Şimdi Ara

SnowRunner Yarın Xbox Game Pass'e Geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yayıncı Focus Home Interactive ve geliştirici Saber Interactive, SnowRunner'ın Xbox Game Pass'e geleceğini duyurdu.

18 Mayıs itibarıyla hem konsol hem de PC için Xbox Game Pass kullanıcılarına sunulacak.

Off-road simülasyon oyunu ilk olarak 28 Nisan 2020'de PlayStation 4, Xbox One ve PC'de Epic Games Store üzerinden çıkış yapmıştı ve 18 Mayıs'ta ayrıca Switch ve Steam'e de gelecek.

SnowRunner Xbox Game Pass duyuru fragmanı:

• İnanılmaz güzel bir haber :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Steam de yarın çıkıyor ama hala fiyatını yazmadılar oyunun

• Mükemmel bir haber bu. Oyunu almayı düşünüyordum bedavadan geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu almayı düşünüyordum. Çok iyi denk geldi. Teşekkürler Xbox.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu oyunun olayı nedir neden bu kadar çok övülüyor youtubede bakıyorum saçma sapan kanallardan bir şey anlamadım abi biri bana anlatsın lütfen oyunu gerçekten bilmiyorum yani off road'da neden bu kadar övülüyor yani onu anlamıyorum
  • Bende indirim bekliyordum hep, Cok iyi oldu gercekten iyiki xbox kullanıcısıyım

• BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Hocam kar, yağmur, çamur gibi zorlu şartlarda görevler yapmaya çalışıyorsun. Benzinin de bitebiliyor. Çok basit bir oyun değil, zorluğu zaten güzel olan. Yolda kaldığın durumlarda arkadaşın gelip seni takıldığın yerden kurtarıyor falan baya eğlenceli.

• JourneyToTheWest kullanıcısına yanıt
    Pc sorunları ile uğraşılmıyor kartım 5700xt sistemi satıp series x geçesim var açıkcası game pass aldım mı beni götürür kararsızım exc bilmem neyle hayat da işim yok özel oyun oynucam diye de bir ton para dökmeye de niyetim yok

• Kim ne derse desin ps storede nfs heat deluce edition parasına 6yıl sınırsız gamepas forzalar halolar gearslar bethesda oyunları 60-120fps ve daha neler neler türkiye için şampiyon series x
  • Arkadaşlar oyunu ben aldım ama ingizilce olduğu için oynayamiyorum Xbox ta Türkçe dil seçeneği için yardımcı olacak arkadas varmi
  • Breh breh breh. Ne oyunmuş. Hemen 4 senelik gamepass alayım.

• Rapsody_izmir kullanıcısına yanıt
    Belli ki konu senlik değil ama boş yapayım da ne olursa olsun diye giriyorsun sırf lekelemek için saçma sapan gereksiz bir yorum yapıyorsun. Konu seni ilgilendirmiyorsa yazmanın da bir mantığı yok. İlgini çeken haberlere yönel oralara yorum yap. Gereksiz kirletme burayı hadi.

• bu oyun ps store da bilmem kaç lira. insan arada istiyor farklı birşeyde olsun makinada arada girip oynayım ama dünya parası oluyor.
  • Sadece gamepass PC tarafına geliyor. Konsolda yok. İnşallah konsola da gelir ama. Resmi açıklama sadece PC tarafına geliyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Game passda oyun satın almaya korkuyor insan. Daha geçen ay satın almıştım

• Xbox ve Gamepass kraldır baş tacıdır..

SnowRunner Yarın Xbox Game Pass'e Geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 18 Mayıs 2021; 12:3:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xbox’a geçtiğim güne şükürler olsun 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parasını ilk senemde çıkarmıştım zaten. Alacağım bütün oyunlar gamepasse geldi. Üstüne 2 senedir para vermeden oyun yağıyor. Yaptığım en karlı yatırım. Aralıkta bir 3 sene daha uzatmayı düşünüyorum. Son kuruşuna kadar helal olsun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.