Şimdi Ara

Monster Hunter Rise Satışları Yedi Milyonu Aştı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
47
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Capcom, Monster Hunter Rise'ın dünya genelindeki kutulu dağıtım miktarı ve dijital satışları toplamının yedi milyon adeti aştığını duyurdu.

Monster Hunter Rise 26 Mart'ta Switch için çıkış yaptı ve 29 Mart'ta dört milyon, 4 Nisan'da beş milyon ve 27 Nisan'd altı milyon satışa ulaştı. PC'ye 2022'nin başlarında gelecek.

Versiyon 3.0 güncellemesi dün yayınlandı. Crimson Glow Valstrax ve Apex Zinogre canavarlarını, oyunun hikayesine yeni bir son, yeni görevler, yeni silah ve zırh seçenekleri, yeni beceriler ve daha fazlasını içeriyor.

• Off fena
  • Şu boş oyunu neden bu kadar çok satıyor anlamadım. Dövüş dinamikleri desen eh, hikaye desen yok, grafik desen eh

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Arkadaşlarınla oynuyorsun yazmaz mı birde!!! Şehire giriyorsun ne arkadaş var ne kanka ne başka online kimse dldmdösös bu mu ya online oyun? SIFIR! Aldım 10 dk oynadım SİLDİM!!! :))

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun , oyun tarihinin en iyi oyunudur.Keşke ps5 için çıksa.Oynamaya doyamazsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: ctntas

Şu boş oyunu neden bu kadar çok satıyor anlamadım. Dövüş dinamikleri desen eh, hikaye desen yok, grafik desen eh

Oynadığına emin misin dövüş mekanikleri nasıl eh oluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.