Şimdi Ara

Xbox & Bethesda Sunumu 13 Haziran'da Düzenlenecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Microsoft ve Bethesda Softworks, 13 Haziran Pazar Türkiye saati ile 20:00'da Xbox & Bethesda sunumu düzenleneceğini duyurdu.

90 dakika sürecek sunum "Xbox ve Bethesda Softwork ortaklığıyla gelecek epik oyun listesi hakkında bilmek isteyeceğiniz her şeyi içerecek" ve ayrıca bu yılın sonlarında çıkacak Xbox oyunları ile yeni Xbox Game Pass oyunları gösterilecek.

YouTube, Twitch, Facebook ve Twitter üzerinden izleyebileceksiniz.

• Ardından gece 3-4 gibi Ubisoft yayını olur diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hellblade 2'den bir şeyler gösterirler umarım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Heyecanla bekliyoruz. İnşallah bu Haziran'da da hayal kırıklığı yaşamayız önceki seneler gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThomasAngelo89 -- 26 Mayıs 2021; 23:6:7 >
  • Rekabetin gücü adına, oyun severleri güzel günler bekliyor.

• Xbox sunumları sürekli dolu dolu geçmiştir. Bir Sony kadar ağır kalite kokmaz ama yepyeni tatlarda verir oyunculara. Bu sunumdanda 90 dk dolu dolu oyun gameplayleri ve fragmanları bekliyorum. Umarım gereksiz açıklamalar ve sunumlarla doldurmamışlardır. Bol bol gameplay ve fragman gösterin abi konuşmayın Xbox & Bethesda Sunumu 13 Haziran'da Düzenlenecek malum Bethesdayı düşününce...

• Bilgisayar oyuncusu olarak xbox sunumu benim açımdan açık ara en önemlisidir.Perfect Dark,Avowed,Forza ve Psychonauts 2 heyecanlandıran oyunlar.
  • elder scrolls ile ilgili birşeyler gelirmi acaba

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Tes 6 dan trailer gelmezse yazıklar olsun derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Starfield ve Hellblade 2 kesin gelir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 27 Mayıs 2021; 7:44:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni forza dan haber bekliyorum.
  • Ben umutluyum inşallah güzel şeyler görürüz yinede icimde bir ama var
  • Sürekli dolu dolu mu geçmiştir paralel evrende falan mı
  • Resmen kan çıkacak, heyecanla bekliyoruz ! Umarız hem HellBlade2 gibi beklediğimiz hem de hiç duymadığımız büyük yapımlar görürüz ve umarım hardcore oyunlarla dolu bir sunum olur. PS tarafı ufak ufak toplarını sahaya sürmeye başladı, rekabet iyice artsın ki oyuncular kaliteli büyük oyunlara doysun.
  • Son yıllarda çok çok fazla oyun gösteriyorlar, oyun başına düşen süre az oluğundan oyun değil daha çok oyun motorlarıyla hazırlanmış kısa filmler seyrediyoruz. Bu yıl Bethesda eklenmiş olmasına rağmen süre uzamamış, bu beni biraz endişelendirdi. Umarım adam akıllı oynanış görürüz.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Altta görünen gezegen Starfield teaser'ında görünen gezegen ile birebir aynı

• Bu yıl bomba olacak gibi

• Bethesda tarafından adam akıllı gameplay bekliyorum artık yayınlasinlar bir zahmet. Xbox stüdyolarında da oynanış görüntüleri yada bir trailer bekliyorum en azından gelecek oyunlar için bir bilgi sahibi oluruz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.