Şimdi Ara

Sega Gelecekteki Atlus Oyunlarının Birden Fazla Platforma Çıkmasını İstiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
52
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Son beş yılda PC'ye çıkan Japon oyunu sayısı oldukça arttı. Tales of, Disgaea ve Yakuza ve daha birçok seri PC'ye geldi. Persona 5 başta olmak üzere hâlâ bazı boşluklar var ancak Sega'nın alt şirketi Atlus'un gelecekteki oyunları eş zamanlı olarak birden fazla platforma gelecek gibi görünüyor.

Famitsu ile röportaj gerçekleştiren Sega strateji sorumlusu Shuji Utsumi, gelecekteki Persona oyunlarıyla ilgili sorulan soruya "Birden fazla platformda aynı anda çıkış yapmaları oyunlarımız için olumlu olacaktır." yanıtını verdi.

Shuji Utsumi, Atlus oyunlarının global olarak genişlemesinde istekli olduklarını ekledi.

Sega ve Atlus oyunları genellikle Japonya'da piyasaya sunulduktan bir süre sonra Batıya geliyor. En son Yakuza: Like a Dragon, Persona 5 Strikers ve Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster Batıda PC dahil çoklu platform olarak yayınlandı.

• Atlus oyunlarını çıkarırken, Judgment pc için duyurulmadı kendi oyunları birde bi tutarsızlık var gibi
  • atlusu bilmemde Anarchy Reignsi bir pcye getir be sega hadi be .

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • şu persona 5 royal PC ye çıksın artık lütfen !

• Bu o kadar kolay bir iş değil. Persona serisi Ps markası için çıkarken SMT Nintendo tarafına geliyor. Hazır paradan vazgeçmeleri gerekiyor. Ha bana sorarsanız bütün platformlara çıksın böyle güzel oyunlar ama zor yani aynı anda çıkması için daha büyük ekibe ihtiyaçları olacak her platforma çıkacak diyorlarsa.
  • Persona 5 Xbox’a gelse keşke.
  • Persona 5 oynarken muazzam zevk aldım, uzun zaman olmuştu beni böyle oyuna kilitleyen bir oyun gelmeyeli.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Atlus oyunlarını çıkarırken, Judgment pc için duyurulmadı kendi oyunları birde bi tutarsızlık var gibi

Judgement Atlus'un değil, Ryu Ga Gotoku Studio'nun yani Yakuza stüdyosunun oyunu. Hepsi Sega çatısı altında ama.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.