Şimdi Ara

The Last of Us Part II PS5 60FPS Yaması Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
2.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    The Last of Us Part II PlayStation 5'te artık 60FPS.

Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Naughty Dog, bugün The Last of Us Part II için PlayStation 5 performans yamasını yayınladı.

PlayStation 5 kullanıcıları oyunun versiyon 1.08 yamasını kurduktan sonra görüntü ayarlarında 60 kare hızını seçebilir. Yama ayrıca geliştirilmiş çözünürlük, daha hızlı yükleme süreleri ve daha fazlasını getiriyor.

Naughty Dog iletişim yöneticisi Arne Meyer tarafından belirtilene göre "PlayStation 5 geçtiğimiz yıl piyasaya sunulduğundan bu yana ekibimiz konsolun donanımını ve imkanlarını inceliyor ve geleceğin neler getireceği konusunda heyecanlıyız. Bu yama, PlayStation 5 üzerindeki çalışmalarımızın sadece ilk adımı. Paylaşacak daha fazla haberimiz olduğunda sizleri bilgilendireceğiz."

Digital Foundry, The Last of Us Part II PlayStation 5 performans yamasını test etti.

• Metacritic tarihinde ilk defa bir oyun incelemeleri serbest bırakıldığı anda henüz oynamadan onbinlerce kişi tarafından, yapılan sızıntılar nedeni ile oyuna kızgın olanlar ile Xbox fanlari tarafından onbinlerce sıfır puan verildi. Hatta bu olaydan sonra metacritic oyun değerlendirme sisteminde değişiklikler yaptı.

Her iki oyunu oynamış biri olarak, oyunu eleştirenlerin mesnetsiz ve boş bir şekilde elestirdiklerini düşünüyorum. Bu eleştirileri yapanlar ya oyunu anlamadıkları için eleştiriyor ya da nefret kusmak için. Profesyonel editörlerden aldığı notların ortalaması belli, aldığı GOTY sayısı belli, bu alanda efsanevi bir rekor kırdı.

Sözün özü sevgili BSC Misafiri arkadaşlar, ne kadar olumsuz şeyler yazsanız da boş, kendinizi parçalasanız yine boş. Hadi diyelim elinize bir şey geçecek oldu adınız, cisminiz, sıfatınız belli değil ya, bu olumsuz şeyleri kendi kimliğiniz ile yazabilecek cesarete sahip olamadığınız için.

Eğer bir BSC Misafiri Xbox fanı ve PS5 oyunlarına laf atıyorsa, üstüne bir de bunun içinde 570 ekran kartı muhabbeti geçiyorsa o kesinlikle Mutlak.Sıfır'dır. Bu eleman uzun bir süre bu ekran kartını kullandı, hatta o kadar uzun süre kullanmış ve beyin kontrolü bu ekran kartının eline geçmişki, adam PS5'in ekran kartı ile RX 570'i aynı kefeye koyuyor.   

• buralar karışır

• Sonunda geldi :) Umarım horizon ,uncharted ve death stranding e yakında gelir. Yalan yok ilk oyunu remake yapıp ikinci oyunla beraber 60 fps satıcaklarını düşünüyordum. Microsoft çomak sokmuş olabilir.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • sonunda bizahmet
  • Hayatımda ilk defa bir oyunu 2. Kez oynamıştım şimdi 3. E başlıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne alaka ya Microsoft :D öyle bir şey olması imkansızdı zaten parayla 60 fps falan satacak olsalar her oyunda uygularlar bunu tek istisna spider man var o da marvelin açgözlugu
  • Bir defa daha o muhteşem görseller eşliğinde bitirilir. Senaryosuna bakıp, bakıp anlayamadıkları için çıldıran metacritic canavarlarına gülünür.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben performans ve çözünürlüğün yanında çeşitli yeni görsel iyileştirmeler bekliyordum.

• O kötü hikaye ve sunum 120 fps de olsa boş.
  • Uzak çizim mesafesi baya artmış,bazı armosferi destekleyen şeyler eklemişler küçük detaylar ama hoş.Oyun tamamiyle yeni nesil olmuş mükemmel PS5 alınca oynayacağım ilk oyun olacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

O kötü hikaye ve sunum 120 fps de olsa boş.

144hz muz topla

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Senaryoya da yama gelmeli.
  • Oyunu sabahlara kadar ovebilirim. RDR2'den sonra oynadigim en iyi senaryo ve oyun, muazzam derecede guzel zaten neil druckmann'dan aksi bir sey beklemek sacmalik

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çok güzel gözüküyor fakat 30fps tek kişilik oyunlar için çok daha sinematik, 60+ fps rekabetçi multiplayer/spor oyunları için vs. gerekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo-wan -- 19 Mayıs 2021; 20:12:50 >
  • kötü bir oyun, birdaha dönüp bakacağımı sanmıyorum
  • encuni kullanıcısına yanıt

Bu çok iyiydi işte The Last of Us Part II PS5 60FPS Yaması Yayınlandı  Kullanırım hocam bunu iznin olursa The Last of Us Part II PS5 60FPS Yaması Yayınlandı 

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

kötü bir oyun, birdaha dönüp bakacağımı sanmıyorum

youtube geçmişini silererek bakmaya bilirsin .)

• Haterlar kudurmaya devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • encuni kullanıcısına yanıt

Ben de yine Spider-Man gibi yapıp ilk oyunun remake'i ile kitleyecekler diye bekliyordum uzun süredir ses çıkmayınca. Horizon'a lazım cidden.

• Bize multiplayer mod ile gelin. Oyun kötüydü bari ordan kurtarın.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.