Şimdi Ara

Valve Başkanı Gabe Newell, Konsollara Oyunlar Getireceklerinin Sinyalini Veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Valve'ın ortak kurucusu ve başkanı Gabe Newell, Valve oyunlarının konsollara gelebileceğini işaret etti.

Gabe Newell, Yeni Zelanda'da bir devlet okulunda soru cevap etkinliğine katıldı ve "Steam herhangi bir oyunu konsollara getirecek mi, yoksa sadece PC de mi kalacak?" sorusuna "Yıl sonunda bu konu hakkında daha iyi bir fikir sahibi olacaksınız." diye yanıt verdi.

Soruda PC platformu Steam belirtilmiş olsa da Gabe Newell muhtemelen Counter-Strike, Half-Life, Portal ve Team Fortress gibi Valve'ın kendi oyunlarından bahsediyor.

Valve'ın konsollardaki en son oyunu Ağustos 2012'de PlayStation 3 ve Xbox 360 için çıkan Counter-Strike: Global Offensive.

Konuyla ilgili soru ve cevabını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

• Steam xbox getirseler pc falan direk satar xbox geçerim
  • Steam'in konsollara gelmesi firmaların kabusu olur o yüzden o işi unutun. Oyunlardan bahsediyor muhtemelen
  • Deswaaa kullanıcısına yanıt

Steam dediğin sadece bir arayüz oyunlar yine Windows üzerinde çalışıyor

Steam Xboxa gelsinle olsaydı Steam machine projesi tutmuştu

Hadi oldu diyelim firmalar oyunu ayrı ayrı satabilecekken neden bir kere al her yerde oynaya izin versinler

Bunu ortaya atan ya çok cahil ya da fena xbox manyağı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    Ben ne xbox fanı nede sony fanıyım pc sorunları ile uğraşılmıyor konsol gibi olmuyor yüksek donanıma sahip olduğum halde söylüyorum bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deswaaa

Ben ne xbox fanı nede sony fanıyım pc sorunları ile uğraşılmıyor konsol gibi olmuyor yüksek donanıma sahip olduğum halde söylüyorum bunu

Sizin için demiyorum zaten hocam

Bu iddiayı ortaya atanlar için diyorum

Dediğim gibi Steam sadece bir arayüz

Aynı bizim küçükken internetten kafeden oyun simgelerini flaşa atıp gelip evde çalıştırmaya benziyor

• Steam, ne Xbox’a ne de PS’ye gelir çünkü izin vermezler çünkü izin verirlerse Sony ve Microsoft top atar! :) Adamlar oyunlardan bahsediyor..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Phil Spencer, sık sık Gabe ile görüşüyor diye haberler duymuştum. Xboxla olası bir iş birliği güzel olurdu.
  • Steam konsollara gelmez, fiyat politiları nedeni ile zaten rakipler. Yapacakları şey cross-platform oyunlara destek, belki Sony'nin yeni VR cihazı için Half-Life Alyx, daha fazlasını beklemek sanki biraz hayalci yaklaşım olur.

• Steam Xbox'a gelirse
    Epic'de Playstation'a gelir

Rekabet iyidir

• Gelsinde Azda konsolcular kanser olsun cs de :D

• hileden köhnemiş oyununu düzelt sen önce

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.