Şimdi Ara

<< Logitech'Cordless MX3200LASER' >>Fw15 ÇIKTI!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.456
Cevap
2
Favori
108.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Programlanabilirlik, kullanabilirlik, teknoloji, aerodynamik, oyun ve uygulama performansı açısından şuanda piyasada en iyi 2 klavyeden birisi... Gözün kapalı alabilirsin.. Zaten 1 hafta iade durumun açık al beğenmezsen götür ver

quote:

Orjinalden alıntı: Chillout

quote:

Orjinalden alıntı: Technics

iyi noktaya değindin.. açıkçası bu tarz şeylere para verirken ince düşünür en iyisini almak isterim..
    mx5000le bunu kıyasladım elime aldım her 2 setide.. mx5000 çok daha pahalı olduğu halde bunun kadar güzel gelmedi bana...Ve bunda karar kıldım...

quote:

bende alıyorum bu setten bi tane, tasarımı çok iyi.tip olarak da mx5000den daha başarılı.
    özellikle klavyenin oyunlarda takılma ya da gecikme gibi bir sorun yaratmıcağını umuyorum.

kullanan biri olarak özellikle klavyenin oyun performansını nasıl buluyosun?

• quote:

Orjinalden alıntı: trimaxsahinabi

quote:

Orjinalden alıntı: Sovalye1991

ben klavye ve mouse alıcam mouse ta karar kıldım g5 alıcam çok düşük bi ihtimal genius un ergo 525 ini alabilirim belli olmaz.
    klavyede de microsoft comfort curve 2000 alcaktım ancak bu klavye çok hoşuma gitti. bu setin sadece klavyesini bulmak mümkün mü ?

microsoft alma sakın(kablosuz içindir sözüm).çünkü oyunlarda takılıyomuş.özellikle 2-3 tuşa aynı anda basamıyormuşsun..bu setin sadece klavyesini satan bi yer görmedim.ama kablosuz bi set olarak bence çok iyi bi set.gereksiz yere kablolu bi mouse a o kadar para vermek bana akıllıca gelmiyo.tabi benim fikrim.belki oyun olayını çok sevenler için daha akıllıcadır.

yok ben genelde kabloludan yanayım.
    ama pilin süresinin uzun olacağını ikide bir şarj etmem gerekmeyeceğini biri temin ederse kablosuz da alabilirim.

• genius bence a4techten çok daha iyi bir marka..
    ms setlerini bende tavsiye etmem fazla..(yeni çıkacak bir modeli dışında)
    tek klavye için malesef sana önerebileceğim herhangi bir model yok bunundışında

quote:

quote:

ben klavye ve mouse alıcam mouse ta karar kıldım g5 alıcam çok düşük bi ihtimal genius un ergo 525 ini alabilirim belli olmaz.
    klavyede de microsoft comfort curve 2000 alcaktım ancak bu klavye çok hoşuma gitti. bu setin sadece klavyesini bulmak mümkün mü ?

microsoft alma sakın(kablosuz içindir sözüm).çünkü oyunlarda takılıyomuş.özellikle 2-3 tuşa aynı anda basamıyormuşsun..bu setin sadece klavyesini satan bi yer görmedim.ama kablosuz bi set olarak bence çok iyi bi set.gereksiz yere kablolu bi mouse a o kadar para vermek bana akıllıca gelmiyo.tabi benim fikrim.belki oyun olayını çok sevenler için daha akıllıcadır.

• daha önce başka başlıklardada yazdım...Bu birazda keyif işi...Karışmamak lazım oyüzdende kimsenin zevkine Ama bana bu saatten sonra üstüne para verseler kablolu donanım kullanmam, kullanamıyorum çünkü...

sonuçta ben bunları alıyorum bazen yatak üzerinden kullanıyorum, veya yerden veya kucağımdan.. mouse kablolu olunca uyuz oluyorum o kablo beni engelledikçe... oyüzdende bana işkence gibi geliyor kablolular..ama dediğim gibi bu iş biraz keyif işi alışmaya bağlı...

hani diyosan kablosuza alışayım bende artık...mx3200 güzel bir başlangıç olacaktır bunun için..

quote:

yok ben genelde kabloludan yanayım.
    ama pilin süresinin uzun olacağını ikide bir şarj etmem gerekmeyeceğini biri temin ederse kablosuz da alabilirim.

• quote:

genius bence a4techten çok daha iyi bir marka..
    ms setlerini bende tavsiye etmem fazla..(yeni çıkacak bir modeli dışında)
    tek klavye için malesef sana önerebileceğim herhangi bir model yok bunundışında

quote:

quote:

ms nin kablolu setlerinde bi sorun olduğunu sanmıyorum..ben kullanıyordum.mx3200 ü alınca rafa kalktı..hatta
    optic mouse iyi bi testten geçti(2 kere 1 metreden yere düştü,2 düşüşün arasında bi de tekme yedi)

• ewet mx3200 iyi bi başlangıç olur..kablosuz dandik bi ürün alsan bi daha tövbe edersin kablosuz setlere.(tövbe edeni gördüm-dandik bi set yüzünden)
  • mx3200 aldım bugün hızlı sistmemden, biraz pahalıya geldi ama kargo parasını benzin parasını falan düşünce pek farketmiyo

oyunlarda takılma falan yaşamadım ama bu setin mesafesi ne kadar?ben en fazla 2 metre uzaklıktan kullanabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chillout -- 19 Temmuz 2007; 20:01:20 >
  • hayrlı olsun.. mouse biraz kısa mesafe istiyor ama klavyeyi ben salondan bile kullanıyorum

quote:

mx3200 aldım bugün hızlı sistmemden, biraz pahalıya geldi ama kargo parasını benzin parasını falan düşünce pek farketmiyo

oyunlarda takılma falan yaşamadım ama bu setin mesafesi ne kadar?ben en fazla 2 metre uzaklıktan kullanabildim.

• quote:

hayrlı olsun.. mouse biraz kısa mesafe istiyor ama klavyeyi ben salondan bile kullanıyorum

quote:

mx3200 aldım bugün hızlı sistmemden, biraz pahalıya geldi ama kargo parasını benzin parasını falan düşünce pek farketmiyo

tşk.
    klavye mesafe konusunda iyimiş 2metrenden fazla alıcıyı koyduğun yerden farkediyo.
    mouse ise iyi olmasına iyide daha önce kullandığım microsoft laser6000 daha başarılıydı ele daha iyi oturuyordu ama bu da hiç fena değil.

ayrıca media tuşuna bsplayer fonksiyonunu ayarladım basınca bsplayer açılıyor fakat play-pause, ileri geri tuşları çalışmıyor bunu nasıl ayarlıcaz?
    ve mause sabit buraktığımızda cursor neden kayboluyor?

son bi soru mouse için hangi pad i tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chillout -- 19 Temmuz 2007; 22:28:44 >

• mouseun fazla uzaklaşamama sebebi vericisinin gücü pil süresini uzatması için düşük tutuluyor bu..
    cursor bir süre sonra izlemeyi engellememek için kaybolur..tuşları kendin combine ediceksin kurcalaya kurcalaya

alsana adam gibi mouse pad ler
    http://forum.donanimhaber.com/m_15299255/mpage_1/key_SteelPad//tm.htm#15299255
    http://forum.donanimhaber.com/m_14762832/mpage_1/key_SteelPad//tm.htm#14762832
    http://forum.donanimhaber.com/m_12519786/mpage_1/key_SteelPad//tm.htm#12519786
    http://forum.donanimhaber.com/m_10946050/mpage_1/key_SteelPad//tm.htm#10946050
    http://www.shop4gamers.com/main/

• güzel gibi sen seç beraber alalım bende alıcam bahane olur

quote:

http://www.shop4gamers.com/main/product_detail.asp?pro_ID=11&sub_cat_ID=2&cat_ID=1

linkteki nasıl?
    özellikle laserler içinmiş
  • tuşlardaki harflerde silinme yaşayan oldu mu?
    daha önce kullandığım 510 serisinde bazı harfler silindi. sanırım değişim olacak. yerine bunu almayı düşünüyorum. yada lx710 laser i
  • quote:

mouseun fazla uzaklaşamama sebebi vericisinin gücü pil süresini uzatması için düşük tutuluyor bu..
    cursor bir süre sonra izlemeyi engellememek için kaybolur..tuşları kendin combine ediceksin kurcalaya kurcalaya

alsana adam gibi mouse pad ler
    http://forum.donanimhaber.com/m_15299255/mpage_1/key_SteelPad//tm.htm#15299255
    http://forum.donanimhaber.com/m_14762832/mpage_1/key_SteelPad//tm.htm#14762832
    http://forum.donanimhaber.com/m_12519786/mpage_1/key_SteelPad//tm.htm#12519786
    http://forum.donanimhaber.com/m_10946050/mpage_1/key_SteelPad//tm.htm#10946050
    http://www.shop4gamers.com/main/

bi mouse pad için bu fiyatlar çok fazla değil mi?ben bu parayı bi m. pade versem komaya girerim.benim için mouse pad "bilgisayarı aldığında yanında eşantiyon verilen reklam amaçlı bi nesnedir.."ne rezilim yaww

• eskiden bende öyle derdim ama oyunlarda çizim prolarında falan manyak farkediyor

quote:

bi mouse pad için bu fiyatlar çok fazla değil mi?ben bu parayı bi m. pade versem komaya girerim.benim için mouse pad "bilgisayarı aldığında yanında eşantiyon verilen reklam amaçlı bi nesnedir.."ne rezilim yaww
  • yeni başladık kullanmaya henüz silinmedi

quote:

Orjinalden alıntı: kanoute

tuşlardaki harflerde silinme yaşayan oldu mu?
    daha önce kullandığım 510 serisinde bazı harfler silindi. sanırım değişim olacak. yerine bunu almayı düşünüyorum. yada lx710 laser i
  • arkadaslar ben microsoft un basic cordless set ini kullanmıstım cok kotuydu oyunalrda (ileri ve ates tuslarına biel aynı anda basılmıyordu) ayrıca fare de zırt pırt kafasına gore gidiyordu bu sette boyle probnlemler yok dimi? (bu parayı verince yoktuyr heralde)
  • msin tüm setlerini kullandığımdan biliyorum o yaşadığın sorunu..
    seti aldığım gibi geri vermiştim 1 hafta içinde logitech lx500 almıştım onda bile yoktu budediklerinki mx3200te sadece kalite var sadece..

quote:

Orjinalden alıntı: San Andreas Citizen

arkadaslar ben microsoft un basic cordless set ini kullanmıstım cok kotuydu oyunalrda (ileri ve ates tuslarına biel aynı anda basılmıyordu) ayrıca fare de zırt pırt kafasına gore gidiyordu bu sette boyle probnlemler yok dimi? (bu parayı verince yoktuyr heralde)
  • technicse katılıyorum oyunlarda kablolu performasından hiç bir farkı yok.
    mx3200le ileri çapraza doğru giderken silah değiştirmekle beraber mouse uda istediğiniz yöne çevirin o zaman ne demek istediğimi anlarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chillout -- 23 Temmuz 2007; 14:38:26 >
  • Enter tuşunu merak ediyorum türkçe klavyedeki.
    ingilizce klavye fotoğraflarda gördüğümdeki enter tuşu aynı shift tuşu gibi..
    ben büyük enter tuşuna alışığım.dikey olarak 2 tuş yer kaplayan yani. umarım türkçe klavyelerdeki öyledir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.