Şimdi Ara

Deathloop Yeni Oynanış Videoları ve Ekran Görüntüleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
48
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bethesda Softworks ve Arkane Lyon'un zaman döngüsü FPS oyunu Deathloop'u deneme şansı bulan basın kuruluşları oyundan yeni görüntüler paylaştı.

Ayrıca Eurogamer, Game Informer, GameSpot, GamesRadar, IGN, PC Gamer, PlayStation Blog ve Shacknews ön izlemelerini yazıya döktü.

Deathloop PlayStation 5 ve PC (Steam) için 14 Eylül'de çıkacak.

Easy Allies

Famitsu

GameSpot

GamesRadar

IGN

Inside PlayStation

Kinda Funny Games

Ekran Görüntüleri 

• Hikayesi zayıf ama oynanışı güçlü bir oyun olacak gibi.Ben her türlü oynarım ama ülkemizde çok beğenileceğini düşünmüyorum.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Roguelike olacağını adından anlamalıydım

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ctntas

Roguelike olacağını adından anlamalıydım

roguelike değilmiş. futuristik hitman gibi olacakmış.

• Kadın karakter 2. senaryo mu yoksa başka oyuncunun asıl oyuncunun oyununu sabote etmesi mi sadece hala anlamadım. Oyunun grafikleri ilk videodan beri zayıf geliyor ayrıca.

• PlayStation kendi sitesinden roguelike diyor
  • Güzel görünüyor

• Dishonored ve PREY'i yapan stüdyonun oyunu olduğundan her türlü oynarım.

• Konsol üzerinde en zor oynanan oyunlar Bethesda fpa oyunları, genel kitleye hitap etmiyor, Dishonored 2 tutmadı diye biliyorum, satış rakamları düşüktü, yerde kaymaktan tut, tüm skiller Dishonored 2 zaten, sadece yeni silahlar var, oyun çok sıradan duruyor, bunu deme sebebim dishonored 2'den farkı yok, oynanış aynı, belki oyun yapısı iyidir, onu bilemem ama çıkışında yine oyunsuzluk içinde boğulmuyorsak bu oyun az satacak gibi duruyor, aklı olan bu dönemde oyun çıkartır ama Cyperpunk gibi daha bitmemişi bırak, yarısına bile gelinmemiş oyunlar değil, Ubisoft gibi daha uygun, AC Valhala bug'lardan oyun hikayesi ilerlemiyordu ama bir şekilde oynayabiliyorduk, Cyperpunk bir ay geç çıkarsa bir ay boyunca AC Valhala yerden yere vurulurdu hata ve bug'lardan dolayı ama Cyperpunk sağolsun, ölümü gösterip sıtmaya razı etti insanlara...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.