Şimdi Ara

<< Logitech'Cordless MX3200LASER' >>Fw15 ÇIKTI!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.455
Cevap
2
Favori
108.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aslında ithalatçı firmaylada alakalı bir durum biraz bastırsalar veyada bu işi kendileri daha fazla ciddiye alsalar enazından bukadar kapsamlı bir setin tüm fonksiyonlarının tam kullanımı için öğretici bir Türkçe klavuzla beraber verilmesi sağlanmalı..Bu şekil setlerden kullanım klavuzu çıkmamasına bende şahsen sinir oluyorum
  • MX3200 setinizin sahip olduğu

Teknolojisi Nedir?

Gümüş bazlı, inorganik bir madde olan AgION kapladığı tüm yüzeylerde her türlü bakteri ve mantar üremesini sürekli olarak engelliyor. Bosch bu teknolojiyi dünyada beyaz eşya sektöründe kullanan ilk firma unvanına sahip.
    AgION bileşimi Klavye ve mouse yüzeyiyle temas eden bakterileri öldürüyor ve kapladığı yüzeylerde bakteri üremesini tamamen engelliyor.
  • technics benim alicim usb portunda ama kasa onundeki portta yani anlicagin klavyeye cok yakin. oyuzden ben sitem ediyorum ya duzgun cekmiyor sorun cikariyor diye. daha firsatim olmadi hubini takmaya yarin takip denicem
  • alıcının cihazla aynı hizada olmasında ve arada herhangi bir şeyin olmamasında fayda var mutlaka hubla dene sorun geçecektir tahminim..Ayrıca o fw yüklemesinide öyle yap
    quote:

Orjinalden alıntı: Beriko

technics benim alicim usb portunda ama kasa onundeki portta yani anlicagin klavyeye cok yakin. oyuzden ben sitem ediyorum ya duzgun cekmiyor sorun cikariyor diye. daha firsatim olmadi hubini takmaya yarin takip denicem
  • benim alıcım masamın üstünde,önünde ekranı açık bi laptop var...setim ise bilgisayar masasının altındaki klavye çekmecesi üzerinde..mükemmel çekiyor.hiç bir takılma yok.hatta şimdi denedim set halının üzerinde bile mükemmel çekiyor.yani alıcıyı görmesi şart değil.hatta klavyem odanın dışında bile çekiyor.(kapının diğer tarafında-arada 3metre var)..
  • masanın malzemesi bile bu tarz durumlar için etken olabilecektir.. Sende çok iyi çekmesi sevindiricide olsa herkesde de öyle çekeceği anlamına gelmiyor. buyüzden de genel ihtimalleri değerlendirmek alıcının performansını etkileyebilir..

Benim ceviz malzemeli bilgisayar masamın altında olan kasamın üzerindeki usb portuna doğrudan alıcıyı taktığımda performans çok kötüyken algılayıcıyı standa takıp yükselttiğimde en iyi performansı alıyorum..
    gerçi son fw çok büyük bir artış sağlıyor zaten algılayıcı performansında ama dediğim gibi her ihtimal değerlendirilmeli bu tarz durumlarda..Haala sağlanamazsada donanım sorunu düşünülmeli

quote:

Orjinalden alıntı: trimaxsahinabi

benim alıcım masamın üstünde,önünde ekranı açık bi laptop var...setim ise bilgisayar masasının altındaki klavye çekmecesi üzerinde..mükemmel çekiyor.hiç bir takılma yok.hatta şimdi denedim set halının üzerinde bile mükemmel çekiyor.yani alıcıyı görmesi şart değil.hatta klavyem odanın dışında bile çekiyor.(kapının diğer tarafında-arada 3metre var)..

• Technics ben setimi abime verdim artık MX 3200 üm yok benim Ya yenisini alıcam yada gidip bir adet Logitech MX 620 alıcam tabii bir adette klavye bulmam lazım keşke 3200 ün klavyesi ayrıca satılsa yok öyle güzel bir klavye
  • yapmaya nasıl kıydında verdin abine..
    neyse para biriktir alırsın yine..işin kötüsü fiyatı 1lira düşmedi daha setin..
    quote:

Orjinalden alıntı: Merzah

Technics ben setimi abime verdim artık MX 3200 üm yok benim Ya yenisini alıcam yada gidip bir adet Logitech MX 620 alıcam tabii bir adette klavye bulmam lazım keşke 3200 ün klavyesi ayrıca satılsa yok öyle güzel bir klavye
  • Sorma ya o çok enteresan fiyat düşmüyo alette.Ama haklılar tabii kalite sonuçta.Ben şimdi MX 620 de taktım kafayı gerçi hiçbir farkı yok MX 3200 deki mouse la ama işte benimkide iş.Artı bide klavye sorunu olacak öyle bir şey yaparsam du bakalım bu hafta içi bir karar vermem gerekecek.
  • mx revolution al ozaman daha iyi bir mouse istiyorsan 620 bundan çok farklı değilki..
    ayrıca benim eski mx1000den bile iyi geldi bu bana ama tabi sen bilirsin yinede
    quote:

Orjinalden alıntı: Merzah

Sorma ya o çok enteresan fiyat düşmüyo alette.Ama haklılar tabii kalite sonuçta.Ben şimdi MX 620 de taktım kafayı gerçi hiçbir farkı yok MX 3200 deki mouse la ama işte benimkide iş.Artı bide klavye sorunu olacak öyle bir şey yaparsam du bakalım bu hafta içi bir karar vermem gerekecek.
  • Bu mouseun mx610dan farkı ne? ben de 610 var ve görünüşleri tamamen aynı.
  • pek bir farkları yok 610da fazladan 2 ışıklı led var
    hassasiyetleri aynı
  • Revolution kesinlikle 610 dan daha iyi bir mouse değil bence bir kere o orta tuşu yüzünden autocad kullanılmıyor.Yok ben zaten yine 3200 alacağım sanırım çünkü klavyeden vazgeçemiyorum bu arada dediğin doğru MX 610 ile MX 620 arasında ışık farkı var.Tuş sayısı 610 da daha fazla
  • Arkadaşlar, yaşadığım bir sorunla ilgili yardımınızı istiyorum, epeyce inceleyip, burda ki olumlu yorumlularıda okuduktan sonra, geçen gün Kadıköy eksen bilgisayardan aldım bu seti... Ürünün tasarımı süper fakat oldukça mide bulandırıcı bir sorunla karşılaştım,
    klavyeyi oyunlarda denerken sola zıplamadığını farkettim (a+w+space) sağa zıplıyor hatta zıplarken shifte basıp ayrıca bomba atmayı denedim onu da yapıyor, yazılımları güncelledim, USB portları değiştim, başka bilgisayarda denedim ama nafile, sonunda bugün alıp geri götürdüm, fakat iade deki arkadaş! bunun bi sorun olmadığını her klavyede olabileceğini söyledi ve değiştiremiyeceklerini söyledi, elemanı dövme planları yaparken aklıma geldi getir başka bi set deniyelim dedim, getirdi onun da aynı kombinasyonu çalışmadı dedim sizde ki seride bir problem var, neyse vur kır kabul ettiremedik en son o zaman distribitöre gönderin dedim, bakalım ne olacak, sizden ricam acaba aranızda böyle bir problemle karşılaşan varmı, gerçi olsa burda mutlaka yazardı ama bir teyit almak istedim,
    Şimdiden Teşekkürler

• değişik bir tespit ama haklısın o kombinasyon çalışmıyor bunu logiteche mail atıcam ben hemen

sizlerde aşağıdaki yazılımı çekerek bu tuşlaın çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz..
    http://www.passmark.com/products/keytest.htm

quote:

Orjinalden alıntı: nevroo

Arkadaşlar, yaşadığım bir sorunla ilgili yardımınızı istiyorum, epeyce inceleyip, burda ki olumlu yorumlularıda okuduktan sonra, geçen gün Kadıköy eksen bilgisayardan aldım bu seti... Ürünün tasarımı süper fakat oldukça mide bulandırıcı bir sorunla karşılaştım,
    klavyeyi oyunlarda denerken sola zıplamadığını farkettim (a+w+space) sağa zıplıyor hatta zıplarken shifte basıp ayrıca bomba atmayı denedim onu da yapıyor, yazılımları güncelledim, USB portları değiştim, başka bilgisayarda denedim ama nafile, sonunda bugün alıp geri götürdüm, fakat iade deki arkadaş! bunun bi sorun olmadığını her klavyede olabileceğini söyledi ve değiştiremiyeceklerini söyledi, elemanı dövme planları yaparken aklıma geldi getir başka bi set deniyelim dedim, getirdi onun da aynı kombinasyonu çalışmadı dedim sizde ki seride bir problem var, neyse vur kır kabul ettiremedik en son o zaman distribitöre gönderin dedim, bakalım ne olacak, sizden ricam acaba aranızda böyle bir problemle karşılaşan varmı, gerçi olsa burda mutlaka yazardı ama bir teyit almak istedim,
    Şimdiden Teşekkürler

• Çocuk haklımı çıktı şimdi, çok enterasan.... space yerine herhangi bir tuş koyunca çalışıyor misal a+w+alt gibi, benim fikrim o zaman bu seride bi hata var, arkadaşımda mx3000 var denedim hiç bir problem yok o kombinasyon çalışıyor, bide ben grafikerim çoğunlukla mause dokunmadan kısayollarla çalışıyorum , fareyi de servise getirdiğimde düşürdüm zaten, zay oldu set... bi ara tutup duvara koyayım diyodum klavyeyi en son ona çıkıcak galiba....
    Technis logitech'den gelen cevabı paylaşırsan sevinirim

• BEN DE aynı..hatta "w" ve "a" ile "f,c,v,b,m,h,alt,enter" tuşlarıda çalışmıyor...
  • Test için nasıl birşey denediniz oyun ve burada belirtilen normalde paralı yazılım dışında hangi tuşlara bastığınızı nasıl tespit edeceksiniz? Distribütörü bir arayın bence CASPER binasında LOGOSOFT var onlar getiriyor diye biliyorum. Ürünün bu arada kutusunu açmak da bir dertmiş.

Saygılar .
  • cevabı buradan iletirim mutlaka nevroo fazla sıkmayın canınızı bir çaresine bakılacaktır tahminim biraz sabredelim..

bwhiteshark nasıl başka bişey abi işte verdiğim uygulamayı çek bak gayet kolay denemesi için para vermene gerek yok yazılıma

quote:

Orjinalden alıntı: nevroo

Çocuk haklımı çıktı şimdi, çok enterasan.... space yerine herhangi bir tuş koyunca çalışıyor misal a+w+alt gibi, benim fikrim o zaman bu seride bi hata var, arkadaşımda mx3000 var denedim hiç bir problem yok o kombinasyon çalışıyor, bide ben grafikerim çoğunlukla mause dokunmadan kısayollarla çalışıyorum , fareyi de servise getirdiğimde düşürdüm zaten, zay oldu set... bi ara tutup duvara koyayım diyodum klavyeyi en son ona çıkıcak galiba....
    Technis logitech'den gelen cevabı paylaşırsan sevinirim

• Bende öyle bir sorun olmamıştı diye hatırlıyorum abime gittiğimde deneyeceğim çok enteresan
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.