Şimdi Ara

Biomutant – PS5 ve Xbox Series X Oynanış Videoları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yayıncı THQ Nordic ve geliştirici Experiment 101, açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Biomutant'ın geriye uyumlulukla çalışan PlayStation 5 ve Xbox Series X versiyonlarından oynanış görüntüleri paylaştı.

PlayStation 5 versiyonu 1080p 60fps çalışıyor ve çözünürlüğü 4K'ya upscale ediyor. Geliştirici ekibin belirttiğine göre PlayStation 5 versiyonunda stabilite ve performans sorunları nedeniyle doğal 4K devre dışı bırakılmış ve çıkış sürümünde de devre dışı olarak kalacak.

Xbox Series X versiyonu dinamik 4K çözünürlükte 60fps çalışıyor. Xbox Series S için oynanış videosu yayınlanmadı ancak dinamik 1440p çözünürlükte 30fps olduğu açıklandı.

Biomutant 25 Mayıs'ta PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam, GOG, Epic Games Store, Origin) için çıkacak. EA Play Pro'ya dahil olacak.

PlayStation 5

Xbox Series X

• Geriye uyumluluk modunda çalışıyor yeni nesil konsollarda ve dengeli değil. PS5 ve XSX/S versiyonlarının yapım aşamasında olduğunu duyurdular

THQ Nordic Confirms Native PS5/Xbox Series Versions of Biomutant are In Development

https://n4g.com/news/2418235/thq-nordic-confirms-native-ps5-xbox-series-versions-of-biomutant-are-in-development
  • Patlamış mısırımı aldım bekliyorum

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Geriye uyumluluk modunda çalışıyor yeni nesil konsollarda ve dengeli değil. PS5 ve XSX/S versiyonlarının yapım aşamasında olduğunu duyurdular

THQ Nordic Confirms Native PS5/Xbox Series Versions of Biomutant are In Development

https://n4g.com/news/2418235/thq-nordic-confirms-native-ps5-xbox-series-versions-of-biomutant-are-in-development

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "It’s worth noting that this is not a native next-gen release: it’s a PS4 game running through backwards compatibility. THQ Nordic has promised that “more information” on a native PS5 port will “follow soon”
    Haberin tamamı için bkz:https://www.pushsquare.com/news/2021/05/technical_issues_restrict_biomutant_to_just_1080p_60fps_on_ps5

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Yeni nesil konsollar çıkalı 1 yıl olacak hala geçtiğimiz nesle oyun çıkarıp next gen update'i sonradan hazırlıyorlar. Bu duruma alışamadım, geriye uyumluluk geliştiricilere sinir bozucu bir rahatlık sağladı.

• Xbox akar.
  • Olum daha yeni nesli adamdan saymıyorlar ki...
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkesta

Yeni nesil konsollar çıkalı 1 yıl olacak hala geçtiğimiz nesle oyun çıkarıp next gen update'i sonradan hazırlıyorlar. Bu duruma alışamadım, geriye uyumluluk geliştiricilere sinir bozucu bir rahatlık sağladı.

Stokta konsol yokki yeni oyun yapsalar kim alacak? Stok sorunu bitene kadar adam akıllı oyun görmeyiz.
  • Sözde değil özde; hilesiz ve "sabit" rakamları ile dünyanın en güçlü konsolu

Dünyanın en iyi geriye uyumuna ve rakiplerinden önde donanımı ile ileriye dönük olarak da uyumlu tek konsol!

Biomutant – PS5 ve Xbox Series X Oynanış Videoları

• 7ender kullanıcısına yanıt

Hadi Nintendo, Ps5 ici dolu konsollar reklamini yaparsinda ici bos kutunun reklamıni yapan baskasi gormedim bu kadar. :D Ajans olsan batarsin ici bos reklamlar,, ustunde dunyanin en lezzetli gofreti diyor ama paket boş. Biomutant – PS5 ve Xbox Series X Oynanış Videoları Biomutant – PS5 ve Xbox Series X Oynanış Videoları 

• Ps5 Xbox öne x bir tık üstü çok bir beklenti içinde değildim zaten alirken tek artısı özel oyunlari

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • eğer bir tercih yapılacaksa kesinlikle xbox.
  • Biomutant – PS5 ve Xbox Series X Oynanış Videoları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 21 Mayıs 2021; 16:3:25 >
  • Biomutant – PS5 ve Xbox Series X Oynanış Videoları

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona_6

:D :D :D

adamlarin en son oynadığı Xbox oyunu cikis tarihi EYLUL 2020 ...

Simdi sıkıntı buyuk tabi geliyor bos kutuyla reklamini yapiyor, verdi o kadar parayi elde patladi oyunsuz. en guclu bıdı bıdı. Ulan Xbox One bile toplasan çöp ama 3, 4 tane cikis oyunu vardi ...

Xbox Series cika cika TETRİSLE cikti bende bu makine fanboyu olsam ben de yokluktan cozuturum, buralara boş kutu resmi falan atarım arada severim. Biomutant – PS5 ve Xbox Series X Oynanış Videoları Biomutant – PS5 ve Xbox Series X Oynanış Videoları 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrUckmann -- 21 Mayıs 2021; 20:43:16 >

• Gene boş vaatler gene boş tartışmalar.Oyuna bakarız hacı Oyuna 1080p olmuş 4K olmuş hiç önemli değil yıllardır boş tartışma konsolun gücünü kullanan Oyun kendini belli ediyor direk.Thq Nordic öyle çokta ahım şahım bir firma değil.Darksiders 3 de belli oldu bu adamların bu sôylediği iki konsol hakkındada kesin bir tanıya varılmaz.Yani ben Tq Nordic baz almam bunun için en azından.Çokda tecrübeli bir firma değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut291 -- 21 Mayıs 2021; 20:55:12 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.