertesi günde alabilirsiniz (yok orda kalsaydı isterseniz)" bak hele sanki ameliyat randevusu veriyor, ertesi günde taburcu ediyor hasbam. mesai düşmanı bunlar

...:::CHEVROLET KULÜBÜ:::...

2006 Chevrolet Aveo HB. 1.4 SX 16 V

3014 Mesaj
9 Ağustos 2007; 15:20:59 

Ya bendede ufak çizik var.Aradım önce gelin görelim sonra randevu verelim dediler.

Ben aracı mümkün değil orada bırakmam.Bendeki göçük değil veletler sokakta E harfi yazımışlar.Aynı gün içinde teslim alan oldumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ahmet_ -- 9 Ağustos 2007; 15:21:41 >

1344 Mesaj
9 Ağustos 2007; 16:32:47 

quote:

Orjinalden alıntı: _ahmet_

Ya bendede ufak çizik var.Aradım önce gelin görelim sonra randevu verelim dediler.

Ben aracı mümkün değil orada bırakmam.Bendeki göçük değil veletler sokakta E harfi yazımışlar.Aynı gün içinde teslim alan oldumu.

bende bırakmadım zaten. aynı gün içinde de verdiklerini hiç duymadım vallahi. benimde tampona birisi sürtmüştü onu göstermek için gitmiştim. ama gereksiz bir yer olduğunu görünce serviste para pul vermeden rötuş yaptırdım. aslında dr.vinyl diye bir yer var.daha profesyonel ve ilgililer. Ankara`daki şubelerinden birisi evimin dibi ama oranında kaskolarla anlaşması yok diye biliyorum.

bkz: http://www.drvinyltr.com

...:::CHEVROLET KULÜBÜ:::...

2006 Chevrolet Aveo HB. 1.4 SX 16 V

1125 Mesaj
9 Ağustos 2007; 17:38:38 

yok autoking'in adını deiştirmek lazım

autorezalet

3014 Mesaj
9 Ağustos 2007; 17:54:56 

Demin tekrar aradım diyelim geldim 10 cm çizik var ne zamana randevu verirsiniz dedim.20 sinden önce olmaz dediler.

4053 Mesaj
9 Ağustos 2007; 18:46:25 

arkadaşlar benim megane nın bagajındaki göçüğü birazdan buraya eklerim bi sizden yaptırıyım mı yaptırmayım mı diye yorum alıyım

4053 Mesaj
9 Ağustos 2007; 19:03:10 

ekliyecektim ama resimde hiç belli olmuyor

1486 Mesaj
5 Eylül 2007; 10:29:37 

geçen sene 2 işlem için gitmiştim ikiside yapıldı biri hafif çökük işlemiydi iyi yapmışlar yanlız hafif kalmış birde cam tamiri oda iyi olsu az bir yeri belli oluyor 100 üzerinden 80 falan eder hakkını yemeyelim yer antalya

10734 Mesaj
7 Eylül 2007; 15:37:28 

Ankaradakine gittim,göcük düzeltme için... Güzel yapmışlar bir problem yoktu ama ön kaputta boya lekesi vardı. Sanırım yandaki aracı boyarlarken benimkisine sıçramış. Neyseki boya tam kurumadan hemen pasta ile düzelttiler. Eğer farketmeseydim boya kurusaydı durum kötü olacaktı...

549 Mesaj
7 Eylül 2007; 19:24:24 

gecen pazar benim arabama vurdular önden. vurma sonucu ön tamponda ve sağ çamurlukta ufak bi hasar meydana geldi servise verdik karşı tarafın kaskosu aracı autoking eyaptırdı ve bugün aldım aracı servisten ve tek kelimeyle süper oldu arac tampon ve çamurluk sıfır gibi oldu..Servis de değiştirseydiniz keşke dedim fakat eleman bana artık sigorta şirketleri değiştirmek yerine AutoKing gibi firmalara kaynaklı tamir ve doğrultma yaptırdıklarını söledi. Şahsen benim aracımda gayet güzel bi işcikil ile sorun halledilmiş...

ŞAH idim ŞAHBAZ oldum...

1125 Mesaj
7 Eylül 2007; 19:33:16 

şansın warmış handof

ben tırsdım ordan

549 Mesaj
7 Eylül 2007; 19:57:10 

Ya simdi baska yerdeki autoking bayiilerini ve işciliklerini bilemem ama bizim burdakiler iyi iş çıkarmış yani

ŞAH idim ŞAHBAZ oldum...

7131 Mesaj
7 Eylül 2007; 20:00:01 

quote:

Orjinalden alıntı: handofdoom

Ya simdi baska yerdeki autoking bayiilerini ve işciliklerini bilemem ama bizim burdakiler iyi iş çıkarmış yani

sizin ora neresi?

549 Mesaj
7 Eylül 2007; 20:22:17 

quote:

Orjinalden alıntı: lokosit

sizin ora neresi?

bizim orası denizli kardeş

ŞAH idim ŞAHBAZ oldum...

1125 Mesaj
8 Eylül 2007; 11:22:56 

ama turkiye capında iyi bir imajı yok autoking'in

549 Mesaj
8 Eylül 2007; 16:40:19 

türkiye genelini bilemem fakat şu an benim aracımda görünen temiz ve iyi işcilik. Ama tabi bakalım ilerleyen günlerde tamir gören kısımlar daha net konuşabilmem için yardımcı olacak sonuçta iki gün oldu aracı teslim alalı bakalım belki sonradan bi arıza çıkar

ŞAH idim ŞAHBAZ oldum...

4053 Mesaj
9 Eylül 2007; 15:24:09 

quote:

Orjinalden alıntı: set

Ankaradakine gittim,göcük düzeltme için... Güzel yapmışlar bir problem yoktu ama ön kaputta boya lekesi vardı. Sanırım yandaki aracı boyarlarken benimkisine sıçramış. Neyseki boya tam kurumadan hemen pasta ile düzelttiler. Eğer farketmeseydim boya kurusaydı durum kötü olacaktı...

bende ankaradayım siz boyasız göçük düzeltme işlemi mi yaptırdınız?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Eylül 2007; 15:58:45 

yaptırıpta şikayet etmeyen çok az kişi var iyi düşün

261 Mesaj
14 Eylül 2007; 11:21:34 

Arkadaşlar peki DR. VINYL e giden oldumu özellikle Ankaradaki şubelerine işçilikleri nasıl bilgisi olan varmı???

"Size yasak edilen büyük günahlardan kaçınırsanız, kusurlarınızı örter ve sizi şerefli bir yere yerleştiririz." Nisa/31

İman etmek, görünmeyene inanmaktır. Mükafatı ise görünmeyeni görmektir.

Hiç kimse ölüm döşeğinde 'Keşke daha çok çalışsaydım' demez.
Hayatınızın kıymetini bilin

2054 Mesaj
14 Eylül 2007; 20:22:34 

Ben valla çok memnun ayrıldım valla buradaki yorumlara çok şaşırıdım

[Gigabyte 965P Ds3][INTEL 6420@3200]+[Big Typhoon]+[Ocz Plantium ddr800]
[250GB SATA Seagate 16C]+[Skystar 2.6d]
[Sapphire 1950XT]+[Nec DVDRW]+[Nec DVD-RW 3540A]
[Silverstone 500 watt siyah]+[AOPEN H600 B13]+[Zoom X5V]
[Philips Dobly Surround]+[Logitech Wireless Mouse]+[SONY LCD]

111 Mesaj
14 Eylül 2007; 21:08:51 

ben yarın öveçlerdeki dr. vinyle gitmeyi düşünüyorum, çamurlukta çizik ve göcük var, yaptırırsam fotolarla rapor edim

261 Mesaj
17 Eylül 2007; 13:10:02 

tamam kardeş senden haber bekliyorum

"Size yasak edilen büyük günahlardan kaçınırsanız, kusurlarınızı örter ve sizi şerefli bir yere yerleştiririz." Nisa/31

İman etmek, görünmeyene inanmaktır. Mükafatı ise görünmeyeni görmektir.

Hiç kimse ölüm döşeğinde 'Keşke daha çok çalışsaydım' demez.
Hayatınızın kıymetini bilin

111 Mesaj
17 Eylül 2007; 18:05:09 

öveçlerdeki maalesef sadece boya koruma ve yıkama falan yapıyormuş, şaşmazdakine yönlendirdiler haftasonu gitmeye çalışacağım.

2308 Mesaj
22 Eylül 2007; 20:33:26 

başlık "autoking rezaletleri" olarak editlense daha doğru olur sanırım giden 10 kişiden 11 i memnun değil yaw

Haram beygire (turboya) gerek yok, atmosferik candır.

276 Mesaj
18 Ekim 2007; 2:30:44 

quote:

Orjinalden alıntı: handofdoom

bizim orası denizli kardeş

bunu duyduğuma sevindim, manisada yaptırdım 2 kez, memnunum genel olarak ama son sefer işçilerin özensizliği canımı sıktı, arabanın içinde sigara içmişler küller döşeme de, elektrik tesisatındaki soruınu çözeyim derken bantları açmışlar öle bırakmışlar..

denizlide yaptırmayı düşünüyodum kalan 2 taneyi, başta yorumları okuyunca bi duraksadım, ta ki bu mesaja kadar, haftaya gidicem bakalım, bildiririm sizlere son durumu..

I see a line of cars and they’re all painted black
With flowers and my love both never to come back

276 Mesaj
23 Ekim 2007; 17:59:05 

quote:

Orjinalden alıntı: miskinn

bunu duyduğuma sevindim, manisada yaptırdım 2 kez, memnunum genel olarak ama son sefer işçilerin özensizliği canımı sıktı, arabanın içinde sigara içmişler küller döşeme de, elektrik tesisatındaki soruınu çözeyim derken bantları açmışlar öle bırakmışlar..

denizlide yaptırmayı düşünüyodum kalan 2 taneyi, başta yorumları okuyunca bi duraksadım, ta ki bu mesaja kadar, haftaya gidicem bakalım, bildiririm sizlere son durumu..

dün gittim, 13 kasıma randevu aldım, ilgileri çok güzeldi, hatta daha önce yaptırdığım yeri beğenmediler, biz böyle teslim etmezdik dediler..

14 kasımda sonucu yazarım..

2656 Mesaj
12 Kasım 2007; 1:23:05 

2-3 hafta once bende de bir gocuk vardi fazlasiyla birlikte bir sorun cikarmadan yaptilar cok guzel olmus arabada araa bi guzel yikanip temizlenmis oldu bu kadar tepki hangi sehirde yasanmis anlamadim

My Love its My Job

4237 Mesaj
12 Kasım 2007; 1:32:39 

benimde arabama arkadna çarptılar servise götürdüm servis autokinge gönderice dedi tampon için 2 gün sonra servistne aldım arabamı gayet düzgün yapılmıştı tamponum sıfır gibi

C4 1.6 e-Hdi Comfort Plus 112BG

276 Mesaj
14 Kasım 2007; 18:43:01 

arkadaşlar 2 saat önce teslim aldım arabamı, harika iş çıkarmışlar, hatta daha önce manisa autoking de yaptırdığım sis farının altındaki kopuğu beğenmeyip tekrar yaptılar, daha önceki servisin yapamayız dedikleri tüm göçükleri de düzelttiler..

denizliyi öven arkadaşa teşekkürlerimi sunuyor ve herkese tavsiye ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miskinn -- 14 Kasım 2007; 18:44:08 >

2142 Mesaj
30 Aralık 2007; 23:24:25 

şubeden şubeye fark ediyor. Ben memnun kaldım.

10734 Mesaj
1 Ocak 2008; 16:19:37 

quote:

Orjinalden alıntı: efsanea_06

bende ankaradayım siz boyasız göçük düzeltme işlemi mi yaptırdınız?

Hayır boyalı göcük düzeltme işi yaptılar. Boya kalkmıştı,mecburen boyadılar...

439 Mesaj
2 Ocak 2008; 22:43:59 

ARKADASLAR IZMIRDE AUTO KING TAM BIR REZALET ON GOGUSLUMDE CIZIK VARDI YIKARKEN KEDILER CIKMISTI ARABAMI ÇIZMİŞLERDI VALLAHA BERBET BIR IŞÇİLİK DERIM BIRDE ARKADASLAR ARACIMIN CAMINI ÇİZİK IÇINDE BIRAKMISLAR ON CAMINI TAVSIYE ETMEM BERBAAT ISÇİLİK VAR

2011 LAGUNA EXECTUVE SL INCİ BEYAZI

2142 Mesaj
2 Ocak 2008; 23:27:48 

Cumartesi günü götürcem arabayı marşbiyel boyama ve bir kaç ufak yer için. Sonucu yazarım burda...

2048 Mesaj
6 Ocak 2008; 2:50:32 

Arkadaşlar benim arabada, biri derin diğeri ise hafif iki çizik var.Aracım Ak sigortadan kaskolu.Ak sigortanın da AUTO KING le anltlaşması var.BU iki çiziği hasarsızlığı bozmadan halledebilirlermi sizce.Yada hallerlerse illa boyamı lazım (özellikle arka kapıya)

0

0

EDİT: Hatalı bilgi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi red_power -- 9 Ocak 2008; 21:19:24 >

2005 Megane II HB 1.4 98 Hp Authentique Ateş Kırmızı

2142 Mesaj
6 Ocak 2008; 18:12:09 

Ziebartla da anlaşması olduğunu bilmiyordum yalnızca auto kingle var biliyordum.Ziebartla olan anlaşma neleri kapsıyor?

quote:

Orjinalden alıntı: red_power

Arkadaşlar benim arabada, biri derin diğeri ise hafif iki çizik var.Aracım Ak sigortadan kaskolu.Ak sigortanın da ziebart la anltlaşması var.BU iki çiziği hasarsızlığı bozmadan halledebilirlermi sizce.Yada hallerlerse illa boyamı lazım (özellikle arka kapıya)

0

0

263 Mesaj
8 Ocak 2008; 23:33:54 

onu bunu bilmem aracımda 3 yer var idi sanayide boyacıdan fiyat aldım 200 ytl dedi bide tanıtık..gittim autoking e kasko delinmeden birde 2 tane iç döşemede sigara yanıgı vardı beş kuruş vermeden 1.5 günde yapıldı gayet güzel 200-300 ytl cebimde kaldı...

2005 scenic exception 1.6 16v

2048 Mesaj
9 Ocak 2008; 21:18:46 

Bir yanlışı hemen düzeltiyim.Sigortam AUTO KING ile anlaşmalıymış.Ziebart nerden çıktı bende bilmiyorum

2142 Mesaj
9 Ocak 2008; 21:24:22 

hah şimdi oldu
quote:

Bir yanlışı hemen düzeltiyim.Sigortam AUTO KING ile anlaşmalıymış.Ziebart nerden çıktı bende bilmiyorum

2048 Mesaj
10 Ocak 2008; 19:21:11 

quote:

Orjinalden alıntı: sofokles2000

hah şimdi oldu

Bu arada dün autokingin sayfasını inceledim benim arka kapıdaki derin çiziğin aynısını yok etmiş adamlar.Arar tailde direk izmire gidip yaptırıcam.
Bu arada benim şöför koltupundada 2-3 cm lik bir yırtık var bunuda kaskodan hallediyorlarmış galiab

2142 Mesaj
10 Ocak 2008; 23:47:24 

Bence bi baktırtın belki mini onarıma giriyordur ve kaskonuzu bozmanıza gerek kalmaz...

quote:

Bu arada dün autokingin sayfasını inceledim benim arka kapıdaki derin çiziğin aynısını yok etmiş adamlar.Arar tailde direk izmire gidip yaptırıcam.
Bu arada benim şöför koltupundada 2-3 cm lik bir yırtık var bunuda kaskodan hallediyorlarmış galiab

58 Mesaj
18 Mart 2008; 15:44:50 

ya arkadaşlar benim de aracın sol kapısında ufak göçükler var 2 tane de çizik, auto king den beleş yaptırayım diyordum ama gözüm korktu şimdi.

Ankara Autoking e aracını götüren varmı? orası nası ?

1197 Mesaj
18 Mart 2008; 19:33:19 

Hocam ctesi günü randevu almaya gittim şaşmaz autokinge,
pazartesiye randevu verdiler, bir gün sonra yani bugün aldım aracımı. Çizikler vardı boyanacak, gayet güzel halletmişler. Üstelik iç dış yıkamışlar tertemiz teslim ettiler. Memnuniyet anketi filanda yapıyorlar. Şikayetlerden dolayı tırstılar sanırım sonucta ben memnun kaldım

61 Mesaj
19 Mart 2008; 13:26:44 

arkadaşlar istanbuldaki oto kingler hakkında bilgisi olan var mı? özellikle maslaktaki..teşekkürler.

2006 OPEL Corsa 1.2 16V Twinport Essentia

9 Mesaj
19 Mart 2008; 17:10:59