Şimdi Ara

Remnant: From the Ashes PS5 ve Xbox Series Optimizasyon Güncellemesi 13 Mayıs'ta Yayınlanacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
57
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yayıncı Perfect World Entertainment ve geliştirici Gunfire Games, Remnant: From the Ashes için PlayStation 5 ve Xbox Series optimizasyon güncellemesinin 13 Mayıs'ta ücretsiz olarak yayınlanacağını duyurdu.

Güncellemeyle birlikte PlayStation 5 ve Xbox Series kullanıcıları oyunu 4K 30FPS veya 1080p 60FPS olarak oynayabilecek.

Remnant: From the Ashes 13 Mayıs'ta ayrıca Xbox Game Pass PC'ye de geliyor ve bu versiyon, Xbox arasında cross-play desteğine sahip olacak.

• 55 inc ve üzeri TV'de 1080p kurtarmıyor bee, 2K'dan aşağı bir çözünürlüğe inmek istemem..
  • muhteşem bir oyundu. souls-like seven herkese tavsiye ederim.
  • Ulan zamanında derdim bu nesilde Xbox one X gibi bir canavar var, Çoğu oyunda 4K'yı ucu ucunada olsa veriyor. Biz bu alette 4K RDR 2 oynadık, Yeni nesil konsollar artık uçarrr gider derdim..Ama gel gör ki hala 1080p'de 60 FPS verenler var..Bu yeni nesil bana şaka gibi geldi.. Microsoft'ta sağolsun neslin standartlarını 4 Tflops'a kadar düşürdü..
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    4k 30 fps çalışmasının series s ile ne alakası var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheNewAtilla

4k 30 fps çalışmasının series s ile ne alakası var

Series S çalıştırıyor demedim ki, Geldiğimiz hali söyledim..4 Tflops'a kadar düştük ilerleyeceğimiz yere...Yemişim böyle yeni nesili.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.